Jump to content
Dogomania

Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!


Recommended Posts

Kochana ciociu memory bardzo Ci Dziękujemy z Nexiem za taką Wielką opiekę wirutalną!!Zapraszamy Cię do nas!Dziękujemy cioci Gracji za ogłoszenia.


odpowiadamy na pytania,a przede wszystkim zapraszamy ciocię do nas na facebook-Pensjonat dla piesków w lesie brzozowym,Kojec jest zadaszony,a z tyłu kojca to lasy szkoda mi było stawiać tam płyty psiaki mają widoki,a w lecie słyszą ptaszki i widzą różne zwierzątka.Bociany już przyleciały właśnie wczoraj nad naszym domem latał,a ja z córkami machałyśmy mu,a on patrzył na nas i szukał miejsca na gniazdko jakie to mądre stworzenie!Ciociu memory u mnie nie ma ptactwa domowego jest tylko kot,ale on nie wychodzi z domu.Nexiu jak czeka na swoją kolejkę do wyjścia i wie,że za chwilę wyjdzie to biega od ściany do ściany i skacze.A jak jest najedzony to leży sobie w budce.Trzymam mocno kciuki za szczęście Nexia!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='sylwiaso']....Trzymam mocno kciuki za szczęście Nexia!!!!![/QUOTE]

Też trzymam i nie tracę nadziei, że i do Nexta w końcu to zgubione szczęście sie uśmiechnie.
Pozdrawiam Cioteczki, a Nexta biorę na spacerek, na pierwszą :)

Hooooop!

Może chociaż ktoś zajrzy i prześle uśmiech pieskowi...

Link to comment
Share on other sites

Nexciu :)

[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6587/dsc05683nn.jpg[/IMG]

chyba widzę żabkę...
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3985/dsc05689d.jpg[/IMG]

[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1101/dsc05695n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9059/dsc05700y.jpg[/IMG]

[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4409/dsc05712z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie długu Nexta na dzień 19.04.2013

za m-ce XI, I, II, III, IV -1854zł
bazarki - 551,60
wpłaty od ludzi (odliczone są osoby które zapłaciły za cały rok) - 426,75

kwota długu - [B]875,65zł

[/B][I]Agnieszka proszę o zweryfikowanie, rach za III i IV będzie wystawiony na dniach i odliczymy od niego nadwyżkę z ostatniego rachunku[/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]EN DŁUG TO JUZ Z MARCEM I KWIETNIEM?
[/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#000000]hote[SIZE=4]l 01-01-2013- 3[SIZE=4]0-[SIZE=4]01-[SIZE=4]2013 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=4], [/SIZE][/COLOR][SIZE=4][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=#000000][SIZE=4] 01-0[SIZE=4]2[/SIZE]-2013- [SIZE=4]28-[SIZE=4]0[SIZE=4]2[/SIZE]-[SIZE=4]2013[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] fak.[COLOR=#ff0000] 729[/COLOR] zł - [SIZE=4]za tę fak. wg mnie jest w[SIZE=4]płac. [COLOR=#ff0000]703,85 zł. [/COLOR]( dzi[SIZE=4]ś doszła wpłata od [SIZE=4]MDK8 - 20 zł i [SIZE=4]od[SIZE=4]e mnie 20 zł. poleciało na konto hote[SIZE=4]lu)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=4]Aga35 proszę określić się co masz zamiar zrobić z Nextem ???? Dług na dzień dzisiejszy wynosi 715zł, a już mamy kolejną połowę miesiąca.
Bardzo proszę określ się jak najszybciej co robić z tym psem !!! a może powinnaś szukać osoby która ten wątek poprowadzi i zajmie się Nextem, a może poprosić o pomoc Fundację Owczarki Niemieckie albo szukać bezpłatnego domu tymczasowego.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Miałam wielką nadzieję, że stan Nexta w końcu się unormował, ale widzę, że niestety nie... Widziałam dużą poprawę jeśli chodzi o ruch na wątku i zainteresowanie jego losem. Byłam przekonana, że osoba prowadząca wątek doceni to i w końcu uda się wyprowadzić jego stan finansowy na prostą...

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja finansowa faktycznie zdawała sie poprawiać, ale kasą z bazarków, a główna kwota uzyskana na bazarkach - to kwota za fanty samej Sylwii i Jej Siostry, ktora te bazarki poprowadziła.
Aż śmieszne, bo w ten sposób Sylwia i Jej Rodzina same sobie zwróciły część cudzego długu.

Osoba prowadząca może i docenia, ale pozostaje bierna, a sytuacja Nexta jak u pijanego na schodach.

[quote name='sylwiaso'][SIZE=4]
... a może powinnaś szukać osoby która ten wątek poprowadzi i zajmie się Nextem,
... a może poprosić o pomoc Fundację Owczarki Niemieckie
... albo szukać bezpłatnego domu tymczasowego.[/SIZE][/QUOTE]

Nie ukrywam, że jestem podobnego zdania.
Doceniam, że AGA35 (chyba wraz z innymi osobami) uratowała Nextowi życie, doceniam, że opiekowała się nim finansowo przez chyba dwa lata i zdaję sobie sprawę, że często ponad swoje możliwości.
Ale temat stoi w miejscu, na wątku marazm, nie licząc chwilowych zrywów, bo i tak w nim w końcu grzezną.
AGA35 - udawanie, że temat nie istnieje nie sprawi, że problemy znikną albo same się rozwiążą.
Wciąż jesteś osobą decyzyjną.
Jeśli Cię to przerosło, napisz otwarcie.
Może czas szukać jakiejś fundacji, ktora przejęłaby opiekę nad Nextem, może trzeba opiekę komuś powierzyć i inaczej zorganizować.
Nie jest w porządku unikanie tematu i zostawianie Sylwii z tym problemem.

Link to comment
Share on other sites

Aga i to Twoje zdanie tyczy się również mnie, czyli sytuacja mnie przerosła już nie daję rady z psem,a każdy widzi tylko jedną stronę medalu,wpłacić po terminie trochę kasy,niech się sylwia dalej martwi.............Przepraszam,ale nadal sytuacja jest nie wyjaśniona z Nexiem!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...