Jump to content
Dogomania

ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje


Recommended Posts

[quote name='Paja']Nikt nic nie mówi to ja przyjdę i powiem daje czas na to by Śledzik znalazł się u mnie do piątku,jeśli do tego terminu go nie będzie sorry ale szukajcie gdzie indziej tymczasu dla niego ja nie będę trzymać wolnego miejsca tyle czasu bo mógł by z niego skorzystać już dawno inny psiak.Kropa poszła do domu 05.06 czyli równo 5 tygodni temu i od tamtego czasu miejsce stoi puste.[/QUOTE]

Moja cierpliwość się skończyła..Zgodnie z tym co powiedziałam słowa dotrzymuje,przykro mi niezmiernie ,ale rezygnuje z wzięcia Śledzika do siebie na tymczas domowy i socjalizacje.
Dogo7 jak ogarniesz ten bałagan i o ile naprawdę chcecie by Śledzik przyjechał do mnie na socjalizacje domową to macie szanse,jak wyadoptuje tego tymczasa który na dniach przyjedzie.Kiedy pojedzie do domu tego nie wiem,jak się zsocjalizuje..
Zgracie transport,będą fundusze bez czekania i zajmowania kolejki tak jak teraz przyjmę psa.


[quote name='ostatniaszansa']Od Donki do Paji trasa pokazuje ok 349 km koszt zużycia paliwa 150 zł pewnie chodzi o benzynę. Trzeba liczyć 300 zł no chyba ,że to gaz. a jeżeli ktoś będzie jechał z W-wy do Donki po psa to dodatkowy koszt . to nie takie hop siup.
Elkate bardzo uprzejmie proszę bez czarnowidztwa. Nie leżymy na dowolnie wybranym boku. Wątek de facto winna prowadzić Dogo07, a Donka skąpe informacje nt Śledzika...(...)

(...) Rozliczenia podajemy zgodnie z tym co wpływa na nasze subkonto, Agnieszka na fb zrobiła wydarzenie na Śledzika i tam był na szczęście jakiś odzew , może nie majątek ale zawsze. Mamy fanty na bazarek czy na allegro, ale mamy też masę co rusz wypadającyh spraw związanych z przytuliskiem. Gdyby była taka możliwość to pojechałabym po Śledzika i zawiozła do Paji. Albo SBD albo Pati-c do wieczora powinnam wiedzieć. Tylko skąd kasa ? Tu pojawia się problem. Jakieś pomysły ? Ewa[/QUOTE]

Tak i tu skończyły się pomysły...a osoby które strony wcześniej krzyczały teraz siedzą cicho.A mogły zrobić głupi bazarek fanty były zarówno od Ewy jak i ode mnie.Napisałaś to Ewo 2 dni temu były całe dwa dni na to by coś zrobić,ale oczywiście osoby które krzyczały póżniej już się nie wypowiedziały (nie mam do nikogo pretensji,nie wyszło trudno)..
Ewo,Agnieszko zrobiłyście bardzo dużo,ja wątek rozesłałam do ponad 150 osób przyszła nieliczna garść.Powinna go prowadzić Dogo7,ale jakoś tego nie robi przynajmniej nie widać..
Dogo7 nie mam zamiaru Cię obwiniać za nieprowadzenie wątku nie znam Cię dobrze,i nie wiem jaki jest tam Twój stan.

Zabieram również stad swoja skromną deklaracje stałą i idę dać ją innej bidzie.. a otóż dlaczego to robię już piszę i troszkę po cytuję.

15.06.2011r.
[quote name='Paja']Czyli jak chodzicie na spacery to może biegać luzem i wraca na zawołanie?
Czy kogoś z Was już ugryzł? Jeśli tak czy było to jednorazowe kłapniecie zębami czy była to kilkukrotne kłapnięcie z rana szarpaną i pies wpadał w tj amok i nie wiedział co się w tym czasie dzieje czy był póżniej sobą.
Czy obcym w Twojej obecności daje się pogłaskać czy straszy zębami oraz próbuje capnąć?
Czy niszczy w Twojej obecności czy raczej poza?
Czy Twoja córka może go przytulić i pogłaskać czy Tylko wyjść z nim na spacer jak już jest upięty do smyczy?
Jak długi czas w ciągu doby poświęcasz psu na zabawę i socjalizację ? oraz jakie są tego rezultaty?
Czy pies ma jakieś ulubione zajęcia?
Czy zdarza mu sie uciec z kojca czy z podwórka bo nie wiem gdzie go tam trzymasz? tz czy jest skoczny ?
Gdzie ty byś go widziała w domu z ogrodem,jako stróża, jako domownika ?
ile ma cm w kłębie?oraz waga i wiek?
Zalety psiaka? i wady? Najlepiej by mnie tu interesowała tabela.
Rozumiem,ze psiak jest wykastrowany, zaczipowany,odrobaczony i odpchlony?
Czy psiak daje sobie zakładać kaganiec?

