Jump to content
Dogomania

owczarek australijski i belgijski miniatura do oddania!Warszawa!


Recommended Posts

czesc,
pieski to kolejne ofiary ludzkiej głupoty..oba owczarki to suczki w wieku ok 8miesiecy. wlasciciele wyjezdzaja na wakacje i chca sie pozbyc psow:placz: sunie nie znam za dobrze tylko ze spacerow gdy wychodze z maja labka. pieski w miara zadbane pomimo mlodego wieku sa agresywne w stosunkow do innych psow-np. moja labka w tym samym wieku nie chce sie z nimi bawic. pieski zostaly kupione dla dzieciakow jako nowe zabawki z ich opowiesci nadal zalatwiaja sie w domu wnioskuje, ze maja zaburzenia psychiczne..wiec potrzebuja bardzo cieplego domu i doswiadczonego nowego wlasciciela!
coz wiecej moge powiedziec oprocz tego ze takie wiadomosci serce mi lamia..psy mieszkaja nadal u "wlascicieli" na Natolinie - Ursynow Warszawa. prosze o kontakt osoby ktore mogly okazac im serce i zaadoptowac je!
pozdrawiam,
kuba

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

owczarek belgijski podobno z rodowodem suczka[IMG][URL=http://img88.imageshack.us/i/owczarekbelgijskijf6.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1627/owczarekbelgijskijf6.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/IMG]
owczarek australijski tez suczka [URL=http://img715.imageshack.us/i/aug2308114737.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/365/aug2308114737.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

może nie dokonca trafnie sie wyrazilem. psy zaczely przejawiac zachowania agresywne , ale np dzisiaj gdy przypadkiem je spotkalem to byly w humorze i lagodnie nastawione do otoczenia. jak wspomnialem pieski te sa mlode ok7-8miesiecy wiec mozna je spokojnie sprowadzic na db droge i wiele nauczyc:) pieski podobno maja tydzien-bo wyjezdzaja na wakacje, podejrzewam ze po tym czasie moga zostac pozostawione gdzies w lesie w polowie drogi na wakacje;( przerazajace jest to ze w tym domu sa jeszcze oprocz szczeniakow owczarkow 2stare psy i 5kotow!!! jak uslyszalem "te psy sa stare i nikt ich nie zechce,wiec cos wykombinujemy"! ludzie powinni byc podawani jakims badaniom psychologicznym przed zakupem psa. do takich wnioskow ost.doszedlem.

Link to comment
Share on other sites

:placz:jezu!!! trzeba je jakoś ratować :angryy::placz:
a mógłbyś poprosić może o jakieś zdjęcie i opis tych starych psiaków? je też trzeba ratować, bo potem je gdzieś w rzece znajdą :placz::placz::placz:
co robić?
matko gdybym w lesie znalazła to rodzice zodziliby się go przetrzymać chwilę, jeśliby Kory nie atakowały (szczeniak, suczka 7 - 8 miechów ;) ) ale tak na dt nie chcą... bo oni mają dobre serce, ale tak specjalnie to nie chcą drugiego psa brać... ale jakby zaszła potzreba to się zgadzają, nawet kiedyś mamę spytałam co by zrobiła jakbym przyniosła psa gdzieś z lasu, który ma na przykład złamaną nogę, powiedziała, ze byśmy pojechali do veta i się nim zaopiekowali... no cóż... :roll::roll::roll:
poprosisz o te zdjęcia? tamte też trzeba uratować... :shake:

Link to comment
Share on other sites

o czyżbyś byla zainteresowana? ;)
dziobakson, ty będziesz kierował adopcją?
ja mogę jechać na wizytę przedadpocyjną, najlepiej z kimś doświadczonym ;)
bo oczywiście wizyta przed- i poadopcyjna, oraz podpisanie umowy adopcyjnej obowiązkowe :)

Link to comment
Share on other sites

Igam ja myślę, ze skoro Ci ludzie są tak nieodpowiedzialni, ze biorą tyle zwierzaków, a potem chcą się ich pozbyć i te podejrzane "co tam wymyślimy" itp... to jak dla mnie lepiej psiaki zabrać... dać komuś odpowiedzialnemu, tylko rodzi się tu problem co z nimi zrobić? :(

Link to comment
Share on other sites

zapiszę, ten belg t. to chyba nie jest taka miniaturka, ale wygląda pięknie! smutne to wszystko, zaczęły się wakacje prawie... będzie wysyp psów w lasach, na ulicach, bo tak najłatwiej pozbyć się problemu :((( płakać się chce:(

Link to comment
Share on other sites

pewnie nie może wejść...
z miniaturą może chodzić, ze nie wyrośnięty - z pseudo? ale jeśli rzekomo ma rodowód to nie może być z pseudo...
ale jak mówiłam zdaje mi się, ze ten owczarek australijski jest jakiś za mały?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']tak tak wiem:) mi akurat wpadły w oko mallinois. Autor wątku odezwie się pewnie, nie każdy mam non stop dostęp do netu.[/QUOTE]

a ja się zakochałam w Tervuerenach ;) ale Groeandel też piękny :D
może ma pracę?

Link to comment
Share on other sites

kuszę kuszę, bo kto się pierwszy zlituje, najszybciej ten, którego fascynuje ta rasa;)))) no ale wiadomo jak jest, każdy ma ograniczone możliwości.... rodowodu raczej nie ma, bo jakby ludzie kupili psa za konkretne pieniądze z rodowodem, to raczej próbowaliby go sprzedać niż oddać.... taka już ta ludzka natura... pewnie jest z allegro albo z giełdy sprzedana jako szczeniak z rodowodem, ale bez papierów:) no nie ważne, ważne, że jest i trzeba jakoś jej i innym psom pomóc.

Link to comment
Share on other sites

tak to oczywiste, ze trzeba pomóc ;)
kuś kuś ;)
to czekamy na dziobaksona, żeby podał numer, może wypytał właścicieli o te starsze psiaki...
dziobakson a możesz zdradzić mniej więcej w jakiej części natolina "to wszystko się dzieje"? choćby na PW jeśli nie chcesz ujawniać tego, na forum, ok? może dałoby się jakoś spotakć tych właścicieli i spróbować przekonać? albo dałoby się jakoś w dwie - trzy osoby pójść do nich (oczywiście najpierw się umówić z nimi, jeśli dobrą wolę wykażą) no tak żeby poznać psy móc je przedstawić do adopcji, zrobić zdjęcia?
to jest ważne, a że mamy mało czasu musimy wszystko zorganizować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...