Jump to content
Dogomania

2xCACIB Komarom - 16-17.10.2010


aga616

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']Wiadomości z frontu walki.... ;) Niestety nie znam dokładnych wyników polskiej ekipy....
A u mnie sytuacja po 1-szym dniu wygląda tak:
Chilli - dosk, 2, r.cac
Kokos - cac, cacib - ukończony interchampionat!!
Wódka.... na ringu wywołała śmiech u wszystkich, sędzia oczywiście na przedzie ;) BOB Baby.
na bisie wpadłam w ostatniej chwili, w biegu wpadłam na ring (najpierw sprint dookoła ringu z psem na rękach ;)) na ringu oczywiście kulka skikała jak tylko mogła a sędzia nie patrzyła.. a tu nagle sędzina pokazuje że Wódencyjka dostaje się do finałowej... (nie wiem ile nas wybrała) i zostaje wybrana BIS BABY II!!!
Padam na pysk... ;)[/QUOTE]
Widziałam i ten sprint i mam nawet fotki z BIS BABY z I dnia:)
Gratulacje dla Malutkiej:)
Na zywe jest po prostu cudna i Wicherek też:)

[quote name='Aga i Tajga']My właśnie wróciliśmy.
Moja Savannah w sobotę i niedzielę po CAC i CACIB
a jej braciszek Sebastien CAC CACIB i w niedzielę jeszcze BOB dołożył :)
Szczęśliwi i zmęczeni.[/QUOTE]
Brawo!!!
Zadowoleni?

[quote name='aga616']my też już w domu! i też bardzo zadowoleni - mój golden res.cacib za interem i tym samym zakończył INTERCHAMPIONAT !:)
Gratulacje dla zadowolonych!
a tak wogóle ..w niedzielę nie padało, co więcej nawet miło bylo...;)[/QUOTE]
Oooooo, Interek skończony:) Brawo!!!


[quote name='Toller']
[B]Aga i Tajga, Frytela[/B] gratki, my też zadowoleni, podwójny CACIB i BOB no i ukończony Inter :multi: A nie wiecie jak poszło Asiaczkom? Bo mocno kibicowałam :loveu:[/QUOTE]
Ha! Następny Interek będzie w PL!!!
Nam poszło też super, zaraz o tym napiszę:)

[quote name='Frytela']u nas dzisiaj takie same wyniki z tym ze Chilli dostała jeszcze r. cacib a mała tym razem bis baby!
a my jeszcze w podróży... dopiero rabke mijamy...:([/QUOTE]
Wódeczka szaleje:)
Brawo!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

I dzień:
[COLOR=Purple][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - dosk.1, CAJC, Naj.Junior, skończony Mł.CH.HUN!
JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, BOB, na BOG - pierwsza piątka:)
Abotere's WAHZIRI (Wazi) - dosk.1, CAC, r.CACIB.

OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC.
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, nowy Ch.HUN!!!
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk1., CAC, Naj.Weteran. BIS VETERAN2, nowy Hungaria Veteran Champion:)[/B][/COLOR]

II dzień - bardzo podobnie, z tą różnicą, że [COLOR=Purple][B]BOB'ka wziął Serek. A i Wazi skończył Hungaria Champion:)[/B][/COLOR]

Teren - super, brakowało mi troszkę słońca, ale i tak było OK, bo nie padało:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Brawo!!!
Zadowoleni?
[/QUOTE]

No, ba! Jasne, że zadowoleni. Jeszcze jeden CACIB i Interki 2 (jeden już w kwietniu, a drugi dopiero we wrześniu)

[quote name='Asiaczek']I dzień:
[COLOR=Purple][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - dosk.1, CAJC, Naj.Junior, skończony Mł.CH.HUN!
JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, BOB, na BOG - pierwsza piątka:)
Abotere's WAHZIRI (Wazi) - dosk.1, CAC, r.CACIB.

OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC.
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, nowy Ch.HUN!!!
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk1., CAC, Naj.Weteran. BIS VETERAN2, nowy Hungaria Veteran Champion:)[/B][/COLOR]

II dzień - bardzo podobnie, z tą różnicą, że [COLOR=Purple][B]BOB'ka wziął Serek. A i Wazi skończył Hungaria Champion:)[/B][/COLOR]

Teren - super, brakowało mi troszkę słońca, ale i tak było OK, bo nie padało:)

Pzdr.[/QUOTE]

A oni zaznaczają w ogóle BOS? Ja tego nigdzie nie widzę. Przyznają na Węgrzech coś takiego?

Link to comment
Share on other sites

My dojechaliśmy na miejsce, droga wyjatkowa dluuuga ze względu na częste postoje dla młodego, ale za to mogliśmy pooglądać naprawdę widoki.. Cudo! Spokojnie daliśmy radę bez GPS-a, tylko końcówka była ciężka, bo nie mieliśmy dokładnej mapy i Penc ( odwiedziliśmy szczeniaczki po naszym repie- miodzio!) cięzko było znaleźć. Nocowaliśmy w pięknym Vac, na wystawie super, w ogóle piękny obiekt i pycha jedzonko. My wystawialiśmy tylko w jeden dzień, nam bardziej zależało na odwiedzinach ;)
Co do wyników...

To nasz ( teraz widzę jaki jest łysy, przy tamtych futrzakach, chyba, za często siedzi w domu ;) ),
[U][B][I][COLOR=DarkOliveGreen]Gisotsu CW: 1., doskonała, CAC, res. CACIB[/COLOR][/I][/B][/U] (za championem, naprawdę ładnie się prezentującym), [U][B]mamy rozpoczęty Ch. HU[/B][/U] i jesteśmy baaardzo zadowoleni, bo do intera mamy już praktycznie wymaganą ilość CACIB-ów, teraz potrzeba czasu ;)

To był super weekend!! Gratulujemy pozostałym rodakom, my już planujemy w wakacje, zajechać tam by skończyć championat i jego córą może już zacząć mł. ch. ;), bo straaasznie mi sie spodobały tamte tereny ;) i ilość zabytków do zwiedzania ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Tajga']No, ba! Jasne, że zadowoleni. Jeszcze jeden CACIB i Interki 2 (jeden już w kwietniu, a drugi dopiero we wrześniu)
A oni zaznaczają w ogóle BOS? Ja tego nigdzie nie widzę. Przyznają na Węgrzech coś takiego?[/QUOTE]
Na kartach ocen nie mam nic takiego zaznaczonego, ale w oba dni sędziowie powiedzieli mi, że "BOS is for...". Stąd wpisuję ten tytuł:)

[quote name='Shaluka']My dojechaliśmy na miejsce, droga wyjatkowa dluuuga ze względu na częste postoje dla młodego, ale za to mogliśmy pooglądać naprawdę widoki.. Cudo! Spokojnie daliśmy radę bez GPS-a, tylko końcówka była ciężka, bo nie mieliśmy dokładnej mapy i Penc ( odwiedziliśmy szczeniaczki po naszym repie- miodzio!) cięzko było znaleźć. Nocowaliśmy w pięknym Vac, na wystawie super, w ogóle piękny obiekt i pycha jedzonko. My wystawialiśmy tylko w jeden dzień, nam bardziej zależało na odwiedzinach ;)
Co do wyników...
To nasz ( teraz widzę jaki jest łysy, przy tamtych futrzakach, chyba, za często siedzi w domu ;) ),
[U][B][I][COLOR=DarkOliveGreen]Gisotsu CW: 1., doskonała, CAC, res. CACIB[/COLOR][/I][/B][/U] (za championem, naprawdę ładnie się prezentującym), [U][B]mamy rozpoczęty Ch. HU[/B][/U] i jesteśmy baaardzo zadowoleni, bo do intera mamy już praktycznie wymaganą ilość CACIB-ów, teraz potrzeba czasu ;)
To był super weekend!! Gratulujemy pozostałym rodakom, my już planujemy w wakacje, zajechać tam by skończyć championat i jego córą może już zacząć mł. ch. ;), bo straaasznie mi sie spodobały tamte tereny ;) i ilość zabytków do zwiedzania ;D[/QUOTE]
Brawo i gratulacje!

