Jump to content
Dogomania

Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!


Karmelkowie

Recommended Posts

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/114160-jogolcia-pdx"][B]jogolcia@pdx[/B][/URL] Tereska dzis dostała paczke i mało ze zemdlała z wrażenia...Siedziała przed nią i była w takim szoku na przemian płakała i śmiała się ze szczęscia,powiedziała że będzie mogła spokojnie przespać noce że jej zwierzakom niczego nie zabraknie...Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tereska bardzo rozważnie daje zwierzakom jeść żeby na dłużej starczyło:)Wieczorem im dała to powiedziała"Gosia One nie jadły tylko wpierd...:0aż się uszy trzęśły"Tak im smakowało...Wcale się nie dziwię jak jadły najtańsze puszki,to jak dostały takie delicje...Pamiętam jak moje jadły tanią,ale nie najtańszą jak ktoś mi wysłał wór Puriny to jadły tysiąc razy dziennie:)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,będę dzwoniła dziś do Tereski wszystko wypytam,podejrzewam że zwierzaki wcinają równo...Tereska mi przedwczoraj mówiła że wyczyściła kuwety z tego najtańszego pisaku,wsypała ten od Ciebie to się przyglądały co to jest?:)Jak spróbowały to wchodziły do kuwet nawet jak nic nie robiły;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Dobrze,będę dzwoniła dziś do Tereski wszystko wypytam,podejrzewam że zwierzaki wcinają równo...Tereska mi przedwczoraj mówiła że wyczyściła kuwety z tego najtańszego pisaku,wsypała ten od Ciebie to się przyglądały co to jest?:)Jak spróbowały to wchodziły do kuwet nawet jak nic nie robiły;)[/QUOTE]

Fajnie, że tyle radości mają wszyscy --- a naturalny żwirek kociaki lubią... mój ma mieszankę zmielonej sosny i zbóż ( pachnie lekko lasem), i też sobie wchodzi na kopanie czasami...

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie tu nie było i tak sobie czytam i myślę że skoro zwierzaki dostały taki piękny prezent to może pomyślmy o ludziach ? bo skoro sytuacja jest taka nie fajna to może i oni czegoś potrzebują ? jakieś jedzenie ? może ubrania ? co Wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...