Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

[quote name='erloy']
Jeżeli chodzi o suki to postaram się znaleźć w domu zdjęcia i jeżeli będzie widoczny numerek, to napiszę później.[/quote]
Niedziela, suczki młodzież:
1. POEZJA Golden Gaj
2. Goldenamico DORA
3. BELLA Bon Voyage
jak dobrze pamiętam :roll:

Jak masz jakieś foty suczek z młodzieży z soboty albo z niedzieli, to ja ładnie proszę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To my się będziemy chwalić ;)
Mieliśmy bardzo pracowity weekend, w sobote konkurs tropowców w Legnicy, w niedziele wystawa w Zabrzu.
Na konkursie Tosca otrzymała dyplom I stopnia i lokate 6/19 :multi: biorąc pod uwage, że to jej pierwszy ślad od konkursu we Wrocławiu gdzie miała nie całe 9 miesięcy, wypadła naprawde super. Tak to jest jak się w własnego psa nie wierzy :-) Carmen z kolei wywineła mi nieziemski numer, po idealnym przejściu połowy śladu, stwierdziła, że... na dzisiaj starczy :diabloti: sędziego normalnie zatkało, mnie zresztą też...
W Zabrzu Tosca 2/9, Carmen została w domku, żeby odrastać ;) Po tej wystawie stwierdziłam, że zamieniam się w wystawowego maniaka, kto by się nie cieszył z 2 miejsca w takiej stawce :placz: to jednak prawda, że apetyt rośnie w miare jedzenia...
Jeszcze co do apetytu... w sobote jedziemy na kolejny konkurs :cool3: trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Carmen']To my się będziemy chwalić ;)
Mieliśmy bardzo pracowity weekend, w sobote konkurs tropowców w Legnicy, w niedziele wystawa w Zabrzu.
Na konkursie Tosca otrzymała dyplom I stopnia i lokate 6/19 :multi: biorąc pod uwage, że to jej pierwszy ślad od konkursu we Wrocławiu gdzie miała nie całe 9 miesięcy, wypadła naprawde super. Tak to jest jak się w własnego psa nie wierzy :-) Carmen z kolei wywineła mi nieziemski numer, po idealnym przejściu połowy śladu, stwierdziła, że... na dzisiaj starczy :diabloti: sędziego normalnie zatkało, mnie zresztą też...
W Zabrzu Tosca 2/9, Carmen została w domku, żeby odrastać ;) Po tej wystawie stwierdziłam, że zamieniam się w wystawowego maniaka, kto by się nie cieszył z 2 miejsca w takiej stawce :placz: to jednak prawda, że apetyt rośnie w miare jedzenia...
Jeszcze co do apetytu... w sobote jedziemy na kolejny konkurs :cool3: trzymajcie kciuki.[/quote]


WIELKIE GARTULACJE !!
My mamy konkurs jeszcze pzed nami!

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje! :multi:

[QUOTE] w sobote jedziemy na kolejny konkurs trzymajcie kciuki.[/QUOTE]

My tez sie tam* zglosilismy i jesli nic nam nie wypadnie (a niestety, bardzo prawdopodobne, ze wypadnie :( ), to sie zjawimy. Mimo, ze moj pies od roku nie chodzil po farbie :evil_lol: Nie ma mi kto zakladac sladow, a po wlasnym nie bede psa puszczac :roll:

Czy w Legnicy byly jeszcze jakies goldeny?

*Tzn. do Chrzelic - bo rozumiem, ze Wy tez tam sie wybieracie? ;)

Link to comment
Share on other sites

A były,były... aby ciekawosc zaspokoic to byly jeszcze dwa goldeny: Cheek to Cheek Valencia Smile i Defa Markowski. Pierwszy 80 punktow i dyplom II st, druga dyplom III stopnia. dla obydwu psow byly to konkursy robione "na pałę" czyli bez przygotowania:p. Defa przeszla w swym zyciu 2 sciezki, Frey rowniez - w srode przed konkursem:p Efekt byl taki, ze przelecial trop w rekordowym tempie z lekka okladajac pole i zmuszajac komisje do kurcgalopku na przestrzeni prawie kilometra czyli 2 kwartalow lasu. Dzika znalazl i zdominowal wlazac na niego i nie dajac sie odciagnac. Znalezlismy po drodze kilka grzybow ( ktore zbierala dla nas asystentka:lol:) i stwierdzilismy, ze jest to ostatni konkurs tropowcow. Frey sie nie nadaje:p. W nastepnym roku bedziemy robic retrievery...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pierwszy 80 punktow i dyplom II st,druga dyplom III stopnia.[/QUOTE]

