Jump to content
Dogomania

Mala Niunia - znalazla domek.


conceited

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie,
Bylam dzis w przytulisku. Najpierw nie chcieli mnie wpuscic, a potem prezes sie zgodzil, ale bez mozliwosci robienia zdjec :/
Bezsensu, bo mamy w przytulisku 4 nowe psy... i moge Wam je tylko opisac :/
No ale wracajac do Niuniki - ta sunia jest niesamowita, jej nigdy nie brakuje eneegii ! Inne psiaki, ktore siedza juz tam tak dlugo jak ona, sa jakby pogodzone ze swoim losem, nie emocjonuja sie juz na widok czlowieka, a Niunia wychodzi ze skory z radosci. Weszlam nawet do jej boksu i pieszczotom i popiskiwaniom nie bylo konca :)

Trzeba ja oglaszac :) Zaraz wykupie na bazarku ogloszenia dla malej :)

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie podejrzenia, wiem na pewno ... historia mojego wolontariatu jest krotka, ale burzliwa i siega stycznia tego roku. Wtedy dowiedzialam sie o przytulisku i wraz z pewna dziewczyna (ktora przypadkiem poznalam) postanowilysmy pomagac poprzez wolontariat. Ona niestety postawila na robienie afery wokol przytuliska, robila zdjecia kup, pisala pisma do wszystkich mozliwych fundacji ze skarga i sie zaczely kontrole, najazdy, nawet TV przyjechala. Nikt zadnych uchybien nie wykryl, a prezes od tej pory nie przepada za wolontariuszami (wrzuca nas wszystkich do jednego worka, mimo, ze z ta dziewczyna nie mam juz nic wspolnego) ! Twierdzi, ze dopoki nie zaczelismy sie interesowac przytuliskiem byl spokoj, a teraz tylko zamieszanie... :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Bo nikt nie wie, że Niunia czeka! To przytulisko jest pod lasem, nikt pewnie o nim nie wie, potrzebne są ogłoszenia, żeby psy miały szanse na adopcje.[/QUOTE]

wczoraj uprosilam ekspedientki w Chacie Polskiej, zeby zawiesily plakat o przytulisku, a babka do mnie "o, super ! mam 4 do oddania":angryy:

[URL=http://img6.imageshack.us/i/plakatztekstem.png/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3514/plakatztekstem.png[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Własnie chciałam zacząc ogłaszać Niunię, ale do ogłoszeń potrzebne jest mi oprócz województwa miasto, które nie zostało podane. W jakim mieście przebywa Niunia?[/QUOTE]

Niunia przebywa w przytulisku w Dopiewie, pod Poznaniem.

Ale z tego co gdzieś czytałem to nie można tego podawać, bo przy wcześniejszych ogłoszeniach innych piesków były jakieś problemy w przytulisku - szczegóły u założycielki wątku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']Niunia przebywa w przytulisku w Dopiewie, pod Poznaniem.

Ale z tego co gdzieś czytałem to nie można tego podawać, bo przy wcześniejszych ogłoszeniach innych piesków były jakieś problemy w przytulisku - szczegóły u założycielki wątku :([/QUOTE]

Dokladnie. Bardzo prosze o niepodawanie nazwy miejscowosci, w ktorej znajduje sie przytulisko. Jak ktos bedzie zainteresowany zadzwoni, lub napisze maila. Mozna napisac, ze "pod Poznaniem".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...