Donko5 -proszę odpisz mi na te pytania sumiennie (...) [/QUOTE]

odp Donki 15.06.2011r.

[quote name='Donka5']1.Może biegać luzem.Wraca na zawołanie.
2.Nie nieugryzł mnie.Choć przez b.długi czas kłapał na mnie zębami,warczał...Jak ja nie reagowałam-oddalał się ,chował. Było tak ok.do miesiąca po przyjezdzie.
3.Obcym nie daje się pogłaskać nawet w mojej obecności,ucieka ,szczeka ,chyba,że jest na smyczy-wtedy poddaje się woli człowieka.
4.Niszczy raczej nie w mojej obecności.Przy mnie jak pamiętam raz dobrał sie do budy.
5.Moja córka może go pogłaskać jak jest na smyczy.Jak biega luzem nie jest Nią zainteresowany-Oli się nie słucha.
6.Czas dla Śledzika jest różny.Zależy np.od pogody,innych psów...Teraz czasu bezpośredniego- spacery idywidualne ,lub jeszcze z jednym psem jeśli akurat takiego akceptuje w hotelu ok.1,5-2godz. i pośrednio tzn, jak np.koszę trawę ,prace porządkowe wypuszczam psy na zmiane i biegaja koło mnie.
7.Śledzik jest w boksie .Nie próbuje wyskakiwać.Nie jest zbyt skoczny.
8.Dom dla Śledzika? W domu napewno zmuszony byłby szybko przyjąc panujące reguły....Fajnie jak by to był dom z drugim psem -niedominującym
9.Wykastowany,odpchlony,zaczipowany
10.Kaganiec? nie wiem .Przyjechał w kagańcu przez który chciał wszystkich zjeść ;-).Od przyjazdu nie miał zakładanego.
11.Wymiary .Muszę zrobić.[/QUOTE]

15.06.2011r.
[quote name='Paja']Spróbuj mu założyć kaganiec i zdaj relacje jak Wam poszło.
Czy on był u Ciebie kompany jesli tak to jak wam poszło?
Rozumiem ,ze jest zaszczepiony p/wściekliżnie i ma książeczkę?
Czy zna jakieś komędy i wykona je bez owijania w bawełnę już zaraz po wypowiedzeniu?

zacytuje:2.Nie nieugryzł mnie.Choć przez b.długi czas kłapał na mnie zębami,warczał...Jak ja nie reagowałam-oddalał się ,chował. Było tak ok.do miesiąca po przyjezdzie.
A jak jest teraz ?[/QUOTE]

odp.[B]20.06.2011r.[/B]

[quote name='Donka5']Pozwolił mi założyć kaganiec -choc szarpał sie -nie zna go. Mnie akceptuje zupełnie....Co do innych ludzi...psami zajmuję się sama.Mieszkam w dość specyficznym miejscu-odludzie.
Dlatego z innymi ludzmi ma styczność tylko jak ktoś poprostu przyjedzie do nas -odwiedzi nas lub do hotelu...napewno nie codziennie.Pewnie ma wpływ to na,to że BARDZO przywiazany jest do mnie ,innych(jak juz ktoś sie pojawi) uważa za zagrożenie dla siebie i dla mnie....Wczoraj przy czesaniu wyczułam zgrubienie na grzbiecie.Wygląda ,to na tłuszczaka. Przy najblizszej okazji zobaczy ,to lekarz...Mój tel uległ zniszczeniu.Przez kilka dni będę dostępna pod nr.tel.725-055-581[/QUOTE]

od ostatniej wypowiedzi Donki do dziś minęło [COLOR=green][B]26dni[/B][/COLOR]

