Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

Roxana, dzieki za glosowanie, w Mielcu naprawde potrzebna kazda pomoc, bo tam strasznie duzo psiakow, dzieki takim oszczednosciom kolejne maja budy, kojec itp. Z biezacych wpływów z gmin, tam jest tylko na jedzenie i płace- a reszta... :roll:

jaki chudziaczek ten jamnis, tą szyjkę jak zyrafka ma :))))

Link to comment
Share on other sites

Akucha- ja autentycznie nie pójdę juz chyba- przynajmniej na razie do zadnego lekarza :shake: Normalnie strach się bać, co jeszcze mogą mi wynaleźć...

Celinko narazie nic nie leczą, bo ja odebrałam dziś wyniki i myslałam, ze zawału dostanę- cholesterol: 260 a norma jest do 200 :crazyeye: i inne też badania złe. Poszłam do doktor z tymi wynikami i Ona mi powiedziała, ze to są początki choroby a ja mam juz dosyc. Qrcze ile można :roll:

A Celinko Twoje chłopaki to nie zazdrosne o tego jamnisia nowego? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Witam, Kochane Cioteczki!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
Ponieważ ostatnio jestem zakręcona i niedoinformowana i mam tyły na wielu wątkach, to obiecuje poprawe:p
Serdecznie dziękuje za życzenia dla mojego taty, aż się zawstydził, że taki medialny;)

Życze, wszystkim Cioteczkom gorących i namiętnych Walentynek:diabloti:

Malutki prezenci Walentynkowy dla KOCHANEJ Celinki
(na razie tylko taki, bo czas mnie ściga,aaaaaaaa):cool1:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bc14a6022d02eba8.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/bc14a6022d02eba8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pojechałam wczoraj do koleżanki (notabene kierownika sekcji sznaucera w ZK) po karmę (bo ma sklep) i pokazać moją Nukolkę.
Stwierdziła, że wygląda jak szczeniak - kazała podtuczyć chudzielca.

Gadamy, gadamy i mówię jej, że Nuka ma kamień na zębach ale nie mogłam go ściągnąć pilniczkiem (swoim ściągam regularnie).

A ona Nukę na kolanka i tipsami usunęła cały kamień. :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']zadroszcze takiej walentynkowej kartki !!!!! :placz: tez chce!!

jamniczek 18stolatek mnie rozczulił,chudziaczek kochany taki.
Mam nadzieje,ze moja zwiariowana suka tez dozyje takiego pieknego wieku.[/quote]

Ja też chcę! Ale nie ze sobą w roli głównej :cool1: hihi
Jamniś prześliczny rzeczywiście, takie kruchutkie maleństwo śliczne.

Link to comment
Share on other sites

hej Cioteczki!!!Jak zobaczylam Tofika to w pierwzse chwili,jak zobaczyla uszko i oczka to myslalam,ze to nasz Atosik taki podobny.Chyba z wiekiem takie pieski upodabniaja sie do siebie tym bardziej,ze Tofik i Atosik maja takie same umaszczenie.....:loveu: :loveu: :loveu:
Dzekusiu i Bemolku kocham Was bardzo mocno i na zawsze!!!!!:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe :) Może coś w tym jest :) Może jest jakaś prawidłowość, o której nie wiemy :) Na przykład na Śląsku przewaga szaro-niebieskich :lol:
Ja mam kolor po Tatusiu, siostra i brat (brązowe) po Mamuni :) I tak samo jest z grupą krwi :) Nie wiem czy to przypadek, czy istnieje jakiś związek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...