Jump to content
Dogomania

Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)


mikoada

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

smutne to wszystko-szkoda psa-tak się nie robi..Hmm-tylko ktoś będzie proszony o przypominanie nam..Możemy tak niewiele tej psinie ofiarować,aż wstyd..No to:10zł.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

10 zł to nie jest dużo,ale może czasem uda się więcej-przecież to nie jest wina psa,że jest,że żyje,że potrzebuje..Szkoda tych psów..
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']pati_, jestem na Twoje zaproszenie i... słów brak. Dziewięć wspólnych lat ot tak do śmietnika. Zwykłe, typowe draństwo.

Czy w Przebieczanach Kaja pójdzie do kojca, czy do domu?
Dokładam brakujące stałe 10zł.[/QUOTE]

Super! :multi: Wielkie dzięki! :loveu:

Jeżeli chodzi o warunki, Bjutka już o nich pisała ;)
[quote name='Bjuta']Dzwoniłam do Przebieczan (ranczo Maszera). Przyjeli by dziewczynkę (mają ostatnie miejsce). 300 zł by trzeba mieć. Mają w tej chwili 9 psów hotelikowych. To nie jest taki DT całkiem domowy - psy mają swój domek i całe dnie spędzają z paniami, które to ranczo prowadzą. Chodzą siać i orać, szczekać na barany, kopać pole itd. Jest tam naprawdę super - tyle, że się nie śpi z pańcią w łóżku. To taka propozycja - jakby co.[/QUOTE]

Kajusiu pakuj się malutka! :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Hurra!!!! Kochani - mogę jechać w sobotę po 13 (do 13 mam zajęcia) - co Wy na to? Moje umiejętności kierowcy wzrosły o tyle, że mogę dojechać do Psitula, pobrać Kaję i ok 14.15 wrócić do Katowic - potem muszę się przesiąść na miejsce pasażera :oops: Monika z Katowic też pojechałaby z nami do Przebieczan. Mikoado, co Ty na to? A może Pati masz ochotę na wyprawę? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...