Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amokk']a kiedy ta wystawa we Wroclawiu?
My tez wszystkim pieskom zyczymy powodzenia :)[/quote]

Jakoś tak pod koniec września 23-24. Goldki idą w niedzielę.
U nas Bephar kompletnie się nie sprawdził :shake: , a tą serię bananową z Ives San Bernard polecam ze szczerego serca. Dobrze jest też, od czasu do czasu, wymasowac piesa ;) odżywką tej firmy - PH Balance. Kosmetyki te poleciła mi moja hodowczyni (jest groomerem) i właściwie od roku lecimy tylko na tym.

Link to comment
Share on other sites

:lol:
Ladne to bylo! :lol: Czasy szwedzkiego potopu nastaly? moscipanie...
Rio przyjedzie poogladac swoje dzieci, poogladac kraj zamorski (sprawdzic czy asfaltu u nas na noc i swieta nie zwijaja:p)i przy okazji wystawic sie na tak egzotycznej wystawie:p... Ale ani oni na nic nie licza ani ja nie spodziewam sie cudow:lol: A jest okazja aby sobie pieska poogladac i dowolnie wtedy powybrzydzac - widzialo sie i "wie sie o czym sie mowi":p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb'][B]Gazuś[/B] ile tak przed wystawą trzeba wytrymować i wydegażować goldena? Ma 9 miesięcy ;-)[/quote]

Zależy od goldena, zalezy od koloru :)
Przy moim psie źle wyglądają zabiegi robione krócej niż jakieś dwa tygodnie przed wystawą :) A z jasnymi to prościej, im się nic "przyzłacać" nie musi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Zależy od goldena, zalezy od koloru :)
Przy moim psie źle wyglądają zabiegi robione krócej niż jakieś dwa tygodnie przed wystawą :) A z jasnymi to prościej, im się nic "przyzłacać" nie musi :)[/quote]
Dokładnie. My moje goldenice strzyżemy dzień przed wystawą, tyle, że one są prawie białe. Wszystko zależy od koloru i rodzaju włosa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Hihi... No i się przekonają, że u nas woda bierząca jest... I światło :):):)
Jestem ciekawa jak ten psiak na żywo wygląda - na zdjęciach pięknie :)[/quote]

No więc właśnie :cool3: ! Pięknie! Zdecydowanie podobają mi te Szwedy! Przynajmniej te, które widziałam. Co prawda tylko na fotach bo na żywo to tylko Dewmista. Z przyjemnością popatrzę :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[B]Gazuś[/B] Figa jest kremowa ;)
A w papierkach nazywa się FILADELFIA Bos Taurus ;)
O: NAYROS Illusion Phantom
M: CPRICE Goldi

Tu wstawiam jej fotkę, żebyście doradziły mi kiedy najlepiej ją ostrzyc :lol:
[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/1859/dsc01830cw9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W drugim tygodniu wrzesnia?? Jedziecie do wawy?? :cool3:
No ja jade do wawy i juz obcielam moja suke. Co prawda bedzie zlota, ale ma 7 miesiecy, wiec na razie jest dosc jasna. Mysle ze juz mozesz ja obcinac, ale zaznaczam ze sie nie znam, wiec .......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie możesz obciąc, byle by to dobrze zrobić :) A masz może jej fotkę w "wystawówce"?

My na 100% jedziemy do przechlewka - Doci, Maja (beagle), Piegus (JDS).. Jantaś nie jedzie niestety :)

PS - Ola, cały czas pamiętam o Tobie i Figo, ale jeszcze nie miałam okazji pogadać - wracają jakoś niedługo :)

Link to comment
Share on other sites

Iza, Figa to ma nieźle pofalowaną sierść. :) ale obcinaj, bo już zarosło babsko. ;-)

my we Wrocławiu tez będziemy- ja i Alga. ;-) trzeba teraz ostro trenować, bo rudzielec mi wariuje na ringówce (choć robi postępy. swoja droga to mam tez "ogromne" "problemy", bo nie wiem czy wystawić ja za pomoca ringowki, czy ze smakołykiem, czy też w pozycji show... :lol: ). zobaczymy jak to będzie. i ciekawa jestem czy zaspokoimy sędziego, bo Algida to dosyć specyficzne suczydło... :diabloti:
a ciekawa jestem Water Rebel'a.

Link to comment
Share on other sites

Ja ją dam do fryzjera obciąć, bo nie mam degażówek, a trymer gdzieś mi polazł :cool1:


[B]madalenka[/B], nie będę w Warszawie, lecz w Chorzowie (10.09) ;)
Wiec jak? Kiedy najlepiej z nią isć, żeby ten włos do wystawy się zrównał?

Link to comment
Share on other sites

no cóż jak już tutaj pisali poprzednicy zależy od włosa psa. ale czesto spotykam się ze stwierdzeniem, że jako "optymalny" termin na strzyżenie to ok. 2-3 tygodni przed wystawą. a najlepiej przejdź sie wczesniej do fryzjera i spytaj kiedy wedlug niego Figa powinna zostać wystrzyżona, bo przez internet to nikt nie jest w stanie napisać kiedy, jak i gdzie. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] czy też w pozycji show[/QUOTE]

A co to "pozycja show"? :roll:

Moj pies (zloty) jest strzyzony zwykle okolo dwoch tygodni przed wystawa. Nie zawsze jednak jest na to czas i warunki, bywa rowniez, ze jest "dostrzygany" kilka dni przed wystawa, ale o tym kiedy, co i ile decyduje osoba, ktora go strzyze. Ja tylko asystuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']
PS - Ola, cały czas pamiętam o Tobie i Figo, ale jeszcze nie miałam okazji pogadać - wracają jakoś niedługo :)[/quote]

Hej Kasia - dzieki za pamiec :)
Chyba mam zalatwiony transport tak na 90%..
Pozdrow Docenta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...