Gratulacje!
W zeszlym roku przywiezlismy z Chrzelic dokladnie tyle samo punktow :p
I mialam ambitny plan, zeby ten dyplom w tym roku poprawic, ale cos mi sie wydaje, ze nie wyjdzie, bo prawdopodobnie nie pojade na jedyny konkurs, na ktory zglosilam psa :(

A do startu w konkursie retrieverow jeszcze dluga, dluga droga przed nami :evil_lol: Chociaz...gdyby konkurs odbywal sie na dummikach, to ta droga bylaby o kilka cm krotsza :diabloti: Ja nie mam serca do tych biednych zdechlakow, co to zycie stracily, zeby moj pies mogl sobie pocwiczyc :shake: Nie powiem, kilka lezakowalo w mojej lodowce :diabloti:, ale to zawsze trauma.
Moj pies niestety nie z takich, co to aportuja wszystko, byle tylko ktos im pozwolil aportowac :mad:, a i ze mnie marny szkoleniowiec :mad:

Swoja droga szkoda, ze u nas praca z retrieverami jest tak malo popularna. Zawsze mi zal jak patrze na wyniki konkursow np. w Czechach - tam maja tlumy na tych konkursach! U nas nierzadko startuja same labki, goldeny z dyplomami retrieverow mozna chyba policzyc na palcach :shake:

Link to comment
Share on other sites

no to mamy podobne odczucia... Moze mi jest latwiej, bo ja z "cialami rigor mortis" mam i mialam czesciej do czynienia i pociesza mnie to, ze mozemy takie cialko potem skonsumowac...choc bardziej psy niz ja:p...
Ale Frey ma wszystko to co retriever miec powinien i jedynie odlozenie jest u niego problemem - teraz wykonuje je w takim dziwnym siado-warowaniu i niechby byl ktos glebiej odetchna - przyleci do nog... Musze byc juz zupelnie marnym nauczycielem jezeli tego nie ptrafie nauczyc...:roll:
No i racja, ze retrievery sa o wiele bardziej satysfakcjonujace:lol:
Mam pytanie, czy ktos moze wie jak wygladaja te ogrodzenia nad ktorymi ma pies przeskoczyc przy aporcie drapieznika? To siatka, plotek, czy taka zagroda z zerdzi?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mam pytanie, czy ktos moze wie jak wygladaja te ogrodzenia nad ktorymi ma pies przeskoczyc przy aporcie drapieznika? To siatka, plotek, czy taka zagroda z zerdzi?[/QUOTE]

Od razu do kl. C sie przymierzasz? ;)
Wszystko na temat ogrodzenia powinna wiedziec wlascicielka Nikity - jedynej chyba goldenki w Polsce z dyplomem kl. C.

Moj pies niestety ma marnego szkoleniowca w mojej osobie i to jest nasz problem nr 1 :evil_lol: Ale coz, robimy postepy :evil_lol: W takim tempie moze za 10 lat cos z tego bedzie :mad:

[QUOTE] ze mozemy takie cialko potem skonsumowac...choc bardziej psy niz ja[/QUOTE]]

przeczytalam tylko pierwsza polowe zdania i troche mnie zatkalo, bo wyobrazilam sobie takiego, dajmy na to, kroliczka, co to miotany porzadnie kilka razy wyglada... hmmm... niezbyt apetycznie :cool3: ja bym nie zjadla :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak, jedziemy do Chrzelic. Proszę sie tu nie wykręcać, tylko przyjeżdżać :lol:
[quote name='Adsum']
Mam pytanie, czy ktos moze wie jak wygladaja te ogrodzenia nad ktorymi ma pies przeskoczyc przy aporcie drapieznika? To siatka, plotek, czy taka zagroda z zerdzi?[/quote]
Znalazłam tyle: czworobok z żerdzi, o wymiarach 3x3 m i wys. 60 cm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']
Moj pies niestety ma marnego szkoleniowca w mojej osobie i to jest nasz problem nr 1 :evil_lol: Ale coz, robimy postepy :evil_lol: W takim tempie moze za 10 lat cos z tego bedzie :mad: [/quote]

Mamy podobny problem :D:D
My zaczynamy ćwiczenia do tropowców - tylko trzeba znaleść kogoś, kto mi ścieżker rozłoży, bo tak to pies mnie wywącha :cool3:
Przy Docu by na retrieverach z kaczki wsyztsko na wylot wyleciało - pies w wodzie dostaje szczękościusku ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dla ciekawych.

