Jump to content
Dogomania

Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Boksiowe cioteczki. Wieczorem mogę z całą czeredą iść na sikanie albo i co twardszego. Stęskniłam się za wami jak nie wiem co:loveu::loveu::loveu::loveu:, ale nie mam czasu na razie poczytać wszystkiego.Taką miałam nadzieję że może jakiś DS już jest. Żeby tylko nie było że sama w tych krzaczorach będę czekać :razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza2']witam boksiowe cioteczki. Wieczorem mogę z całą czeredą iść na sikanie albo i co twardszego. Stęskniłam się za wami jak nie wiem co:loveu::loveu::loveu::loveu:, ale nie mam czasu na razie poczytać wszystkiego.taką miałam nadzieję że może jakiś ds już jest. żeby tylko nie było że sama w tych krzaczorach będę czekać :razz::razz::razz:[/quote]
ło matko boska :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mysieniusisiusiusiusiunia wróciła :buzi::buzi::buzi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Nasza Kochana, nareszcie :ghost_2::ghost_2::ghost_2::cunao::cunao::cunao::laola::laola: bez Myszeczki jak bez ręki :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Nie będziesz sama, lecę z Tobą;)[/QUOTE]
Kurcze Nesusiu, jestes tam jeszcze w tych krzaczorach , bo coś szeleści ale nie wiem czy to TY.
Kapselku kochany możesz się dołączyć :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Kurcze Nesusiu, jestes tam jeszcze w tych krzaczorach , bo coś szeleści ale nie wiem czy to TY.
Kapselku kochany możesz się dołączyć :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Myszeńko, choć na bibę, zobacz co świętujemy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178853-bokserkowaty-Bilbo-ma-szanse-na-cudny-hotel-brakuje-110zl-stalych-%28/page99?p=15126554#post15126554"]http://www.dogomania.pl/threads/178853-bokserkowaty-Bilbo-ma-szanse-na-cudny-hotel-brakuje-110zl-stalych-%28/page99?p=15126554#post15126554
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To ja rano zabieram go na spacerek :):)
i przy okazji zapraszam na bazarek dla Lisia , mnóstwo super książek biżuterii i kosmetyków, naprawdę warto zajrzeć:painting::painting:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00:painting:[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia_kuzik']a Ty masz jeszcze jakies zdjaecia?? jesli tak, to mozesz wyslac mi na poczte a ja bym je tutaj wstawila[/QUOTE]
Nie mam ale moge poprosić i są też na stronie Fundacji SOS Bokserom, mozna by skopiować (chyba) :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...