Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Sopot 14-15.08.2010


Zuza i Noddy

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sachma']to zapraszamy pod pudle :P bo Lenny też się cały czas socjalizuje, więc chętnie skorzystamy z umilenia czasu w postaci kumpla do zabawy ;) a nie tylko obwąchania ;)[/QUOTE]

Nie wiem, czy nie będzie chciała zjeść, ona raz się z psem bawi a raz chce rozszarpać... Ale i tak będzie w kagańcu, więc można spróbować. ;)

Link to comment
Share on other sites

no z Lennym jest o tyle dobrze, że od razu się poddaje - nie próbuje dominować starszych psów (nie wiem jak ze szczeniakami :P ) po chwili nieśmiałości bawi się chętnie z każdym psem, o ile nie zachowuje się agresywnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula&Goofi']A ja się jeszcze przypomnę, że poszukuję psa na Młodego Prezentera na Niedziele. :)[/QUOTE]

Będę na wystawie w sobote i niedzielę z Beaglem, suczka 15 miesięcy. Nie jestem obyta w wystawach, będę pierwszy raz, ale psa moge pożyczyć;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula&Goofi']A chodzi bez problemu z obcą osobą? :)
Pozdrawiam.[/QUOTE]

Jeśli chodzi o obcą osobę to nie ma problemu, chodzi za jedzeniem;) nie jest jakoś wyszkolona jeśli chodzi o wystawy ale cały czas ćwiczymy. Zresztą wysawiać ją będzie w Gdyni obca osoba i mam nadzieję, że będzie ok:)

Link to comment
Share on other sites

wg regulaminu wystaw nie mogą ;)
ale nie spotkałam się z sytuacją żeby nie wpuścili - z psem nie zgłoszonym jeszcze nie byłam, ale nie widziałam żeby ktoś w Sopocie kupował wejściówki dla psa :P kupowali tylko dla siebie i wchodzili z psem ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaryzykujemy, a jak mnie i mojej siostry nie wpuszczą z naszymi czterołapami to pojedziemy na dłuuugi spacer gdzieś w orłowsko- redłowskie lasy się poszlajac, a co tam :lol:

Chciałam na wystawie dobrac, przymierzyc i kupic mojej szalonej kaganiec ale fizjologa- myslicie ze chopo będzie? Przez neta nie chcę zamawiac bo ma niewymiarową paszczę i obawiam się pomyłki.

Mam nadzieję, że nie będzie AŻ TAK upalnie jak rok temu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pinesk@ Jakby Was nie wpuścili to i mnie nie wpuszczą, więc jeżeli mogłabym się zabrać z Wami byłabym wdzięczna, moja sucz na smyczy i w kagańcu by była, więc myślę, że no problemos, choć pewnie na początku bd drzeć ryja. Jaki chcesz model fizjola przymierzyć? Jeżeli ON suka sport to mogę dać przymierzyć mój ;) tzn. Rasty :P

Link to comment
Share on other sites

No jasne, że możemy iść razem w razie co. My będziemy z Mange i pseudoDONkiem Cezarem. Tyle, że twa Rasta podobno DONów nie trawi? :razz:
Zastanawiałam się nad ON suka zwykły, sport bądź lab/ast. Także fajnie by było gdybym mogła Mangoszce przymierzyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']No jasne, że możemy iść razem w razie co. My będziemy z Mange i pseudoDONkiem Cezarem. Tyle, że twa Rasta podobno DONów nie trawi? :razz:
Zastanawiałam się nad ON suka zwykły, sport bądź lab/ast. Także fajnie by było gdybym mogła Mangoszce przymierzyć :)[/QUOTE]

Nie trawi, ale jak już mówiłam chcę ją nauczyć chociaż ignorowania, nie musi się bawić ani obwąchiwać. Młoda będzie przez cały czas na smyczy i w kagańcu, nie powinna ciągle szczekać, zazwyczaj uspokaja się po chwili, a jeśli nie to z nią gdzieś pójdę sama i tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy'][SIZE=4][U][COLOR=Red][B]Szukam transportu na wystawę dla 1 osoby + 1 niekłopotliwy basenji.
Dokładam się do kosztów transportu.[/B][/COLOR][/U][/SIZE]
[SIZE=3]Chce być na wystawie w sobotę i w niedziele, ale mogę jechać tez kilka dni wcześniej lub wracać później.[/SIZE][/QUOTE]
Przypominam się ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, na razie nie mówie, że mam miejsce, ale jeśli wyjdzie, że z urlopu nici, to będę jechać z pod Piotrkowa Tryb. dużym seatem-alhambrą-, z dwójką psiaków, ale to z tyłu w klatce, tak więc będę mogła zabrać ze dwie, trzy osoby, na wystawę. Ale na razie radziłabym poszukać czegoś innego, bo może nam urlop wypali, a wtedy to całe auto będzie zapchane ;) Tak więc jak coś dam znać ze dwa dni przed wystawą.
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Na tej stronie jest kilka informacji o nim: [url]http://www.disangimignano.com/judging.htm[/url] . Jeśli chodzi o przekupstwo to wątpię, że sędzia tak wysokiej klasy jest do tego zdolny. Zresztą z tym przekupstwem to też różnie bywa, bo Ci którzy w swym psie widzą same superlatywy i nie potrafią go krytycznie ocenic to zawsze będą uważać, że sędzia został przekupiony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Jakby co to ja tez szukam transportu z cardi ;) Jesli ktos ma miejsce to chetnie sie dolacze.[/QUOTE]
Bardotko, potrzebujesz jeszcze transportu? Bo u nas w busie jest wolne...

[quote name='Zuza i Noddy']Przypominam się ;)[/QUOTE]
Zuzka, to jak? Coś się kroi wygodniejsze, niz nasz bus...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...