[B]Zabrze[/B] 15.10

[B]Psy[/B]
Klasa młodzieży:
1.Ashbury ABSOLUTE LOVER
2.AKIM adekatos
3.DEFIX Gwiazda Dawida
4. ATOMIC Goldwasser

Klasa posrednia:
1.LANCE Jeanton
2.ATOS Kinkana
3.ARMAND Bursztynowe Marzenie
4. MARCO Gold Falmarka

Klasa otwarta:
1.FINO Banda Midasa
2.HUCKLEBERRY The Best Baron
3.ARCHIE Bismillahi
4.?????

Klasa użytkowa:
1.ASTRAL PASSION Goldy Forever

Klasa championów:
1.Ashbury TOUCH THE SKY - [B]NPwR[/B]
2.BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów
3.CHEQUER Golden Erinor

[B]Suki[/B]
Klasa młodzieży:
1.YANTE Adekatos
2.POEZJA Golden Gaj
3.BELLA Bon Voyage
4.?????

Klasa pośrednia:
1. BIANKA Beczka Śmiechu
2.EIMI Chlupate stesti
3.PYZA Złoty Kanion
4. AZA Kinkana

Klasa otwarta:
1.ZAMIRA z Grodu Bartłomieja
2.Goldenamico CONTESSA
3.Goldenamico CAYENNE
4.AURORA White City

Klasa użytkowa:
1.AUDRIN Vetcare Bohemia – [B]NSwR, BOB[/B]
2.UP AND COMING STAR Kwintesencja FCI
3.ADORA z Tvarozenkych haju

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Od razu do kl. C sie przymierzasz? ;)
Wszystko na temat ogrodzenia powinna wiedziec wlascicielka Nikity - jedynej chyba goldenki w Polsce z dyplomem kl. C.



Witam,
Wezwana do odpowiedzi;)
Piszesz,"wszystko", zgadza sie jesli chodzi o wyglad takiego ogrodzenia, bo ja go nie budowalam;))
Masz racje rowniez piszac o mojej Nikicie jako jedynej i to napewno a nie "chyba":))
goldence z dyplomem I stopnia kl.C retrieverow - jak do tej pory w Polsce.

Bylam w tym roku w pn-wsch.Anglii na zaproszenie tamtejszego klubu retrievera i ogladalam ich konkursy z dummy i nawet Anglicy tworcy konkursow retrieverow jako swojej rasy nie mogli uwierzyc, ze golden moze zaaportowac lisa;) Oni byli w szoku, ze golden moze, a ja bylam w szoku, ze oni nie wiedza, ze golden moze;))


Magda, Dlaczego nie zapytasz , nie napiszesz ze potrzebne Ci info o zagrodzie? juz o nas zapomnialas?;)))
Pytaj smialo, pogadamy.

Pozdrawiam
Malgosia
[URL="http://www.goldenrodowezloto.pl"]www.goldenrodowezloto.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Małgosiu gartulacje tak utalentowanej suni! Uby tak dalej :lol:[/quote]


Dziekuje serdecznie:)
To fakt moja slodka Nikita jest wyjatkowa to musze jej przyznac.
Na codzien pieszczoch niesamowity, a w polu wytrwala do skutku.
Nie bardzo jest co DALEJ, bo zdobyla juz wszystkie 3 stopnie retrievera A, B, C;)
Teraz ona jest pani Profesor jak ja w domu nazywamy;)
Odpoczynek i kanapka jej sie nalezy, zapracowala na to.
Jednak dalej uwielbia cwiczyc, ma lepszy humor jak moze czegos poszukac dla mnie.



