Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

Ślicznie dziękuję za życzenia. No to będziem świętować w przyszłym roku.

 

Co porobili na tym dogo. JA się cieszyłam,że moje Wnuczęta będą miały kiedyś cudna pamiątkę, bo tu na naszym wątku, wątku Sopelcia i Linusi kawał i ich życia jest a co porobili? Zdjęcia zamienione na linki, których i tak nie mogę otworzyć :(. Normalnie załamka.

Jak to naprawić?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Celina12 napisał:

Ślicznie dziękuję za życzenia. No to będziem świętować w przyszłym roku.

 

Co porobili na tym dogo. JA się cieszyłam,że moje Wnuczęta będą miały kiedyś cudna pamiątkę, bo tu na naszym wątku, wątku Sopelcia i Linusi kawał i ich życia jest a co porobili? Zdjęcia zamienione na linki, których i tak nie mogę otworzyć :(. Normalnie załamka.

Jak to naprawić?

Też jestem załamana... linki do zdjęć się nie otwierają... tyle pamiątek zniknęło :placz: ...

Żal i szkoda, bo jak tu wspominać, nie mając nawet możliwości choćby otworzenia linku :niewiem: ....

Może jeszcze coś zrobią i nasze zdjęcia wrócą... u mnie ą zdjęcia dopiero na 100 stronie, a wcześniej - NIC - ZERO :dobani: !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...