Jump to content
Dogomania

Ambra przerazona matka i jej córka Sonia. Obie mają dom.


kajkoowa

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny ,otóż Sonia spodobała się na tym wątku gdzie ją zaproponowałam. Pani ma 3 faworytów , w tym "naszą dziewczynę ". Znając moje szczęście całkiem możliwe, że będzie chciała Sonię ;).

Przyznam jednak szczerze, że nie wiem czy nie odwołać jej kandydatury ze względu na to, że Sonia jest młoda i powinna mieć zapewnione zajęcie.
Nie wiem czy z tego względu jest odpowiednia jako towarzysz niepełnosprawnego dziecka, pomimo tego, że dzieci lubi ?
Plusem jest to, że Pani mieszka w domku, więc jest możliwość kontrolowania i dozowania kontaktów dziecka z psem. Chodzi mi o to, że nawet super opanowany i przyjazny pies musi mieć możliwość odpoczynku i swój azyl.

Co o tym sądzicie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Dziewczyny ,otóż Sonia spodobała się na tym wątku gdzie ją zaproponowałam. Pani ma 3 faworytów , w tym "naszą dziewczynę ". Znając moje szczęście całkiem możliwe, że będzie chciała Sonię ;).

Przyznam jednak szczerze, że nie wiem czy nie odwołać jej kandydatury ze względu na to, że Sonia jest młoda i powinna mieć zapewnione zajęcie.
Nie wiem czy z tego względu jest odpowiednia jako towarzysz niepełnosprawnego dziecka, pomimo tego, że dzieci lubi ?
Plusem jest to, że Pani mieszka w domku, więc jest możliwość kontrolowania i dozowania kontaktów dziecka z psem. Chodzi mi o to, że nawet super opanowany i przyjazny pies musi mieć możliwość odpoczynku i swój azyl.

Co o tym sądzicie ?[/QUOTE]
Toyoto,jak mnie poinformowała godzinę temu opiekunka Sonii...Sonia znalazła nowy dom...nic więcej nie wiem oprócz tego,ze prosiła o zdjęcie ogłoszeń...poprosiłam by zgodnie z umową przekazała nam adres nowego domu Sonii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Jeśli to pewne, że Sonia została przekazana do nowego domu, to wycofam ją z propozycji, szczególnie, że się bardzo spodobała...[/QUOTE]
Toyoto,pani nie odpowiada na moje maile...do tej pory nie wiemy gdzie jest Sonia,choć z umowy wynika,ze pani powinna podać adres nowego domku Sońki...zadzwonię do schroniska może tam jest korespondencja tej sprawie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Dziewczyny dajcie znać czy Sonia jest na pewno w domu , który ją chce, bo mam znowu pytanie o nią :roll:.[/QUOTE]
Toyoto,otrzymałam od pani informację,ze Sona przebywa obecnie w miejscowości znajdującej się w gminie Tuszyn,jest u rodziny z dwójką dzieci...nic więcej nie wiem...nalezy sądzić,ze pani pisze prawdę,podaje także ,ze jest w zaawansowanej ciąży...i to pewnie był główny powód oddania Sońki...ludzie,ludzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...