11.07.2011r
[quote name='ostatniaszansa']Donko, Donko prosimy o garść informacji, czy Śledzika oglądał lekarz , czy był teraz odrobaczany ? Cokolwiek zmienilo się w jego zachowaniu itd. jakby były też zdjęcia ... :) Ewa[/QUOTE]

Od czasu ostatniego zapytania OS Ewy o Śledzika minęło [COLOR=green][B]6 dni. [/B][/COLOR]
Co razem z tym wszystkim co napisałam wyżej daje [COLOR=green][B]26dni[/B][/COLOR] i zero odzewu Donki na wątku Śledzika.
Donka nie mieszka naprawdę na zadupiu zabitym dechami i jak by chciała to by tu wchodziła i pisała lub skorzystała od sąsiada z netu lub kogoś poprosiła o przekazanie,a jak nie to chociaż zadzwoniła by do Ewy czy Agnieszki i zdała relacje.A one zdały by nam je tutaj.
Patrzyłam dokładnie i obserwowałam profil Donki ostatnie logowanie [B]20-06-2011[/B] 08:37 dziś mamy [COLOR=red][B]16.07.2011r[/B][/COLOR].
Deklaracji bym nie wycofała gdyby Donka chociaż raz w tygodniu weszła na dogo i napisała co kolwiek o Śledziu i dała zdjęcia,skąd ja mam wiedzieć co z tym psem się teraz dzieje i czy on tam faktycznie jest?Ja jak mam dawać jakaś deklaracje chcę wiedzieć możliwe wszystko o psie zarówno wzlotach jak i upadkach...oraz chociaż raz na 2 tygodnie zdjęcia ,bo nie mówię tu by robiła to codziennie.
Czas,czasem może jest zajęta?Ale to nie powód by chociaż raz na tydzień nie móc tu wejść i zdać skromnej informacji.
Tak,tak zaraz pewnie zostanę obrzucona jaka to nie ja ,ale taka jest prawda!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sluchajcie, pedzimy za chwile do Boguszyc - dzisiaj jest tam urwanie glowy, wiec sie nie rozpisze. Bardzo prosze, tylko nie przemieniajmy tego watku w klotnie i wypominania - Sledzik niczym tu nie zawinil. Bedziemy wieczorem (pozno). Trzymajcie kciuki za przeglad wet naszej nowej bidy-szklelecika spod Bialej Rawskiej /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Paja, nie wiem o co Ci chodzi z Mailo, ja walczyłam o niego jak lew, nieraz tylko ja i dwie dziewczyny z BB więc nie pisz takich rzeczy bo gdyby nie ja to by nie było z Mailo tak jak ma teraz tylko by gnił w schronie i dziewczyny z BB same mi to napisały. A Przykro jak ktoś takie rzeczy pisze jak Ty :(.
A jeśli chodzi o wątek Śledzika, to jego prowadzenie jest dla mnie trudne z kilku powodów, chociaż miałam tego nie pisać publicznie ale po pierwsze irytuje mnie jak się ma do mnie nieuzasadnione ciągłe pretensje , dwa - faktycznie cierpi na tym pies.
A więc:
- pies jest własnością fundacji, i szuka domu również za granicą a ja mam mieszane uczucia co do adopcji zagranicznych,
- na początku jak prowadziłam wątek kilka razy pisałam maila w sprawie rozliczeń fin. bo coś mi się nie zgadzało ale skoro nie dostałam odpowiedzi to przestałam, i w związku z tym zrobił się nieporządek jeśli chodzi o sprawy finansowe,
- na kilka miesięcy wyleciałam z obiegu na dogomanii (sprawy zdrowotne),
- właściwie nie wiem co pies robi u Donki i jaka jest jego sytuacja (myślałam że tam uda się go na tyle oswoić że będzie się nadawał do adopcji, nie wiem czemu się tak nie stało, skoro to nie był psiak agresor ani nic z tych rzeczy, tylko trochę dzikusek.)