Teren rzeczywiscie super! Jest gdzie pospacerować z psami, ba, nawet spuścić ze smyczy, nie narażając się na uwagi innych wystawców. Ringi OK. I tak jak już ktoś napisał: samochodem można było podjechać prawie pod sam ring:) Może nie pod każdy, ale... parking na terenie Fortu jest i to się chwali. Chociaz przelicznik, jaki zastosowali Węgrzy za ten wewnętrzny parking to duuuuże zaokrąglenie w górę - 6,5 Euro za dzień. A 1 Euro = 280 HUF.

Kibelek - 2 kontenery, w których znajdowało się po 3 kabiny dla mężczyzn i po 3 kabiny dla kobiet. Do końca wystawy byl papier, reczniki papierowe i mydło. Ciepła woda i kaloryfer w środku...

Zaraz przy wjeździe - sekretariat, kasy, wydawanie katalogów.

A, rozstawione ogromne namioty, takie, jak kiedyś były na Leszno=Prestige (takie same albo większe...?).

Myslę, że wystawy w Komarom można wpisać na stałe w kalendarz wystaw węgierskich:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Chow-chow, 16.10.2010
judge: Erdos Laszlo/HUN
psy
kl.p
ELEGANT BEAUTY DANI

kl.ch
WOODLAND-XISHAN BLACK DIAMOND

17.10.2010
judge: Annamaria TARJAN/HUN
Psy
kl.puppy
PANDA ZULU-GURU TULIPANOS FAN-FAN
kl.mł.
PERITI MERCEDESZ KUMA
kl.p
ELEGANT BEAUTY DANI
kl.o
KOPERROOD SHIR-KHAN
kl.ch
koperrood special delivery
woodland-xishan black diamond

SUKI
kl.mł.
LE-SZI-NI DEPECHE MODE
kl.p
LETAHAZI-CSI-CSO-HOLY
kl.ch
BROKEN HILL BELINDA
CRIMSON RED-BABYLON



Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]shirkan[/B] - naprawdę warto; tereny wspaniałe, dobra organizacja, choc oceny na ringu i w sobotę i w niedzielę trochę się przeciągnęły... i co za tym idzie - finały zaczeły się z opóźnieniem.

Sobota
PSY
kl.ł.
BASIC COLORS TIPIT Z HANKY
IMMNESS FCI SONNY BOY OF BLACK ROYAL
MR. LEGO FROM SERENDIPITY STAFF

kl.p
ESSEX TIPIT Z HANKY
HORCSOGFALVI ATTACK
SONNY BOY BACKWOODS
kl.o
AKITO VON IRON EMPIRE
LBC ROCK'N'ROLL LESOTO
TANKER ROCKSTONE
TIGER TATTOO'S X-MAN
kl.ch
ALPINE'S RIO GRANDE

SUKI
kl.baby
SBIGSTAFF HI'I'AM HERE
RIGERWOOD'S BUTTERFLY
kl.puppy
YATTA TIPIT Z HANKY
kl.mł.
ACANA OF GUARD'S GUARD
PROUDLY BREED BOUND FOR GLORY
kl.p
BACKWOODS TARA
PERFECT PETAL OF ECLIPSE
TASHA ROCKSTONE
kl.o
ARLENE VON IRON EMPIRE
CHARIN IS THE KING OF THE MOON
ANGELICA OF SWEET GANGLAND

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Amstaffy - 17.10.2010 r.\
PSY
kl.mł.
BACIS COLORS TIPIT Z HANKY
IMMNESS FCI SONNY BOY OF BLACK ROYAL
MR. LONELY FROM SERENDIPITY STAFF
WAYSIDE WROTH IGNASOV
kl. p
BOSS STAFF ARNOLD
ESSEX TIPIT Z HANKY
kl.o
GEORGETOWN'S IRISH TEA
LBC ROCK'N'ROLL LESOTO
kl.ch
ALPINE'S RIO GRANDE
MONDAY MORNING OF ECLIPSE

