Jump to content
Dogomania

Amadeusz

Members
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

Amadeusz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dawno nas tutaj nie było:)przepraszamy:)i witamy te kochane morduniunie:) nic się w Celinkowym Raju nie zmienia tyle ile było miłości tyle jest!!!!!! nawet chyba więcej bo chora Dumeczka :(i Gruszeczka:( potęgują to uczucie jeszcze bardziej:)spokój!ciepełko i to fizyczne i to wirtualne bucha ze zdjęć Fokus klatę wystawił że ho!ho!nikt Mu ne podskoczy hihihi!!!!Wiecie?jak tutaj zaglądam to moje akumulatory naładowane na maxa:)dziękujemy Celinko!złota BUZIOLE!!!!w nochale :)Jesteśmy w myślach i serduchem z Wami pa!pa!Amadeusz łazi po kompie :)ewnie chce coś napisać?merda ogonkiem pa1pa!
 2. Wikunia i Tomuś bardzo podrośli:)a pracowici że hej!pomocnicy nie do zastąpienia kochane dzieciaczki:)Dumka i Fokus tacy sami nic się nie zmieniają:)a ta część o Gruszeczce za serce ściska:(poryczałam się ufffffffffffffffffff!:(ale teraz Jej będzie tylko!!!!!dobrze wszyscy to wiemy:)fotki przecudne:)Amadeusz siedzi ze mną przy kompie i mam wrażenie jakby wiedział o co chodzi bo gapi się w ekran jak sroczka w kość hihihihi!!!!!ściskam Go tak mocno:)i taka jestem szczęśliwa że Go mam:)sciskamy:)całe Celinkowo:)
 3. :)dawno mnie nie było w Selinkowie cudnym:)witam:)jak zwykle u Nich człowiek nabiera sił i radości Wika i Tomuś rośną jak trza:)coraz ładniejsi:)a fotki SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!u Nich aż bije ciepłem byłam:)widziałam:)Dumeczka laleczka przylepiona do Wikuni a Fokus grzeje dupkę przy Niej ściskam!Was moooooooooooooooocccccnnnooooooooooooooooooo:)
 4. Celinko?a Dumeczka na dole nie ma jednego zębolka hihihihihi!!!!ujęcie zrobiłaś świetne:)patrzę i nie mogę się napatrzeć:)mmmmmmmmmmmmmmm:):):)
 5. :)u Celinki tak!fajnie że chciałoby się tam być teraz!już!za chwilę:)Wikunia to miłość do jamników ma we krwi:)przepiękne fotki:)a Dumka tym spojrzeniem czaruje:)a Fokuś owocojadek!!!!kochane mordeczki Naszej Celineczki:)
 6. U Celinki było jamniczo na maxa:)Amadeusza to było spotkanie na szczycie pierwsze w Jego życiu :)ale chłopczyk był zadowolony i pozytywnie zmęczony drogę do domu przespał hihihihihi!Dziękujemy Klarci za pozdrowienia i też Ją bardzo cieplutko pozdrawiamy:)Dorotko są tak bardzo podobni do siebie że SZOK!!!!!!!!nawet brat Amadeusza z tego samego miotu jest inny a Klarcia naprawdę klonik:)kochany:)
 7. Lineczka chyba dlatego tak się dzielnie trzyma bo wszyscy Ją tak kochamy:)i ślemy w stronę Celinkowa same dobre i serdecznie myśli:)Ona wcale nie wyglada na swój wiek tyle w Niej energii radości tak!tak!jak nas zobaczyła to potraktowała jak starych znajomych !:)sprawdzała co mamy dla Niej i z takim zadowoleniem nas przyjęła że my także poczuliśmy się swojsko Amadeusz pierwszy raz w życiu miał spotkanie z trzema jamnikami na raz i to Lineczka pierwsza chciała Go gościć zabawą hahahaha!!!!aż uciekał a Ona za Nim hahahaha!!!mamy sporo fotek więc ciocia Celinka parę Wam jeszcze pokaże napewno:)W domu Celinki wszyscy kochają jamniki tam naprawdę pies traktowany jest z wielkim szacunkiem Lineczko tęsknimy za Wami ale obiecujemy że znowu Was odwiedzimy:)
