Jump to content
Dogomania

ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu::loveu::loveu::Rose::Rose::Rose: to dla Was Drogie Dziewczyny .
Pomęcże Donkę :evil_lol: miała sprawdzić jak sie zachowuje Pan Śledziński w domku. Śledzik jest na stronie Fundacji Pani Briggite w Szwajcarii , po 15 sierpnia będziemy go ogłaszać u nas. Już część ludzia wróci z wakacji .
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Goldenek_2 dawaj maila, wysle Ci z informacjami :) O naszych psiakach, ktore wyjezdzaja do Szwajcarii mamy na biezaco wiadomosci, z niektorymi osobami calkiem niezly kontakt;) Za te adopcje akurat moge smialo poreczyc i za Brigitte, ktora je organizuje tym bardziej. O jakich fundacjach masz niepokojace info? Z Niemiec? /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

To juz zależy od Donki i mozliwości wprowadzenia Śledzika do domu, super że zaczął bawić się zabawkami . Jedne po miesiącu nadają się do adopcji a drugie bywa,że trzeba miesięcy. biorąc za przykład nasze szorściaki one sprawiają najwięcej problemów dlaczego ? Nie mam pojęcia. Bardzo ładnie zachowują się psy w typie Onków i takie zwyczajne no nazwijmy je wielorasowiec polski :) ale i tu można napotkać na problemy. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Zabrałam Sledzika do domu...bał się schodów,ale pobiegł za mną...w domu....chodził za mną jak cień:-) Gdzie ja -tam On...przyglądał się badawczo królikowi w klatce,póżniej postanowił nasikać na jego klatkę...nie wiem jak ,to byłoby dłużej- na stałe...bo w ciągu tych dwóch godzin naprawdę był moim cieniem...rozglądał się z ciekawością i podążał za mną...

Link to comment
Share on other sites

a nic dziwnego, psiaki na początku, zanim sie przyzywczają, to zawszr obią za cienie... pamiętam, jka się ucieszyłam, jak zośka samodzielnie np w innym niż ja pokoju zaczęła chceic leżeć, albo nie zrywała się za mną z każdym moim ruchem.

bardzo ciekawa obserwacja z tymi szorściakami. bo chyba faktycznie coś jest na rzeczy i ciekawe, co z tą szorstkością jest, że takie kłopoty??

Link to comment
Share on other sites

Donko wielkie dzięki. Zezik Agnieszki początkowo tez raz tu raz rzadko,ale posikiwał , minęły 2 miesiące i mimo,że mamy na dt nowego psiaka Ebonego, Zezik ani mu do głowy przyjdzie siknąc co by pewnie zaznaczyc teren. Schody ( windy też )psiaki dosyć szybko się uczą ,że to nie straszny twór. Niewątpliwie w przypadku Śkledzika trzeba cierpliwości aby zostać nagrodzonym taką miłościa jaką obdarzył Donkę. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Uchylę rąbka tajemnicy, są zainteresowani Śledzikiem ,który w Szwajcarii jest ogłaszany jako Bounty, ale... chcieliby wiedzieć jak on reaguje na koty ? Tam wiekszośc ludzi ma już psa, koty, kozy itp. jak to sprawdzić? no i trzeba chłopaka ubrać w szelki , mamy możemy przesłać do Donki, niechby sie już przyzwyczajał. Kolejna sprawa to aktualne szczepienia włącznie z wścieklizną no i paszport. Nevada bardzo, bardzo przydałyby się nam ogłoszenia dla innych naszych boguszków. trzeba wznowic , albo nowe ogłoszenia szczeniorów prawie juz 15 tyg. ; Czoko, Maxa, Lilu i biednego kontuzjowanego, niestety prawie bez ucha Rexa ( tak go brzydko załatwił jego brat Czoko ) dla Tomiego ok. 10 m-cznego, dla Lesia ok . 6-7 m-cznego, dla Tary ok. 15,rocznej i dla naszych Hasków ; Hektora, Hermesa, Hery (Koka potrzebuje jeszcze odrobinę pracy z trenerami ) Czy jestes w stanie pomóc z którymkolwiek ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...