Piszę to wszystko bo nie lubię jak się mnie czepia, i wymaga nie wiadomo czego a nie patrzy na siebie samego. Robię tyle ile moge i ile potrafię dla potrzebujących psów.
Może dla kogoś to niewiele ale dla mnie to dużo i już troszkę szczęśliwych psiaków mam na swoim sumieniu, jak komuś moja osoba nie odpowiada to nie.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia na 2011
na podstawie danych od Ostatniej Szansy (stan taki jaki posiadałam):
[B]mikoada - (10zł), brak wpłat[/B]
[B][COLOR=sienna]rodzice mikoady - (15zł) brak wpłat[/COLOR][/B]
[B]kmurdz - (15zł), brak wpłat[/B]
[B][COLOR=magenta]Awit - (5zł), 5 (sty), 5 (luty), b.d. (mar), 5 (kwi), 5 (maj), ? (cze),[/COLOR]
[COLOR=royalblue]Kaas1 - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20[COLOR=orange] [COLOR=blue](maj), ? (cze),[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=orange]
viola25 - (25zł), 25 (sty), 25 (luty), b.d. (mar), 25 (kwi), 25 (maj), 25 (cze), [I]w lipcu będzie ostatnia wpłata;[/I][/COLOR]
[COLOR=green]wiolabiszop - (10zł), 10 (sty), 10 (luty), b.d. (mar), 10 (kwi), ? (maj), ? (cze),[/COLOR]
[COLOR=blue]OS Ewa - (5zł), 5 (sty), 5 (luty), 5 (mar), 5 (kwi), 5 (maj), 5 (cze),[/COLOR]
[COLOR=lime]OS Aga - (10zł), 10 (sty), 10 (luty), 10 (mar), 10 (kwi), 10 (maj), 10 (cze),[/COLOR]
[COLOR=purple]Milka74 - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20 (maj), ? (cze),[/COLOR]
[COLOR=deepskyblue]aduska1212 - (10zł), 10 (sty), 10 (luty), 10 (mar), 10 (kwi), ? (maj), ? (cze),[/COLOR]
[COLOR=green]Goldenek2 - (40zł), 40 (sty), 40 (luty), b.d. (mar), 40 (kwi), 40 (maj), 40 (cze),[/COLOR]
[COLOR=blue]mparsley - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20 (maj), 20 (cze),[/COLOR]
[COLOR=magenta]Jolanta08 - (10zł), 10 (sty), 10 (luty), 10 (mar), 10 (kwi), 10 (maj), 10 (cze),[/COLOR]
[COLOR=darkorchid]Nevada - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20 (maj), 20 (cze),[/COLOR]
[COLOR=darkorange]figa33 - (5zł), 5 (sty), 5 (luty), 5 (mar), 5 (kwi), 5 (maj), 5 (cze),[/COLOR]
[COLOR=blue]elkate - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20 (maj), 20 (cze).[/COLOR]
[/B]
[B]Jednorazowe:[/B]
OS Ewa - 25zł, 10zł ?, 30zł
Julia Wielogorska - 5ozł
baster i lusi - 10zł
Skarpeta Kudłaczy - 70zł

Opłata za hotelik u Donki 360zł miesięcznie.
[B]
DEKLARACJE, aktualizacja:[/B]

figa33 20zł
Goldenek2 40zł
Nevada 20zł (do końca roku)
Paja 10zł -wycofała na ten moment
Szarotka 20zł
elkate 20zł
Maruda666 20zł
OS Ewa 5zł
Julia Wielogorska 20zł
Awit 10zł
aduska1212 10zł
Sbd 10 zł
Jolanta08 10 zł
Nikki 10 zł
mparsley 20 zł
Kaas1 20 zł
milka74 20 zł
-------------------------
[B]285 (275zł) zł deklaracji stałych miesięcznych.[/B]

[COLOR=red][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Co to znaczy Nevada b.d. (mar), brak deklaracji? bo aż sprawdziłam, przelew poszedł jak zwykle. Podtrzymuję również moje deklaracje o pokryciu kosztów allegro oraz dołożenia się do transportu kiedy do niego dojdzie, koszt rzeczywiście duży, ja mogłabym 50 zł wpłacić gdyby miał Sledzio jechać w przyszłości do Pai.

