Jump to content
Dogomania

Łódź: drobny piesio szuka domku. W nowym domu.


gaja30

Recommended Posts

Niewiele o nim wiadomo. Pomieszkuje, a właściwie nocuje, w korytarzu jednej z łódzkich kamienic przy ul. Rzgowskiej - tam jest dokarmiany przez pewną rodzinę, która ma już psa. Jest nieduży, drobny - dobrze zaadoptuje się nawet w małym mieszkaniu. To psiak sympatyczny i łagodny, świetnie "dogaduje się" z dzieciakami - dokarmiają go dwie dziewczynki. Szukamy dla niego domku tymczasowego, i oczywiście tego "na zawsze". Więcej informacji pod nr. tel. 42 641 85 86.

[IMG]http://mkmytha.blox.pl/resource/Zdjecie0168.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widziałam tego pieska i rozmawiałam z Panią, która go dokarmia. Maksio - tak nazwały go jej dzieci - przybłąkał się ponad miesiąc temu. Jest przesympatycznym, łagodnym pieskiem, bez problemu chodzi na smyczy. Najgorsze jest to, że biega blisko bardzo ruchliwej ulicy. Śpi nie wiadomo gdzie, nie przebywa na klatce schodowej kamienicy, bo mieszka tam więcej rodzin i nie każdy lubi psy. Pani, która go dokarmia wystawia miseczki z jedzeniem i wodą pod ogrodzeniem podwórka, Maksio zawsze rano (przed jej wyjściem do pracy) czeka na śniadanie, później odprowadza dzieci do szkoły. Przychodzi tak kilka razy dziennie, bawi się z dziećmi, jak jest otworzona furtka, wchodzi również na teren podwórka.

Link to comment
Share on other sites

Proszę, zajrzyjcie na wątek suni ( szorściak, piękny ! ), której właściciele wyjechali i dokarmiają ją sąsiedzi :placz: Sunie nie ma budy, zamiast misek- wiadro po farbie, oszczeniła się, ale nie wiadomo co ze szczeniakami :placz: Przepraszam za OT :oops:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184902-Be%C5%BCowo-magnoliowa-suczka-wo%C5%82a-o-pomoc!-Okolice-S%C5%82upska[/url].

Link to comment
Share on other sites

Może komuś zginął ale na pewno nie w okolicy - jest mądrym pieskiem i potafiłby wrócić do domu. Myślę, że nie mamy się co zastanawiać czy ktoś go zgubił czy wyrzucił, piesek pilnie potrzebuje domu, biega bez opieki przy ul. Rzgowskiej i w każdej chwili może stać się nieszczęście.

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja uległa zmianie po rozmowie z ludzmi ,którzy mieszkają na tej ulicy dowiedziałam się że to psiątko koczuje tam od zimy .Ulica Rzgowska jest bardzo ruchliwą i kiedyś może stać się nieszczęście.Maks jest psem towarzyskim mądrym i zasługuje na własny dom odpłaci się miłością i wiernością

Link to comment
Share on other sites

Czy Maksiowi ma kto zrobić "porządne" foto ? ;)
Jeśli chcecie może dam radę w weekend - służę cyfrówką :)
I mam propozycję o zmianie tytułu wątku na bardziej chwytający , np. Drobniutki Maksiu żyje na ruchliwej ulicy !
Zaraz zrobię mu banerek ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc bo naprawdę nie jestem biegła w komputerze zdjęcia robiłam komórka .prosze o podanie terminu ja się dostosuję .tylko w niedzielę w godz 12 -15 jadę po mięso dla moich podopiecznych więc nie mogę serdecznie pozdrawiam maksio również

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luta4']Bardzo proszę o pomoc bo naprawdę nie jestem biegła w komputerze zdjęcia robiłam komórka .prosze o podanie terminu ja się dostosuję .tylko w niedzielę w godz 12 -15 jadę po mięso dla moich podopiecznych więc nie mogę serdecznie pozdrawiam maksio również[/QUOTE]
Dobrze ,nie ma problemu :)
Czy mogę na PW Twój tel. ? Bo teraz mam egzaminy ,poprawki i nie zawsze mogę być na dogo ,więc łatwiej będzie mi zadzwonić i powiedzieć ,że np. mogę przyjechać ;)

Link to comment
Share on other sites

Maksio ma ogłoszenie na Allegro [url]http://www.allegro.pl/item1076704274_maly_bardzo_sympatyczny_piesek_czeka_na_dom.html[/url] Dwa dni temu widziałam go jak przebiegał przez ulicę Paderewskiego, na szczęście mu się udało. Tylko jak długo będzie mu to szczęście dopisywać? Jeśli szybko nie znajdzie domu nie wiem czy nie trzeba będzie pomyśleć o oddaniu go do schroniska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kizia1']Jeśli szybko nie znajdzie domu nie wiem czy nie trzeba będzie pomyśleć o oddaniu go do schroniska?[/QUOTE]
Czyś Ty na głowe upadłaś ? :shake:
Przepraszam ,że może to zabrzmi nieuprzejmie ,wiem ,że jesteś na dogo nowa i nie wiesz co to znaczy schron :(
Postaram się w środę podjechać i obfocić Maksiulka :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, że schronisko to ostateczność, znam schronisko i wiem, jak bardzo jest przepełnione i wyobrażam sobie szok tego pieska, gdyby został schwytany i zamknięty w jednym z przepełnionych boksów. Nie przyszłoby mi to do głowy, gdyby Maksio biegał po jakimś osiedlu, gdzie nie ma w pobliżu tak ruchliwych ulic. Z tego, co wiem od Pani, która go dokarmia, piesek kilka razy dziennie przychodzi pod jej kamienicę. Rano, jak wychodzi do pracy, biegnie za nią na przystanek autobusowy, później wraca i "odprowadza" okoliczne dzieci do szkoły. Przy okazji tych wędrówek kilkakrotnie przebiega przez najbardziej chyba ruchliwe skrzyżowanie w Łodzi: róg Rzgowskiej i Paderewskiego. Piesio jest przy tym ostrożny, skoro do tej pory mu się to udaje ale ryzyko jest ogromne i ja po prostu nie wiem, co jest gorsze schronisko czy potrącenie przez samochód?

Link to comment
Share on other sites

Na razie mam pomysł jeżeli wypali to będziemy wszyscy szczęśliwi.poniedziałek spotykamy się z maksem i radzimy myślę że się uda. Nie powiem co wymyśliłam żeby nie zapeszyć Na pewno nie ma na razie mowy o schowku

Link to comment
Share on other sites

Kiziu myslę że będę potrzebować pomocy w realizacji mojego pomysłu.Na razie poproszę cie jeśli możesz o wydrukowanie kilku umów adopcyjnych z rubryką uwagi wzor prześlę ci na pw ponieważ oprócz Maksia oddałam jeszcze dwie suczki które nie były na dogo a były bezdomne.pozdrawiam i życzę dobrej nocy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...