Jump to content
Dogomania

Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)


mikoada

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Swietnie. To zbieramy na ogloszenie w Dzienniku Zachodmim . Potrzeba 100zl.[/B]
Ja dam 20zl + mikoada -10zl = 30zl.

Syla juz zalatwiala i jak trzeba to pojdzie do redakcji bo od niej blisko. Trzena jedno zdjecie na plytce i krotki tekst. Szczegoly mam na PW od Syli. Bjuta tez wie jak to sie zalatwia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Super. Jutro pomolestuje znajomych o kase i pozebram po Dogo :)[/QUOTE]

Myślę, że 70 zł jakoś wspólnymi siłami uda nam się dozbierać. Chociaż jak patrzę na zbiórkę u Bruna to trochę się martwię. Teraz trochę taki martwy okres...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Myślę, że 70 zł jakoś wspólnymi siłami uda nam się dozbierać. Chociaż jak patrzę na zbiórkę u Bruna to trochę się martwię. Teraz trochę taki martwy okres...[/QUOTE]

Wszystko idzie bardzo powoli ostatnio. Pewnie przez te upaly ,no i wakacje. U Bruna jest tragicznie. Musze porozsylac watek .Narazie organizuje rzeczy na bazarek bo mam cala mase . Wiele pieskow potrzebuje pieniazkow na ogloszenia w gazetach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Moj znajomy o imieniu [B]Dave [/B]przekazal [B]70zl [/B]na ogloszenie dla Kajusi:multi::multi::multi:

Czyli mamy juz cala sume. Zastanawiam sie kiedy najlepiej zrobic to ogloszenie bo narazie wakacje ,ludzie na wyjazdach.....[/QUOTE]

Jakie super wieści :) Pięknie podziękuj znajomemu :) Wydaje mi się, że chyba lepiej to ogłoszenie zrobić w połowie sierpnia, już większość ludzi po urlopach, ale może się mylę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Jakie super wieści :) Pięknie podziękuj znajomemu :) Wydaje mi się, że chyba lepiej to ogłoszenie zrobić w połowie sierpnia, już większość ludzi po urlopach, ale może się mylę...[/QUOTE]

Ja tez tak myslalam . Prosze podaj mi nr konta na PW bo w poniedzialek bede wysylac pieniazki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Ja tez tak myslalam . Prosze podaj mi nr konta na PW bo w poniedzialek bede wysylac pieniazki.[/QUOTE]

Czy ja ma te pieniążki przyjąć, czy może lepiej osoba, która będzie załatwiała to ogłoszenie??? Bo powiem szczerze nie wiem jak się do tego zabrać...ale jak będzie trzeba to się dowiem :)

Link to comment
Share on other sites

Witam.Można iść do redakcji DZ z płytką, ale ja najpierw zadzwoniłam, poprosiłam o adres mailowy i tą drogą wysłałam zdjęcie i tekst.Wtedy musiałam dłużej być w pracy.Następnego dnia pojechałam i zapłaciłam, sprawdziłam też, czy wszystko ok.Podrożały sporo te ogłoszenia z 89 zł do ok 130 zł.Te codzienne są tańsze, ale wydanie weekendowe daje większą szansę.Kajtusiowe ogłoszenie kosztowało 126,27 zł.Niestety mimo kilku telefonów Kajtek nie znalazł domku, co wcześniej udało się 3 innym psiakom, które znałam.Musicie się liczyć z tym, że może się nie udać, ale próbować warto.Dobrze, jak zdjęcie będzie bardzo wyraźne.Te zdjęcia nie są duże, a ludzie najpierw patrzą na zdjęcie.Może lepiej przeczekać sezon urlopowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...