Link to comment
Share on other sites

figa33 20zł
Goldenek2 40zł
Nevada 20zł (do końca roku)
Paja 10zł wycofała deklarację
szarotka 20zł
elkate 20zł
Maruda666 20zł
OS Ewa 5zł
Julia Wielogorska 20zł (konto wysłane)
Awit 10zł
aduska1212 10zł
sbd 10 zł
Jolanta08 10 zł
nikki 10 zł
mparsley 20 zł
kaas1 20 zł
milka74 20 zł
-------------------------
[B]275 zl[/B] -potwierdzone,[B] brakuje 75 zł stałych deklaracji[/B]

viola005 25 zł -[COLOR=red] w lipcu ostatnia wpłata ,[/COLOR]
tak wygląda sytuacja na dzień [B]16.07.2011 godz. 19.40 [/B]

za okres 13.06.2011 do 12.07.2011 trzeba zapłacić za hotel u Donki 360 zł

[B]Zrobimy bazarek aby uzupełnić brakujące deklaracje . Jutro mamy dostać nowe zdjćcia Śledzika.[/B]

[B]Podliczenia od momentu przekazania spadku po Brunie , poprzez wpłaty od grudnia 2010 do chwili bieżącej były i są robione . Skany faktur za hotelik jeżeli są niezbędne -wstawimy. Maruda666 jesteś w naszych rozliczeniach .[/B]
Bazarki - przygotowujemy zdjęcia i opisy. Wieloma psami fundacyjnymi zajmują się wolontariusze z dogo, banerki, allegra cegielkowe, bazarki itp.itd. Rozmawiałam z Jamorem niestety u Niego kolejka dłuuuuuuuuuuuuuga, termin wstępny -listopad. Śledzik u Donki jest jednym z niewielu pensjonariuszy zachowujacych czystość w boksie, łazi za nią krok w krok, wpycha główkę do głaskania, ba wpycha się na kolana, zawołany przybiega ale i ma swoje humorki. Kiedy jest na smyczy moze go prowadzic każda osoba nawet obcy -łagodnieje. Poza straszeniem osób obcych -nigdy nikogo nie ugryzl. Nie nadaje się do domu z dziećmi zwłaszcaz małymi. Znam wiele psów ,które tak mają i już. Donka będzie robiła eksperymenty z wpuszczeniem Śledzika do domu poobserwuje jego zachowanie. Mało mnie interesuje czy komuś się podoba czy nie adopcja zagranicę.My [B]wiemy gdzie i do kogo [/B]idą do adopcji nasze psy. Domy sprawdza osobiście Pani Brigitte i Jej współpracownicy, potrafią się w ostatniej chwili wycofac jeżeli mają choćby najmniejsza wątpliwość. Wszędzie jest zastój z adopcjami i to z jakimi psami . Jeżeli jakiś nasz podopieczny ma szanse na dom jeżeli nie tu w Polsce, a w Szwajcarii to będziemy go ogłaszac i go tam wyślemy. Śledzik nadaje się dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia, może być tam inny pies - sunia, szczeniak czy spokojna starowinka. Nie mamy na transport i tych pieniędzy nie wydrukujemy. Śledzika będziemy ogłaszać u nas ale i również będziemy go reklamować w Szwajcarii. Dodam, że w Boguszczyach Śledzik nie przebywał w budzie a w pomieszeniach, wylegiwał się na tapczanach. [B]Dogo07[/B] [B]skoro taka to[/B] [B]trudność, uprzejmie prosimy, przepisz wątek na ostatniąszansę[/B]. Dodam, że Śledzik ma przepiękne b. długie rzęsy i generalnie jest psem bardzo urodziwym. Mam nadzieję, ze wszystkim zależy aby Śledzik znalazł dom i nie musiał wracać do Boguszyc. Kropa,która była rok u Ani Milva w Brodnicy potem 4 miesiace u Paji tez ma co nieco za uszami w nowym domu. Jej Pani-ukochana ,ale rodzina choć w tym samy domu jednak oddzielnie mieszkająca - obszczekuje. Tak już te niektóre psy mają i o tym będziemy pamiętac ogłaszając Śledzika do adopcji. Wypowiedź Pauliny ( Paji )- bez komentarza. Za pomoc w nagłośnieniu sprawy Śledzika bardzo , bardzo Paulinie dziękujemy.
Ewa i Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam kochane do psiaczka:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211261-Pies-z-Hotelu-Manor-House-w-chlewiskach...zbieramy-sta%C5%82e...szukamy-dt-w-okolicy-opola?p=17265823#post17265823"]http://www.dogomania.pl/threads/2112...3#post17265823[/URL]
szukamy mu dt w okolicach Opola,Wrocławia może znacie kogoś kto mógłby pomóc???