 8. Witam!serdecznie chcę Wam opowiedzieć o Lineczce ponieważ wczoraj mieliśmy przyjemność gościć z Amadeuszem u Celinki :) i Jej jamnisiówTen Kto nie widział Linki osobiście to pewnie nie uwierzy:)Ona ma tyle życia w sobie :)Jej piękne oczy i siwizna na pyszczku dodaje takiego uroku że ja zakochałam się od razu Amadeusz ma skończone 6 miesięcy i był zdziwiony zaczepkami do zabawy ze strony Linki:):):)biegała frywolnie za Nim aż zaczął zwiewać przerażony hahahaha!:)Kołnierz leczniczy Celinki na szyjce Linki wcale Jej nie przeszkadzał w niczym :)bierze w pełni udział w życiu domu:)biega po ogrodzie:)kontroluje obejście domu z balkonu:)z Celinki nie spuszcza pięknego swojego oka:)uczestniczy w każdym kontakcie z" ludziem"Tyle przeszła:(tak bardzo ma pocerowany brzuszek a tak bardzo kocha życie Jestem w Niej zakochana:)i na Jej przykładzie wiem!!!!!!że warto pomagać do końca świata i jeszcze dłużej!!!!!a takich domów jak Celinkowo to tylko sobie życzyć więcej:)Tam jamniki dostają skrzydeł naprawdę:)Celina to człowiek z bagażem Miłości dla Tych czterech łap i nie tylko:)POZDRAWIAMY!!!!Celinkowo:)Danusia i Amadeusz stękniony:)
 9. Tak!strasznie powoli mijają te minuty :(godziny:(Lineczko wytrzymaj!!!!!!to wszystko Malusia a Celinka i My wszyscy tak mocno Cię otulamy dobrymi myślami i czekamy tu na Ciebie Kruszynko kochana
 10. Witam!Celinko!dziękujemy bardzo za śliczny sweterek:)wreszcie Jesteś:)poogladałam fotki Pirusia i przeczytałam wspomnienia tak!pięknie piszesz o nich wszystkich:)że łzy same kapią na komputer Najpiękniejsze było to że trafił On do Ciebie w Twojej Krainie łagodności i miłości każdemu było!jest!i będzie dobrze:)uściskaj!noseczki POZDRAWIAM!!!!cieplutko a Amadeusz przesyła BUZIAKA:)!
 11. Wiem Kochana:(i pamiętam za każdym razem jak to było:(smutno mi bardzo:(nie mam słów żeby jakoś Cię pocieszyć Przytulam Cię mocno!!!! Piruś dostał wszystko od Ciebie odszedł otulony miłością a nam Go tutaj będzie bardzo brakować:(
 12. Jest Pani wyjątkowo prostą osobą więc uważam że szkoda mojego cennego czasu na dyskusje z Panią lepiej byłoby gdyby Pani zajęła się tym czym tak bardzo Panisię chwali!a jak sama Pani widzi nie jest to tak! krystaliczne.Powodzenia w działaniach i uczulam Panią proszę mnie nie obrażać Z poważaniem D.B
 13. Poziom intelektu pracowników Fundacji Jamniki Niczyje sięga poziomu szympansa amerykańskiego z zaleceń Pani nie skorzystam i proszę nie zamartwiać się o moje zdrowie!Radziłabym zająć się swoim! natomiast HTZ Pani szczególnie będzie potrzebna jak nadal Pani będzie tak postępować!!!Najpierw należy się nauczyć!!!!!!!szanować ludzi aby potem pomagać zwierzakom Ma Pani chyba świadomość że używanie nazwiska jestbezprawne!!!!!!!
 14. :(Szanowne Panie nie skupiajcie się na człowieku tak uparcie:(tylko na Ptysiu bo On nigdy nie znajdzie domku:( doskonale wiecie? ile bólu!!!żalu!!!i nerwów zafundowałyście Ptysiowi i nam swego czasu a nadal w działaniach swoich nic nie zmieniłyście:(mam nadzieję że jak znajdzie się Ten Ktoś dla Ptysiunia to o tym napiszecie??????nie jak to było wcześniej!!!!!nie wiedzieć?dlaczego?????
 15. :)uwielbiam!!!!uwielbiam!!!fotki Wikuni z Fokuskiem jak rozkosznie śpią:)powala ten widok CUDDDDDNNNNNNIIIIIIIEEEEEEE!!!!!!to tylko tak w Celinkowie:)
×
×
 • Create New...