Jump to content
Dogomania

Zulus ma dom i kochającą rodzinę :) HAPPY END :)


Kenny

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sosnowieckie schronisko']Czemu nikt tego nie przeklei do 1 postu?[/QUOTE]

a po co? przeklejam do pierwszego postu rozliczenia, ale nie skany. bo te skany to do allegro cegiełkowego jedynie potrzebne. poza tym i tak wszystkie mi się tam nie zmieszczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko'][url]http://www.dogomania.pl/threads/191574-Dafne-jest-za-TM-*-biegaj-szcz%C4%99%C5%9Bliwie-pi%C4%99kna-damo[/url].[/QUOTE]

Dzieki juz weszlam....
Na Zulusia dzisiaj poszlo 80zl.....jak Zulis sie miewa????? Chyba najgorsze minelo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']a po co? przeklejam do pierwszego postu rozliczenia, ale nie skany. bo te skany to do allegro cegiełkowego jedynie potrzebne. poza tym i tak wszystkie mi się tam nie zmieszczą.[/QUOTE]

Ja wiem, ale nie zauważyłam po prostu tej kwoty w wydatkach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Niedługo się kończy bazarek ogłoszeniowy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']Ja wiem, ale nie zauważyłam po prostu tej kwoty w wydatkach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

faktycznie, teraz dopiero zauważyłam i przekopiowałam. przepraszam, ostatnio rzadko zaglądałam na dogo i już się gubię. dziękuję za zwrócenie uwagi :)

Link to comment
Share on other sites

wybacz Zulus...
strasznie pilne DT dla małej:
[URL="http://www.dogomania.192031-%C5%9Bliczna-Lucy-nie-ma-si%C4%99-gdzie-podzia%C4%87...b%C5%82agam-o-DT%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192031-%C5%9Bliczna-Lucy-nie-ma-si%C4%99-gdzie-podzia%C4%87...b%C5%82agam-o-DT![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, jak pisała maciaszek, po tym, co się stało z Dafne, nie miałam siły wchodzić na dogo.
Z Zulusem można by rzec, bardzo dobrze, ale napiszę to dopiero po kontrolnej wizycie u pana doktora, czyli za parę dni. Czy szuka domu? Z ogłoszeń był jeden telefon, od pani, która absolutnie nie może mieć psa szczekającego na kota. A biedny, schorowany staruszek Zulus omal ostatnio kotki nie udusił (o szczekaniu nie wspomnę). Widocznie lekarz mu za dużo zębów jednak zostawił...:) Co ja wiem? Niech się moja siostra wypowie. Tyle usłyszałam, że go pokochali.. Ale są plany syna, by go ostrzyc na punka, a z boku zostawić napis ACDC. Więc nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Rzeczywiście, jak pisała maciaszek, po tym, co się stało z Dafne, nie miałam siły wchodzić na dogo.
Z Zulusem można by rzec, bardzo dobrze, ale napiszę to dopiero po kontrolnej wizycie u pana doktora, czyli za parę dni. Czy szuka domu? Z ogłoszeń był jeden telefon, od pani, która absolutnie nie może mieć psa szczekającego na kota. A biedny, schorowany staruszek Zulus omal ostatnio kotki nie udusił (o szczekaniu nie wspomnę). Widocznie lekarz mu za dużo zębów jednak zostawił...:) Co ja wiem? Niech się moja siostra wypowie. Tyle usłyszałam, że go pokochali.. Ale są plany syna, by go ostrzyc na punka, a z boku zostawić napis ACDC. Więc nie wiem...[/QUOTE]

Trzymaj sie Leonardo....ciesze sie ze z Zulusiem troche lepiej....kiedy wizyta u doktorka??? To koty odpadaja pokaz psa co nie szczka szczegolnie na koty.
Moje 3 wlaczajac Pakusia , dra sie przez bramke jak koty (odseperowane za bramka w duzej sypialni ) troche rusza sie do jedzenia nie mowiac jak sobie wychodza
przez wybieg na zewnatrz....wtedy jest akcja jak jest otwarte na zewnatrz ale koty szybsze od kurdupli...

Link to comment
Share on other sites

Przekażę, że czekacie;) Ale myślę, że nic nie powie na pewno, a decyzja w sercu już dawno zapadła:) To znaczy myślę, że nie znajdzie się dla staruszka dom na tyle dobry, by Zulus został z czystym sumieniem oddany.

Ja natomiast nie wiem, czy chcę to zobaczyć:cool3:! (tę fryzurę i napisy)

Niemniej fryzjer po odrośnięciu sierści (czy włosów, bo nie wiem, jak to jest u pudelków) na pewno planowany.

