Jump to content
Dogomania

2xCACIB Komarom - 16-17.10.2010


aga616

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja zgłaszałam nie listownie, tylko tym ich formularzem on line- jestem w spisie wystawców, ale nie dostałam potwierdzenia. Zastanawiam się czy to nie o to chodzi, że automatyczne można sobie wydrukować z tego ich serwisu, czy jak to nazwać.
A jak Wy zgłaszaliście?
O której sie zaczyna wystawa? 9 czy 10?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na potwierdzeniu jest tylko napisane Monostori Erod - Komarom.
Nic więcej.

W Googlach znalazłam jeszcze takie określenie miejsca wystawy:
Monostori Erod
Duna - part 1
2900 Komarom

Pzdr.[/QUOTE]
takie znalazłam współrzędne do gps-a:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]GPS koordináták: 47.743 / 18.1192[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']ja zgłaszałam nie listownie, tylko tym ich formularzem on line- jestem w spisie wystawców, ale nie dostałam potwierdzenia. Zastanawiam się czy to nie o to chodzi, że automatyczne można sobie wydrukować z tego ich serwisu, czy jak to nazwać.
A jak Wy zgłaszaliście?
O której sie zaczyna wystawa? 9 czy 10?[/QUOTE]

Trzeba wydrukować, na to wychodzi. Ja tez zgłaszam on-line, jesteśmy na liście ale nie mamy potwierdzenia więc drukujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']GPS, jaką ma nasz kierowca nie ma takiej opcji, aby wpisywać tego typu dane. Jedynie adres...
Ale innym może się przydac:)
Dzięki.

Pzdr.
J.[/QUOTE]

Asiu, GPS Wiesia ma taka opcje, ja tak wpisywałam moją klubową . Jak klikniesz w "prowadz do" na 2 albo 3 stronie jest ikonka- wspołrzedne geo albo cos w tym stylu. Działa super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Trzeba wydrukować, na to wychodzi. Ja tez zgłaszam on-line, jesteśmy na liście ale nie mamy potwierdzenia więc drukujemy ;)[/QUOTE]

Wydruczyłam, zobaczymy co będzie :lol:
Powodzenia wszystkim- my jedziemy dziś po południu :multi:

Link to comment
Share on other sites

No mam nadzieje, ze damy, bo tez niedlugo wyjezdzamy, bo pierw jedziemy do znajomej do Penc, potem dopiero na nocleg do miejscowosci 20km od wystawy i Komarom, a potem droga powrotna. Najgorsze, ze choc tym razem z mniejszym psim stadkiem, to za to z cala familią ( w tym synek 2 latek) i ja ciężarna... No ale wystawiamy się dopiero w niedziele, najwyzej bedziemy miec ciekawa podroz, a wystawe odpuscimy ;)
Tak wiec moze do zobaczenia i wszystkim POWODZENIA!

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z frontu walki.... ;) Niestety nie znam dokładnych wyników polskiej ekipy....
A u mnie sytuacja po 1-szym dniu wygląda tak:
Chilli - dosk, 2, r.cac
Kokos - cac, cacib - ukończony interchampionat!!
Wódka.... na ringu wywołała śmiech u wszystkich, sędzia oczywiście na przedzie ;) BOB Baby.

na bisie wpadłam w ostatniej chwili, w biegu wpadłam na ring (najpierw sprint dookoła ringu z psem na rękach ;)) na ringu oczywiście kulka skikała jak tylko mogła a sędzia nie patrzyła.. a tu nagle sędzina pokazuje że Wódencyjka dostaje się do finałowej... (nie wiem ile nas wybrała) i zostaje wybrana BIS BABY II!!!
Padam na pysk... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']my też już w domu! i też bardzo zadowoleni - mój golden res.cacib za interem i tym samym zakończył INTERCHAMPIONAT !:)
Gratulacje dla zadowolonych!
a tak wogóle ..w niedzielę nie padało, co więcej nawet miło bylo...;)[/QUOTE]
a to aby się nie poznałyśmy na wystawie? tak mi coś się wydaje :)
wielkie gratulacje sukcesu, i super że Twój wygrał!!

[B]Aga i Tajga, Frytela[/B] gratki, my też zadowoleni, podwójny CACIB i BOB no i ukończony Inter :multi: A nie wiecie jak poszło Asiaczkom? Bo mocno kibicowałam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...