Pozdawiam
Malgosia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Jak to co dalej???? Championat pracy robic ! :-)[/quote]

Jak się robi championat pracy w Polsce? :)

Madalenka - po pierwsze KREW, po drugie, ktoś kto ci z tej krwi ściężke ułóży, po trzecie ĆWICZENIA :)

Do uzytków musisz przejść przynajmniej wąłśnie konkurs tropowców :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Potrzebne sa 3 x CPC (w tym przynajmniej jeden musi byc z retrieverow:-), nie wiem jak dokladnie jest z ranga konkursow :-) ale chyba wszystko jedno z jakiego...[/quote]

CPC? :) Certyfikat Pracy Championa...? ;> Za co się go dostaje?
Sa w Polsce jakieś psy, z takowymi championatami?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]CPC? Certyfikat Pracy Championa...? ;> Za co się go dostaje?
Sa w Polsce jakieś psy, z takowymi championatami?[/QUOTE]

Wsrod goldenow - o ile mi wiadomo, nie :(
Na pewno championat pracy maja labki: Dolar Welma, Bea Piroskafalvi, nie wiem czy Drumla Herbu Kruk nie ukonczyla championatu pracy na konkursie w Zatorze.
CPC jest przyznawane, jezeli do konkursu zgloszono (czy w konkursie wystartowalo?) co najmniej 10 psow. Jezeli pies z I lokata jest juz championem pracy, CPC przechodzi na psa z II lokata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Wsrod goldenow - o ile mi wiadomo, nie :(
Na pewno championat pracy maja labki: Dolar Welma, Bea Piroskafalvi, nie wiem czy Drumla Herbu Kruk nie ukonczyla championatu pracy na konkursie w Zatorze.
CPC jest przyznawane, jezeli do konkursu zgloszono (czy w konkursie wystartowalo?) co najmniej 10 psow. Jezeli pies z I lokata jest juz championem pracy, CPC przechodzi na psa z II lokata.[/quote]


Zgadza sie, oprocz tego co wyzej tzn, stawka 10 psow startujacych na konk.regionalnym, oraz CPC z krajowki i miedzynarodowki BEZ wzgledu na ilosc psow startujacych ( a tam jest zazwyczaj ich mniej).
Dodam do tej stawki labkow jeszcze 2 labki angielskie Cz.Marchwickiego oraz suka z jego hodowli, wszystkie 3 to jego wlasnosc.
Zeby zdobyc CPC ( wystwowe CWC i 1lok.) pies musi byc najlepszy w punktacji i najmlodszy wsrod stawki jesli przykladowo 2 psy dostana taka sama ilosc pkt, wygrywa mlodszy:) Nie pamietam dokladnie czy odstep czasu nie jest podobny jak w przypadku wystaw. Trzeba wiedziec, ze konk. msliwskich np. retriev. jest mniej w ciagu roku niz wystaw.

Wsrod goldenow CPC ma z tego roku z retrieverow Complement Emperror (domowo Dino), zas Reserv,CPC z 2002r ma moja Nikita oraz z 2004 goldenka Ani Tucharz.

Pozdrawiam
Malgosia

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]"Jeżeli w konkursie uczestniczy co najmniej 10 psów zdobywcy pierwszej lokaty z dyplomem I st. przyznawany jest wniosek na Championa Pracy (CPC). Trzy Certyfikaty na Championa Pracy, w tym co najmniej jeden uzyskany na konkursie krajowym lub międzynarodowym (o ile odstęp między pierwszym i trzecim wynosi co najmniej 6 miesięcy) są podstawą do przyznania tytułu "Championa Pracy" (analogicznie do "Championa Wystawowego")"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wyczytałam nigdzie, że przynajmniej jedno CPC musi być z konkursu retrieverów :roll: Martyna, skąd masz taką informacje?[/FONT][/COLOR]

Tosca wczoraj na konkursie dyplom I st, 90 punktów, miejsce 5/19. Przed nami byli tylko sami wytrawni myśliwi :-)
Dowiedziałam się, że Tosca to "świetny materiał" :cool3: Zresztą ci sędziowie to się chyba umówili, bo wczoraj usłyszałam dokładnie to samo co tydzień temu, że, Tosca super sama się naprowadza, i jak trochę z nią popracuje, to w przyszłym roku mam na konkursy jeżdzić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...