Link to comment
Share on other sites

Nevada wszystkie wpłaty są , nie wiem dlaczego w marcu Dogo07 wpisała bd.
Będzie linia Donka- trenerzy z DogMasters, tak wymyśliłyśmy z Agnieszką. Śledzik -poprosiłam Donke ,żeby został zaszczepiony na wszechno ,odrobaczony. Jak "geniusze" z warsztatu samochodowego wreszcie należycie naprawią nasze auto pojedziemy do Donki. Jak wcześniej napisałam będziemy do ogłaszać szczerze do bólu. to jest b, ładny i miły psiak ale ma swoje za uszami. A my nie mamy ? :) Chcemy go też zareklamować do Szwajcarii, Dzisiaj 10 naszych psiaków dojechało szczęśliwie, na miejscu byli też adoptujący"porwali" swoje psiaki w ramiona i do domu. Czekamy na relacje i zdjęcia. Po rozmowie z trenerami, behawiorystami i Jamorem - Śledzik zostaje u Donki a ja będę wyciągała relacje i zdjęcia. Czas na zabawy itp, to dogadamy z Donką.[B] Cel- dom dla Śledzika[/B] . Czy wszyscy się z tym zgadzają ? Oprócz Śledzika uprzejmie przypominam mamy zmienienie bo co rusz coś jest na podrzucane na dzisiaj 434 psów. Duzo psiaków w wieku podeszłym wymagających szczególnej troski, co rusz choroby uszy -to chyba plaga, jesteśmy na prywatnej ziemi bez umownie. A za tym jak wiadomo ogranczone możliwości w inwestycjach no i kasa nie płynie do na rzeką. Gdyby nie ogromne starania co rusz apele o pomoc do Szwajcarów, Niemćow , Holendrów - byłoby TRAGICZNIE. Wszystkich chętnych, zainteresowanych serdecznie zapraszamy do Boguszyc .Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Rozliczenia na 2011
na podstawie danych od Ostatniej Szansy (stan taki jaki posiadałam):
[B]mikoada - (10zł), brak wpłat[/B]
[B][COLOR=sienna]rodzice mikoady - (15zł) brak wpłat[/COLOR][/B]
[B]kmurdz - (15zł), brak wpłat[/B]
[B][COLOR=magenta]Awit - (5zł), 5 (sty), 5 (luty), b.d. (mar), 5 (kwi), 5 (maj), ? (cze),[/COLOR]
[COLOR=royalblue]Kaas1 - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20[COLOR=orange] [COLOR=blue](maj), ? (cze),[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=orange]
viola25 - (25zł), 25 (sty), 25 (luty), b.d. (mar), 25 (kwi), 25 (maj), 25 (cze), [I]w lipcu będzie ostatnia wpłata;[/I][/COLOR]
[COLOR=green]wiolabiszop - (10zł), 10 (sty), 10 (luty), b.d. (mar), 10 (kwi), ? (maj), ? (cze),[/COLOR]
[COLOR=blue]OS Ewa - (5zł), 5 (sty), 5 (luty), 5 (mar), 5 (kwi), 5 (maj), 5 (cze),[/COLOR]
[COLOR=lime]OS Aga - (10zł), 10 (sty), 10 (luty), 10 (mar), 10 (kwi), 10 (maj), 10 (cze),[/COLOR]
[COLOR=purple]Milka74 - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20 (maj), ? (cze),[/COLOR]
[COLOR=deepskyblue]aduska1212 - (10zł), 10 (sty), 10 (luty), 10 (mar), 10 (kwi), ? (maj), ? (cze),[/COLOR]
[COLOR=green]Goldenek2 - (40zł), 40 (sty), 40 (luty), b.d. (mar), 40 (kwi), 40 (maj), 40 (cze),[/COLOR]
[COLOR=blue]mparsley - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20 (maj), 20 (cze),[/COLOR]
[COLOR=magenta]Jolanta08 - (10zł), 10 (sty), 10 (luty), 10 (mar), 10 (kwi), 10 (maj), 10 (cze),[/COLOR]
[COLOR=darkorchid]Nevada - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20 (maj), 20 (cze),[/COLOR]
[COLOR=darkorange]figa33 - (5zł), 5 (sty), 5 (luty), 5 (mar), 5 (kwi), 5 (maj), 5 (cze),[/COLOR]
[COLOR=blue]elkate - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), b.d. (mar), 20 (kwi), 20 (maj), 20 (cze).[/COLOR]
[/B]