SUKI
kl. baby
SBIGSTAFF HI I'AM HERE
kl.mł.
ACANA OF GUARD'S GUARD
BACKWOODS TARA
EUROPA TIANN
kl.p
BORN TO BE WINNER BON JOVI FAN
PERFECT PETAL OF ECLIPSE
TASHA ROCKSTONE
kl.o
CHARIN IS THE KING OF THE MOON
ELECTRIC LADY HIGHWAY CHILE
GEORGETOWN'S EBONY& IVORY
kl.ch
MARIACHI FLIGHT STAFF

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Dziękuję za stawkę :).
Również mam Komarom na oku w przyszłym roku (ale się zrymowało ;)).
Cieszę się że teren się podobał :).[/QUOTE]
W 2011 r. będą następujące wystawy w Komarom:
1-2.10.2011 - 2xCACIB
11-12.06.2011 - 2xCACUB
To sa info z katalogu z jesiennego Komarom:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Też się pochwalę dla nas wystawa z przygodami zgłoszeniowymi ,ale bardzo udana.W pierwszy dzień Shot był wpisany w inną wielkość sznaucerów ,a w drugi co lepsze nie było go w katalogu:)
Mój SHOT GUN-N di Monte Gentile 2x CAC, 2xCACIB ,2x BOB
Pewnie tak jak większość wybieramy się tam trzeci raz w czerwcu skończyć Championat Węgier.
Co by nie mówić wystawna naprawdę fajna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']Witam
Gratulacje dla wszytskich:)
Czy moge prosic o stawke sznaucerow miniaturowych pieprz i sol ??[/QUOTE]
16.10.2010 r.
PSY
kl.mł.
DOG OTHO'S PISCO
SILVER SENATOR ZAZU

SUKI
kl.o
BARBATUS XILOFON
INDIANA SUMMER ASTRONAUT

17.10.2010 r.
PSY
kl.baby
KEOMA'S AMULETT AZUR
kl.mł.
SASVARI XAVIER
kl.ch
SASVARI ONE EASY BAD BOY IS GEORGE

SUKI
kl.ch
SZENTENDREI ORDOG AMAZING ABBIE

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']czy ja moge prosic o grzywacze (chinese crested dogs) :)[/QUOTE]
Mogę podac jedynie nazwy psów z rasy KINAI MEZTELEN KUTYA;)

16.10.2010 r.
PSY
kl.puppy
KRANAR ALTER EGO
kl.mł.
AARON BRIGHT DECOROSO
ATTITUDE EXTREME DE GABRITHO
FUNDOKLIA VOLGYI KASZANICS FLETCHER
kl.p
PICIRI HUGO HUNTER
PICIRI JEFFREY JAMES
kl.o
BADDY Z BONIKI
FUNDOKLIA-VOLGYI KASZANICS ASSIAGO
kl.ch
SASQUEHANNA CARNOKSIEZNIK

SUKI
kl.puppy
ZARAMON ESPERANCE
ZARAMON ESSENCE
kl.mł.
BEVERLY HILLS ARTAGASAMAZIS
DOLCISSIMA GRAPPA OF CHOCO-BIT
FUNDOKLIA-VOLGYI KASZANICS EVENING STAR
kl.p
PICIRI JEMINA JANET
ZARAMON CHILI
kl.o
DAILA SING-SONG ZE SHETLANDU
kl.ch
CHANNTAL DANDY MATE

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Grzywki, 17-10-2010 r.
PSY
kl.mł.
ATTITUDE EXTREME DE GABRITHO
FUNDOKLIA VOLGYI KASZANICS FLETCHER
kl.p
ELITE DU DOMAINE DE L'HIRONDELLE
PICIRI JEFFREY JAMES
kl.o
BADDY Z BONIKI
FUNDOKLIA VOLGYI KASZANICS ASSIAGO
kl.ch
SASQUEHANNA CZARNOKSIEZNIK

SUKI
kl.puppy
ZARAMON ESPERANCE
kl.mł.
DOLCISSIMA GRAPPA OF CHOCO-BIT
kl.p
CINDERELLA LITTLE MAGIC
kl.o
DAILA SING-SONG ZE SHETLANDU

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...