Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

[quote name='Isadora7']Powiedz Dużej żeby strusie czy jakoś tak kupiła. Albo gęsie chociaż.

Rambo znający sie na wielkościach jajek[/QUOTE]

Rambuś, ty się puknij... strusie??? Kurzęcze są za duże na Nerusia, to jak on ze strusimi, na taczce je będzie sobie woził?

R(rrr)ulon znający się na wielkościach jajek bardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Rambo mierzyłem... te jajka z lodówki są na mnie za... duże:shake:... buuuuu:-(...........


Rulon, a co byś chciał??? Zresztą takiej weny jak Ty masz, to się nie da... odkupić....

Wasz foomfel, Ner(rrr)o[/QUOTE]

[quote name='keakea']Rambuś, ty się puknij... strusie??? Kurzęcze są za duże na Nerusia, to jak on ze strusimi, na taczce je będzie sobie woził?

R(rrr)ulon znający się na wielkościach jajek bardziej[/QUOTE]

Rulon ja mu dałem wybór, mogą być gęsie. A poza tym może jajami przypakować tak czy nie.

Rambo paker.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Ty się nie znasz Sopel, baby też mają jajka, tylko w środku - czytałem w Wikipedii.
R(rrr)ulon[/QUOTE]
No teraz to i u mnie Berni spluła monitor... kurde Rulon, jak Ty to chopie robisz????

[quote name='keakea']Dobra, Neruś, tobie odstąpię weny w zamian za zdradzenie, jak być słodziakiem...
R(rrr)ulon [/QUOTE]
Rulon, to proste jest... musisz cały czas dreptać za swoją Aguś, całować Ją, a w nocy przytulać się tam, gdzie tak miarowo stuka puk-puk, puk-puk, puk-puk...
To serce chyba jest, czy cóś...
I jużeś Najsłodszy chopie jest;)

[quote name='keakea']Hiehiehie...
umarłam :-D
Duża Rulona [/QUOTE]
Ło Rulon, patrz - udało mi się Twoją Dużą rozbawić - to może to już działo jakoś, cio? Może już mi coś przesłałeś???
Kurdeś, kochom Cie Chopie (chyba? - wypada tak na forum, czy nie? ale to właśnie słodziakowe jest)
Ner(rrr)o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Powiedz Dużej żeby strusie czy jakoś tak kupiła. Albo gęsie chociaż.
Rambo znający sie na wielkościach jajek[/QUOTE]
No co Ty R(rrr)ambo, chopie - strusie, to więksiejsze łode mnie som... nie dałbym rady...

[quote name='Celina12']...proponowałby, przepiórcze......
Już sobie wyobraziłem Nerusia z tymi strusimi na taczce....no i splułem Selin monitor...jutro pewnie Krzysio oberwie....:diabloti:
Śliniący się Ssssopel [/QUOTE]
No tera polewajta ze mnie, że mi jajek żadnych dopasować ni można...

[quote name='keakea']E, Sopel.... a Selin to Ci coś szykuje... widziałem... fioletowe takie :-D
R(rrr)ulon[/QUOTE]
[quote name='Celina12']Jej a cio to toto fioletowe????? Dobre chociaż w smaku???? [/QUOTE]
Sopel, Ty się nie martw o smak, Ty se pomyśl tylko, że to mogą być... JAJKA PO WYPADKU...
Z poważaniem, PRZERAŻONY NER(RRR)O

Link to comment
Share on other sites

No normalnie mnie zatkało....co tu się wczoraj w nocy działo???

Sopel a Ty nie masz swojego wątku???? Tam nie mogłeś sobie balangi urządzić???? NA wątku Muszieterów imprezkę rozkręcać????

Teraz zamiast myć okna,sprzątać śpi skacowany.....:mad: :shake:...niech no wstanie-pogadamy sobie w cztery oczy.....Głowa siwieje.....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja nic fioletowego nie będę mu robić....porozmawialiśmy sobie troszkę......ma swój Wątek????? MA!!!!!

Ma tam kochające Ciotki???? MA!!!!!

Może tam rozrabiać????? Może!!!!!

A tak na marginesie-każdy szanujący się jamnik w podeszłym wieku powinien o tej porze spać!!!!:mad:


A co się uśmiałam....to uśmiałam.....i niektórzy piszą,że weny nie mają....dobre sobie.....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Co znaczy, że nie będziesz mu nic fioletowego robić? Dawaj adres natentychmiast, Soplu się należy fioletowe, uczciwie wylosowane!!!

[quote name='Celina12']Ależ ja nic fioletowego nie będę mu robić....porozmawialiśmy sobie troszkę......ma swój Wątek????? MA!!!!!

Ma tam kochające Ciotki???? MA!!!!!

Może tam rozrabiać????? Może!!!!!

A tak na marginesie-każdy szanujący się jamnik w podeszłym wieku powinien o tej porze spać!!!!:mad:


A co się uśmiałam....to uśmiałam.....i niektórzy piszą,że weny nie mają....dobre sobie.....:diabloti:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...