Jump to content
Dogomania

owczarek australijski i belgijski miniatura do oddania!Warszawa!


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GameBoy']dziewczyny wpiszcie w google owczarek blegijski i wybierzcie opcje grafika prosze ;) a pozniej zrobcie to samo z druga rasa ;)[/QUOTE]

jezu o co chodzi? :O
a może to po to zebyśmy wiedzieli o jaką rase chodzi?
czy to oszustwo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']jezu o co chodzi? :O
a może to po to zebyśmy wiedzieli o jaką rase chodzi?
czy to oszustwo?[/QUOTE]

oba te "zdjecia" sa sciagniete z netu, to sciema jest
naprawde Was nie zastanowilo to, ze na obu zdjeciach psy pozuja a mimo to tła chocby sa rozne?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']taa... zdjęcia te same...
ale może zanim zaczniemy oskarżać to poczekamy aż wróci dziobakson i zobaczymy co on na to powie?
a może po prostu nie ma zdjęć psiaków, i chciał nam orientacyjnie dać?[/QUOTE]

o ile wroci:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']moze Kuba wroci i wyjasni o co chodzilo, chociaz watpie ;)[/QUOTE]

miejmy nadzieję...
a jak nie to po prostu wyślemy PW do admina i poprosimy o usunięcie tego wątku ;)
i koniec problemu... wtedy zajmiemy się ratowaniem realnych psów ;)
znaczy te też pewnie są realne ale pomocy chyba nie potrzebują ;)

Link to comment
Share on other sites

owczarek australijski ze wklejonego zdjecia nazywa sie Mł.Ch.Pl. Talisman ZANZARA Właściciel: Janina Szostak Osiągniecia: Młodzieżowy Champion Polski, II BOG Grudziądz 2008 [URL="http://www.aussies.pev.pl"]www.aussies.pev.pl[/URL]
jest zarejstrowany w oddziale gorzów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']to prawda Aniu...
ale może to tak jak mówiłam, wstawił takie zdjęcia tylko orientacyjnie?
[/QUOTE]

i zapomniał tego dopisać? ;) prosze Was dziewczyny .... :)
weszłam tu bo mialam ostatnio mix aussie na DT i mam jeszcze kilka osob chetnych niesprawdzonych, chcialam poprostu zostawic namiary ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']to dobrze, że weszłaś ;)
i nam uświadomiłaś ;)
trudno no... przynajmniej mniej psów do ratowania :) to więcej czasu można poświęcić reszcie :)[/QUOTE]

wygląda na to, że ludziom nudzi się i głupie pomysły przychodzą do głowy, ale mimo wszystko dla świętego spokoju warto poczekać na wyjaśnienia.

Link to comment
Share on other sites

to nie jest sciema! nie odzywalem sie bo mam prace w terenie i nie mam stalego dostepu do netu. zdjecia znalezione na szybko wkleilem dla orientacji (psy sa bb podobne) po 1poscie na moj wpis zeby sciagnac uwage. psy wyprowadzane sa b czesto przez dwojke dzieciakow ktore mieszkaja w budynku galerii ursynow na polane niedaleko boiska szkoly na lokajskiego. przed biedronka! napislem wpis bo dzieciaki same chcialy mi je oddac mimo ze nie jestesmy spokrewnieni i nasza "znajomosc" jest tylko z psich spacerow - rodzice oczekuja od nich pozbycie sie psow!!!! ta zaistniala sytuacja poprostu poruszyla mi serce. niestety znow jestem w przelocie ( nie przeczytalem wszystkich wpisow) ale jesli sa pytania to obiecuje ze bede staral sie odpowiedziec w miare mozliwosci zaznaczam ze znam te psy i dzieciaki tylko ze spacerow....... moj nr tel to 883 753 343 pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziobakson']to nie jest sciema! nie odzywalem sie bo mam prace w terenie i nie mam stalego dostepu do netu. zdjecia znalezione na szybko wkleilem dla orientacji (psy sa bb podobne) po 1poscie na moj wpis zeby sciagnac uwage. psy wyprowadzane sa b czesto przez dwojke dzieciakow ktore mieszkaja w budynku galerii ursynow na polane niedaleko boiska szkoly na lokajskiego. przed biedronka! napislem wpis bo dzieciaki same chcialy mi je oddac mimo ze nie jestesmy spokrewnieni i nasza "znajomosc" jest tylko z psich spacerow - rodzice oczekuja od nich pozbycie sie psow!!!! ta zaistniala sytuacja poprostu poruszyla mi serce. niestety znow jestem w przelocie ( nie przeczytalem wszystkich wpisow) ale jesli sa pytania to obiecuje ze bede staral sie odpowiedziec w miare mozliwosci zaznaczam ze znam te psy i dzieciaki tylko ze spacerow....... moj nr tel to 883 753 343 pozdrawiam[/QUOTE]

aha i jeszcze moje pytanie, czy mają może jakieś stałe godziny chodzenia na ten spacer?

Link to comment
Share on other sites

uzupełnię wypowiedź, wybaczcie, że post pod postem ale dogo mi nie do końca dziala i slabo mi działa edysja postu...
jakbyś mógł mniej więcej powiedzieć kiedy dzieci są z psami to bym się przeszła z Korą i 'oblukała' sytuację ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...