Jump to content
Dogomania

Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Germaine, trudno powiedzieć dokładnie ile będzie kosztowała operacja przed operacją. Zeus będzie miał operację wycięcia tych guziołków na łapie, na grzbiecie i będzie od razu miał kastrację. Mniej więcej przewidywany koszt około 500 zł, ale to nie jest oczywiście dokładna kwota :shake::-(

Dziewczyny macie jakieś fanty na bazarek? :modla::modla::modla:Ja juz troche przygotowałam i wyślę zdjęcia do emilki1415:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Do bazarku, mamy już 30 zł. Mojej córce świecę sprzedałam :multi::multi::multi::lol::lol::lol:[/QUOTE]
matko :mdleje: na własnym dziecku biznes robić :roll:
hahahaaa :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190465-Bazarek-dla-Zeusa-zbieramy-na-operację!-Do-14.08?p=15146093#post15146093[/URL]

[SIZE=4][COLOR=red]bazarek dla Zeusa! :) zapraszamy do kupowania wspaniałych rzeczy, póki okazja :loveu: w ten sposób pomożemy i będziemy zadowoleni z zakupu towaru w 100 % ! :diabloti:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Córa dorosła i pracująca. Chciałam 50 zł od niej wydębić, ale się nie dało :D[/QUOTE]

a toś se skąpiradło wychowała :mad::mad::mad: :diabloti:
ale i tak, że tyle wysępiłaś to cud :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']a toś se skąpiradło wychowała :mad::mad::mad: :diabloti:
ale i tak, że tyle wysępiłaś to cud :cool3: :evil_lol:[/QUOTE]
Wydębiłam :evil_lol: ale i świeca też ładna była taka ze słoniem, pachnąca wanilią :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Nie mogę, szczęka mnie boli ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Mnie nie do śmiechu, kiedys to Kapselkowi wołowinkę bez kości kupowała, najlepszej klasy, a teraz? :placz::placz::placz: czasami suchą karmę kupi :-( tak to jest jak dziecię wyfrunie z gniazda i ma już swoje potrzeby :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Moje jeszcze w gnieździe ....a mimo to o potrzebach wolę nie mówić ;). Dobrze że przynajmniej od czasu do czasu koty nakarmi i do weta zawiezie :evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobre i to :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje też w gnieździe, ale prawie na wylocie. Dobrze że z psem raz dziennie wyjdzie, bo pracę kończy o ludzkich godzinach, nie tak jak mamusia i tatuś :angryy::angryy::angryy::angryy:
a o potrzebach nie wspomnę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']No to chyba jakiś klub założymy ??[/QUOTE]
Można założyć, ale zdajecie sobie cioteczki sprawę, że jak wylecą to będziecie miały syndrom pustego gniazda????? to dopiero będzie jazda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A te ich potzreby to dla Was później pikuś będzie :grin::grin::grin:

Link to comment
Share on other sites

Kapselku, ja się pomału przyzwyczajam. Sonka całe liceum była w internacie, wpadała na weekendy i to nie zawsze. Teraz podobnie - studiuje we Wrocławiu i do domu tylko wpada - naszumi, nabałagani i wyjedzie :evil_lol::evil_lol: A wiesz jaki błogi spokój potem panuje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...