Jump to content
Dogomania

układanie młodego wyżła


jakubek015

Recommended Posts

Z jakich okolic kraju jesteś? Myślę ,że możesz skontaktować się z oddziałem PZŁ i zapytać czy nie organizują szkoleń(kursów) dla psów myśliwskich,albo poproś o namiary na kogoś kto zna się na układaniu psów myśliwskich ,pewnie da Ci jakieś cenne wskazówki.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

no coś pisałem do Ciebie, ale do mnie nic nie doszło ....
kurcze mam coraz większy problem z układaniem mojego psa.... myślałem że jak dni będzie mu przybywało to będzie stawał się spokojniejszy... a z nim jest na odwrót, coraz mniej słucha , nie wiem co z niego wyrośnie... chciałbym żeby mi ktoś pomógł w ułożeniu... chociażby troszkę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

muszę przyznać że stał się troszkę spokojniejszy... ale jak mu czasami coś odbije to biega w tą z powrotem i nie można go zamknąć, uważam za sukces to że jak na 5 miesięcy nie boi się strzału z broni :) tylko teraz próbuję nauczyć go wchodzić do wody, tylko panicznie się jej boi, ale staram się codziennie z nim wchodzić do rzeki i może przyniesie to jakiś efekt, mam taką cichą nadzieję... jeśli ktoś chciałby mi coś doradzić tak z własnej niewymuszonej woli to niech się odezwie na gg : 11864746

Link to comment
Share on other sites

jakubek a nie masz czasami w okolicy psa chętnie wchodzącego do wody i jednocześnie który będzie się bawił z Twoim?? Starszy pies w czasie zabawy łatwo wciągnie młodszego. A może jakiś ulubiony aporcik, wpierw rzucany z brzegu aby pies lekko łapy zanurzył i coraz dalej stopniowo zwięszana głębokość wody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...