Jump to content
Dogomania

Po wspaniałym tymczasie u elinki Pusia trafiła do NOWEGO DOMU w Katowicach!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='__Lara']Świetna relacja :D :D :D widzę, że już w wyrku się zadomowiła :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]

Nooo! Niby Ją wyganiam - nie możesz Pusiu, zejdź...zwłaszcza jak mąż już wychodzi z łazienki :evil_lol:, ale jak idę do pracy, to tak na wszelki wypadek kładę kocyk na kanapie dla Puszki :eviltong::grins:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Pomocy, labka, kaukaz i niby-jamnik [COLOR="#ff0000"]mają czas [B]do czwartku[/B][/COLOR]! Być może labek i kaukaz są z [url=http://www.dogomania.pl/threads/190092-NIELEGALNA-HODOWLA-W-KALISZU-Pomóżmy-razem]pseudohodowli pod Kaliszem!![/url]

[U]Suka ma cieczkę!!![/U]

[img]http://i909.photobucket.com/albums/ac294/piegus_foto/IMG_0075.jpg[/img]

[img]http://i909.photobucket.com/albums/ac294/piegus_foto/IMG_0068.jpg[/img]

[img]http://i909.photobucket.com/albums/ac294/piegus_foto/IMG_0040.jpg[/img]


[B][SIZE="3"]Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190695-Kalisz-labek-kaukaz-i-mini-kundelek-bezpańskie-głodne-i-poranione-DT-na-CITO!!![/url][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Walmar']Jaki wspaniały happy end!Oby więcej takich.Aszo gratuluje Ci sąsiadka w osiedla Na Alpach/z drugiej strony ogródków działkowych/.Razem będziecie szczęśliwi.[/QUOTE]

Czy to nie przypadkiem ten drugi domek sprawdzony przez __Larę? W każdym bądź razie witamy Panią sąsiadkę na wątku! :hand:



[quote name='Nevada']a tytuł wątku raczej nieaktualny? :-)[/QUOTE]

Tytuł jak najbardziej jest już nieaktualny. Żadnych pieniędzy na Pusię już nie zbieramy, co więcej pieniążki po Pusi jeszcze pozostały. :) Po odliczeniu 15zł za tabletkę lokomocyjną w skarpecie Pusi pozostało jeszcze
62,40 zł - 15zł = [SIZE=3][COLOR=Black]47,40zł[/COLOR][/SIZE]

A ponieważ w rozliczeniu moim (50zł) i Klaudus(36,60zł) są inne kwoty dotyczące opłaty schroniskowej, do skarpety muszę dodać 13,40zł, czyli na chwilę obecną w Pusi skarpetce pozostało

47,40zł + 13,40zł =[SIZE=3][COLOR=Black]60,80zł[/COLOR][/SIZE]



Klaudus, pieniądze z bazarku Zuzlikowej jeszcze nie dotarły. Czy aby wysłałaś je na dobre konto? :-?



EDIT:
22.09.2010 za ogólną zgodą 60zł z konta Pusi wysłałam do Kundelkowej Skarbonki. 0,80zł poszło na przelew, a więc konto suni zostało rozliczone i na chwilę obecną wynosi [B][SIZE=4][COLOR=Red]0[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]zł[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam Elinko i wszystkich "forumowiczów".Faktycznie po raz pierwszy pojawiłam się na wątku Pusi choć kibicowałam jej od samego niemalże początku.Dzięki za powitanie,nie spodziewałam się,że ktoś zauważy mój debiut.Cieszę się że Pusia dzięki całemu łańcuchowi wspaniałych ludzi znalazła domek i kochającą rodzinę.To prawda.Jestem tym pierwszym domkiem,który wizytowała Lara.Laro przy tej okazji serdeczne dzięki.Aszo,a Tobie a raczej Wam wszystkim zyczę wspaniałej przyszłości z Pusią.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Walmar']Witam Elinko i wszystkich "forumowiczów".Faktycznie po raz pierwszy pojawiłam się na wątku Pusi choć kibicowałam jej od samego niemalże początku.Dzięki za powitanie,nie spodziewałam się,że ktoś zauważy mój debiut.Cieszę się że Pusia dzięki całemu łańcuchowi wspaniałych ludzi znalazła domek i kochającą rodzinę.To prawda.Jestem tym pierwszym domkiem,który wizytowała Lara.Laro przy tej okazji serdeczne dzięki.Aszo,a Tobie a raczej Wam wszystkim zyczę wspaniałej przyszłości z Pusią.
Pozdrawiam.[/QUOTE]

Witamy, witamy!!
A co wynikło z wizyty _Lary? Pojawił się nowy domownik?