wpłacałam za maj i czerwiec, więc czemu znów nie uwzględniliście tego?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff00ff]Awit - regularne wpłaty od I-VII po 5 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]Kaas1 - od 10 grudnia do lipca 6 wpłat po 20 zł[/COLOR][/B]
[COLOR=orange][B]viola005 - (25zł), 25 (sty), 25 (luty), 25 (mar), 25 (kwi),50 (cze) za maj i czerwiec, 25 zł (lip)[I]w lipcu będzie ostatnia wpłata;[/I][/B][/COLOR]
[B][COLOR=green]wiolabiszop - grudzień 10zł, luty 20 zł, marzec 10 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]OS Ewa - wpłata w grudniu 2010 r-40 zl jednorazowo oraz w czerwcu2011 r,- 40 zł wpłata jednorazowa[/COLOR][/B]
[B][COLOR=lime]OS Aga - wpłata w grudniu 60 zł jednorazowo [/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]Milka74 -od stycznia do maja po 20 zł brak wpłaty za czerwiec i lipiec [/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]aduska1212 - XII-10 zł I-10zł, II-10 zl, IV-20zł 9 za III i IV, VI- 20 zł za V i VI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Goldenek2 -od stycznia do lipca po 40 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]mparsley - (20zł XII), 20 (sty), 20 (luty), 20 (mar), 20 (kwi), 20 (maj), 20 (cze),20 (lipiec)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]Jolanta08 - (10zł), 10 (sty), 10 (luty), 10 (mar), 10 (kwi), 10 (maj), 10 (cze), 10( lipiec)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]Nevada - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), 20 (mar), 20 (kwi), 20 (maj), 20 (cze), 20 (lipiec)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]figa33 - (10zł), 5 (sty), 5 (luty), 5 (mar), 5 (kwi), 5 (maj), 5 (cze),[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]elkate - (20zł), 20 (sty), 20 (luty), 20 (mar), 20 (kwi), 20 (maj), 20 (cze), 20 zl ( lip)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][/COLOR][/B]


[B][COLOR=#0000ff]Dokładnie sprawdzone w historii rachunku [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Za wszelkie pomyłki b. przepraszam[/COLOR][/B]
[B]Ewa[/B]

Link to comment
Share on other sites

_Goldenek2, wlasnie przed chwilka przeslalam do Mgie, zdjecia naszych psiaczkow, ktore pojechaly do Szwajcarii w sobote. Jak pomysle, ze nie musza juz siedziec w schronisku, w halasie i tloku, a wygrzewaja sie na kanapach... nowa pani 12 letniej mocno niedowidzacej i niedoslyszacej Misi poinformowala nas, ze "Misia najbardziej lubi lezec na miekkich kocykach" - no ba, po schroniskowych kocykach..... Rysiu mieszka na 2 pietrze i nowa pani ma zaszczyt targac jego 18kg w gore i w dol, bo Rysiu ma malutka wade.... na smyczy kamienieje :):):) Mgie na pewno niedlugo wklei zdjecia na naz ogolny watek, zeby wszyscy mogli obejrzec boguszyckie brylanty na wojazach :) /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donka5']Wysłałam nowe zdjęcia Śledzika. Napewno zostana tu zamieszczone.Zdjęcia zrobiłam ze mną...chciałam,żeby bylo widać jak Śledzik zwiazał się ze mną.[/QUOTE]

Aaaa, to ja juz je wysylam Mgie z prosba o wklejenie, bo nie wiedzialam czy mozemy, skoro Ty tam jestes. Ale z Ciebie laska! :)/Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Raczej nigdy nie ujawniam się na zdjęciach....ale teraz wydaje mi się ,że powinny one sie pojawić,bo moim skromnym zdaniem Śledzik nie stoi całkiem w miejscu ze swoją socjalizacją.Hmmm....myśle,że oddał mi swoje psie serce:-)

Link to comment
Share on other sites

Od jutra do niedzieli nie będę obecna w hotelu.Jade z córka nad morze .W tym czasie psami będzie zajmował się mój szwagier.Zna psy .Psy znają jego. Wszystko wie.Zostawiłam mu tel,do weterynarza.Ja jestem \będę dostępna pod tel.605-112-881.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...