Jump to content
Dogomania

Dwie polne myszy szukają domu


luka1

Recommended Posts

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

No rewelacyjnie się mają:-)
Wszystkie takie szczęśliwe.
Na łóżku rozrywają wspólnie coś...
I tak się ruszają, że czarnej myszy nie rozpoznałam:-)
A najfajniejsze są ostatnie ujęcia, tych 2 jasnych psiaków.
Te ogony tak cudownie merdające, wspaniałe:-)

Link to comment
Share on other sites

ta kołdra na łóżku też już w strzępach. Mysza i szczeniaki - Szogun i Morus całą godzinę nad nią pracowały. A że kołdra położona była dla nich by miały cieplej, więc się nią troskliwie zajęły. Pieski te jasne to zołza TZa i Marsik z tego wątku : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193409-Ma%C5%82y-potr%C4%85cony-przez-samoch%C3%B3d-zapchlony-zakleszczony-i-z-babeszjoz%C4%85-prosi-o-pomoc[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam u siebie dość długo na tymczasie psiaka, który czuł ogromną miętę do jednej z moich suczek, była z nich świetna para. Razem się kotłowali na trawie i w domu, moja druga mała trzymała się na boku (całe towarzystwo po sterylizacji/kastracji). I każdy mówił, że szkoda ich rozdzielać, bo to będzie dla nich przeżycie. Tymczasem piesek trafił do tak wspaniałego domu (z trzema kotami) i jest mu tam tak dobrze, że na wspólnym spotkaniu w parku po dobrym miesiącu pobytu w nowym domu miał swoją ulubioną suczkę głęboko w nosie-nawet się nie przywitał. Pilnował swoich nowych Państwa i nie spuszczał z nich wzroku tak, jak wcześniej ze mnie. Moja mała też nie chciała się z nim bawić, pewnie pachniał jej nowym domem i kotami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...