Link to comment
Share on other sites

Wizyta Lary związana była z chęcia adopcji Miki z DT u Elinki.Było tak wielu chętnych,że niestety nie udało się.Na wątku Dogo wypatrzyliśmy sobie psiaka-Febriska.
Pojedziemy po niego we wrześniu/on jest Zielonej Góry/.Póki co ,jestem w kontakcie
mailowym z opiekunką Febrisa.Wspaniała Dziewczyna!:lol:.Mam nadzieję że wszystko jest na dobrej drodze i Febrisek zamieszka z nami.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Walmar']Wizyta Lary związana była z chęcia adopcji Miki z DT u Elinki.Było tak wielu chętnych,że niestety nie udało się.Na wątku Dogo wypatrzyliśmy sobie psiaka-Febriska.
Pojedziemy po niego we wrześniu/on jest Zielonej Góry/.Póki co ,jestem w kontakcie
mailowym z opiekunką Febrisa.Wspaniała Dziewczyna!:lol:.Mam nadzieję że wszystko jest na dobrej drodze i Febrisek zamieszka z nami.:razz:[/QUOTE]

Bardzo się cieszę :D z całego serca życzę tego Państwu :D będzie miał wspaniały domek :D

Link to comment
Share on other sites

Laro,miło Cię powitać:lol:.Już wcześniej miałam się skontaktować ale jakoś nie pomyślałam,że mogła bym to zrobić na forumDogo.Dopiero teraz,za namową Elinki,zalogowałam się.Fajnie tak być w kontakcie z wieloma forumowiczkami;).
Tobie dziękuję za wizytę i pozytywną opinię o nas.
Myślę,że masz dobrą rękę do adopcji i tym razem nam też się poszczęści z Febriskiem.
Pozdrawiam serdecznie:multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Walmar']Laro,miło Cię powitać:lol:.Już wcześniej miałam się skontaktować ale jakoś nie pomyślałam,że mogła bym to zrobić na forumDogo.Dopiero teraz,za namową Elinki,zalogowałam się.Fajnie tak być w kontakcie z wieloma forumowiczkami;).
Tobie dziękuję za wizytę i pozytywną opinię o nas.
Myślę,że masz dobrą rękę do adopcji i tym razem nam też się poszczęści z Febriskiem.
Pozdrawiam serdecznie:multi:.[/QUOTE]

;) To czekamy na zdjęcia z nową psinką - już wkrótce :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Walmar']Witam Elinko i wszystkich "forumowiczów".Faktycznie po raz pierwszy pojawiłam się na wątku Pusi choć kibicowałam jej od samego niemalże początku.Dzięki za powitanie,nie spodziewałam się,że ktoś zauważy mój debiut.Cieszę się że Pusia dzięki całemu łańcuchowi wspaniałych ludzi znalazła domek i kochającą rodzinę.To prawda.Jestem tym pierwszym domkiem,który wizytowała Lara.Laro przy tej okazji serdeczne dzięki.Aszo,a Tobie a raczej Wam wszystkim zyczę wspaniałej przyszłości z Pusią.
Pozdrawiam.[/QUOTE]

Witaj Walmar i bardzo dziękuję. :smile: Może kiedyś się spotkamy - co prawda wizytujemy z Pusią nasze osiedle i okolice Słonecznej Pętli :painting:, ale zawsze można przejść na drugą stronę ogródków. :grins:
Trzymam kciuki za Waszą adopcję Febriska :bluepaw:
Pozdrawiam serdecznie :bye:

Link to comment
Share on other sites

Pusia dzisiaj odwiedziła veta, ale była to raczej wizyta zapoznawcza. Od razu wszystkim się spodobała dziewczyna. Wszyscy stwierdzili, że wyjątkowo piękny i rasowy kundelek :Dog_run:
Dzisiaj Pusia została "zameldowana" w Katowicach (ale formalnie ma wpisaną datę 8 sierpnia).
Na szczepienie mamy się zgłosić za ok. 2 tyg. i wtedy Pusia dostanie szczepionkę kompleksową (jak określił, to vet). Na razie mamy Puszkę obserwować - co robimy namiętnie :grins:
A tak w ogóle, to apetyt Pusi dopisuje, koopki normalne (nie biegunkowe), jest ruchliwa i radosna. Uczy chodzić się na smyczy, choć nie za bardzo jej to wychodzi :grins:. Ale Puśka ma rozciągliwą smycz, więc jakoś sobie radzimy :painting:
Pomimo, że Puszka została wyposażona w legowisko, to jak na razie woli podłogę, no i kanapę :megagrin: Uwielbia pieszczoty i świńskie ucho, które namiętnie podgryza!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Pierwszy post nie uzupelniony........czy moja wplata do Pusi dotarla ???[/QUOTE]

Szarotko, Twoja wpłata dotarła, dziękuję. Pisałam już o tym kilka dni temu w poście [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187059-Pusia-ma-2-miesi%C4%99czny-tymczas.-Potrzebne-pieni%C4%85%C5%BCki-na-bie%C5%BC%C4%85ce-potrzeby-i-og%C5%82aszanie%21?p=15143126&viewfull=1#post15143126"]#569[/URL] na stronie 57. Zajrzyj jakie ho, ho! masz tam buziaki. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...