Jump to content
Dogomania

Holi ma zespolenie wrotno-oboczne!- za TM :(


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja w poniedziałek nie pójdę na wykład tylko pojadę z Holi do Wrocławia na to badanie USG do tego specjalisty... bo on jest dla niej ostatnią nadzieją, może powie, że jednak tych złych połączeń nie ma dużo, chociaż twierdził przez tel, że jeśli dr Dąbrowki widział ich więcej to pewnie tak jest... ale nadzieja umiera ostatnia.

Link to comment
Share on other sites

Straszne to wieści ... faktycznie, najważniejsze, żeby długo nie cierpiała, już się nacierpiała i tak - potwornie :( Po tej konsultacji wrocławskiej przynajmniej będzie pewność co z nią można robić w sensie działań leczniczych, a czego już nie można i czy oraz jaki jest sens przedłużania jej tej drogi przez mękę.

Smutno. Bardzo smutno.

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Holi we Wrocławiu u doktora Siembiedy. Doktor potwierdził diagnozę, a nawet dodał, że złe połączenia są również wewnątrz wątroby. Doktor powiedział, że takie wewnętrzne zespolenie jest prawie, że nieoperacyjne a u Holi występowała siatka tych złych połączeń.

Przywiozłam Holi ze łzami w oczach do Ostrowa do weta, który się nią zajmował z zamiarem poddania jej eutanazji. Natomiast nie jestem pewna czy Holi faktycznie została uśpiona, ponieważ wet ją zabrał i coś mówił na temat leczenia objawowego więc, że tak powiem zgłupiałam i z przygnębienia wpadłam w szok.

Jutro z rana kierowniczka schroniska skontaktuje się z wetem czy ma odbierać ciało Holi czy też przypadkiem on będzie próbował dalej ją leczyć, niepotrzebnie.

Link to comment
Share on other sites

Przecież Holi nie wróciła do schroniska! Jest w klinice i nie wiem czy została uśpiona czy nie, bo nie zrobił tego przy mnie.

A Holi w pociągu tak się do mnie tuliła... ona bardzo lubi być blisko człowieka... chciałam ją przeprowadzić za TM, głaskać żeby czuła się bezpiecznie.

Musimy czekać do jutra.

Link to comment
Share on other sites

Holi miała być poddana eutanazji u weterynarza w Ostrowie, który współpracuje ze schroniskiem, tak ustaliła fundacja, która sponsorowała leczenie Holi. To jest ten sam weterynarz, który próbował postawić jakąś diagnozę jak Holi była w schronisku...podobno to jest typ lekarza który chce walczyć do końca o psa i dlatego postanowił ją zostawić i możliwe że jutro skontaktuje się z lekarzem z Wrocławia żeby potwierdzić diagnozę. Więc niestety musimy poczekać do jutra na wiadomość ze schroniska, które będzie w kontakcie z wetem, czy Holi może została już dzisiaj uśpiona, czy może weterynarz postanowił przedłużyć to do jutra, bądź może nie wiadomo co tam jeszcze jutro wymyśli.
My już zrobiłyśmy wszystko co możliwe:(

Link to comment
Share on other sites

Jezu ... mam tylko nadzieję, że ktoś ją przytuli przynajmniej i pogłaszcze przy tym ostatnim w jej życiu zastrzyku ... albo że to zrobił ... :(

Holi, cierpiąca, biedna, smutna i bezdomna piękności
[*]

Nie dane ci było nigdy nacieszyć się ani zdrowiem, ani własnym domem ...

Link to comment
Share on other sites

Pytaj Pauliny. Ale z tego co tutaj napisała, Ostrowskie Stowarzyszenie Obrońców Zwierzat które finansowało badania Holi podjęło decyzje, aby była uśpiona w Ostrowie u lekarza, który jako pierwszy ją badał, a jej DT mieści się w Poznaniu, a nie w Ostrowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...