[B]BoUnTy[/B] - bo chyba Ty pisałaś o tej karmie, którą on ma, że wiesz, gdzie jest tańsza. Mogę prosić o szczegóły w sprawie zakupu?
I - bardziej nieśmiało - w sprawie allegro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Przekażę, że czekacie;) Ale myślę, że nic nie powie na pewno, a decyzja w sercu już dawno zapadła:) To znaczy myślę, że nie znajdzie się dla staruszka dom na tyle dobry, by Zulus został z czystym sumieniem oddany.

Ja natomiast nie wiem, czy chcę to zobaczyć:cool3:! (tę fryzurę i napisy)

Niemniej fryzjer po odrośnięciu sierści (czy włosów, bo nie wiem, jak to jest u pudelków) na pewno planowany.

[B]BoUnTy[/B] - bo chyba Ty pisałaś o tej karmie, którą on ma, że wiesz, gdzie jest tańsza. Mogę prosić o szczegóły w sprawie zakupu?
I - bardziej nieśmiało - w sprawie allegro?[/QUOTE]


W sprawie allegro? Allegro wystawione, już ktoś zadeklarował 30 zł., ale niestety moja władza na tym się kończy, nic nie zrobię dopóki konto allegro nie zostanie odblokowane :/ A i został mi zablokowany omyłkowo dostęp do maila, ktoś zmienił hasło... albo celowo? Tylko czemu nikt mnie nie poinformował...

Karme mam taniej u siebie w lecznicy, prawie po hurtowej cenie, no ale wiadomo... moge załatwić raz czy dwa, ale na dluższą metę nie dam rady...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Przekażę, że czekacie;) Ale myślę, że nic nie powie na pewno, a decyzja w sercu już dawno zapadła:) To znaczy myślę, że nie znajdzie się dla staruszka dom na tyle dobry, by Zulus został z czystym sumieniem oddany.

[/QUOTE]

Moze Zulus dostanie najlepszy z najlepszych domkow....oby!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A i ja to znam doskonale ;) - niby szuka się domku ale z góry wiadomo, że nikt nie będzie go kochał tak jak ja - no i dopsiłam się swego czasu o pudla średniego - mój avatar, ten większy - generalnie im dłużej się szuka domku to rosną nam wymagania - szczególnie jak zwierzak jest długo na DT i walczy się o każdy oddech.

Wszyscy życzymy Zuluskowi najlepszego domku pod słońcem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na wątku cichutko, ale bo i u Zulusa niewiele nowego. Jeszcze czeka na swoją wizytę u weterynarza, a w międzyczasie specjalizuje się w złodziejstwie:) Mam przekazać na wątku - mąż siostry mi zalecił - że Zulus jest w domu dręczony. Czyli siostra krzyczy na psa, gdy on kradnie jedzenie lub na męża, gdy cichcem Zulusa podkarmia np. golonką bądź innym kurczakiem.

Ja bym chyba też krzyczała, bo potem napasiony Zulusik brzydzi się swoją weterynaryjną, zaleconą (!) karmą:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Mam przekazać na wątku - mąż siostry mi zalecił - że Zulus jest w domu dręczony. Czyli siostra krzyczy na psa, gdy on kradnie jedzenie lub na męża, gdy cichcem Zulusa podkarmia np. golonką bądź innym kurczakiem.[/QUOTE]A ja myślę, że to pan domu chciał między słowami przekazać, że to on jest dręczony ;) :evil_lol:.

A tak poważnie to może lepiej rzeczywiście Zulusika nie dokarmiać na boku? Niech je swoją lecznicza karmę.

Link to comment
Share on other sites

A wizyta u lekarza jutro późnym popołudniem. Najważniejsze chyba będzie to badanie krwi, które się robi po jakimś czasie od transfuzji, żeby sprawdzić, co ze szpikiem. Sądząc po Zulusie, to chyba dobrze. Ale naprawdę będzie wiadomo, jak będą już wyniki.

I psina musi być jutro głodzona z tej okazji;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Na wątku cichutko, ale bo i u Zulusa niewiele nowego. Jeszcze czeka na swoją wizytę u weterynarza, a w międzyczasie specjalizuje się w złodziejstwie:) Mam przekazać na wątku - mąż siostry mi zalecił - że Zulus jest w domu dręczony. Czyli siostra krzyczy na psa, gdy on kradnie jedzenie lub na męża, gdy cichcem Zulusa podkarmia np. golonką bądź innym kurczakiem.

Ja bym chyba też krzyczała, bo potem napasiony Zulusik brzydzi się swoją weterynaryjną, zaleconą (!) karmą:eviltong:[/QUOTE]

Czekamy z niecierpliwoscia na wyniki...oj zeby tak kazdy pies na Dogo byl dreczony w domu jak Zulus!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...