Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

Witam o poranku ....
Zaliczyliśmy Nowy Targ! Pogoda dopisała, a kochany Tolutek :loveu: przekroczył plan o 1000% :lol: ! W otwartej mamy I, CWC i NPwR :multi: !
Nie liczyliśmy na tyle :crazyeye: ! II m-ce zajął Nevill z Leśnych Ostępów, III m-ca sędzia nie przyznał. Rasę wziął syn Moondasta Snowflaka - Draycco.
Gratulujemy :lol: ! Grupę wygrał spaniel, ale PRZEPRASZAM! nie wiem kto, bo juz wyjechałam.
Pozdrawiamy wszystkich i dziekujmy za sportową rywalizację ;) .
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5650/nowytarg2minxr1.jpg[/IMG][/URL]

Chińczyk ?

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7869/nowytarg1minas1.jpg[/IMG][/URL]
Jak tam pieknie! Wiem, wiem ... paskudna ta obroża, ale za nami startowały samoloty, a obok szły gryzące ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sliczny jest Tolutek... :lol: Ciekawe czy Freya tez kiedys taka bedzie ... :p Gratulacje!!! :razz: My czekamy ze zniecierpliwieniem na Warszawe. Eh ...
Wytrymowalam i wyrownalam Freyi uszy. Cos tam z lapkami powymyslalam. Cos jeszcze?? Co z szyja??? Kupilam degazowki ... :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madalenka']Sliczny jest Tolutek... :lol: Ciekawe czy Freya tez kiedys taka bedzie ... :p Gratulacje!!! :razz: My czekamy ze zniecierpliwieniem na Warszawe. Eh ...
Wytrymowalam i wyrownalam Freyi uszy. Cos tam z lapkami powymyslalam. Cos jeszcze?? Co z szyja??? Kupilam degazowki ... :multi:[/quote]

Dziękujemy :oops: ! Freya już jest cudną dziewczynka :lol: i módl się aby nigdy nie była jak Tolutek! Wyobrażasz sobie kobitkę w tym rozmiarze ;) .
Tolek ma szyje wygoloną. Ja sama robię tylko poprawki łapek i uszu, a i to tylko czasami. Zdaję się na fachowca, który widząc psa wie jak go przygotować aby pokreslić urodę, albo ... ukryć drobne mankamenty urody ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Super! Wielkie gratulacje! :multi:
Znasz moze wiecej wynikow?[/quote]

Niewiele ... Znam tylko I lokaty u samców. Musiałam sie ukrywać :puppydog:
Ale służę tym co wiem:
Zw. Młodzieży - Dreycco (nie pamiętam nazwy hodowli)
Pośrednia - nie było :-o
Użytkowa - Carlos z Zagłębia
Championy - Ebro Marakita

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Dzięki Wielkie :lol: ! Tolutek to Anatol z Dziada Pradziada.
Czy widzimy sie w Częstochowie?[/quote]

Ja na razie robie sobie urlop wystawowy..
My tak jezdzimy od czasu do czasu dla sportu :)
Nie zaliczamy wszystkiego jak leci :)
Jedziemy w pazdzierniku do Przechlewka a pozniej na swiatowke..
A dalej to nie wiem.. Moze juz nigdzie?:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ale służę tym co wiem:
Zw. Młodzieży - Dreycco (nie pamiętam nazwy hodowli)
Pośrednia - nie było
Użytkowa - Carlos z Zagłębia
Championy - Ebro Marakita[/QUOTE]

Dzieki! Nazwa hodowli to Green Street :p
Tym wieksze gratulacje, ze Tolutek wygral porownanie z dwoma championami :cool1:

[SIZE="1"]A my poznalysmy sie w zeszlym roku w Czestochowie - na pierwszej wystawie przed Wami, na drugiej za Wami :evil_lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Tolutka! Widziałam was w Będzinie, śliczny psiak :-)
My chyba do Częstochowy pojedziemy, ale narazie mam problem z transportem. Może znacie kogoś z Wrocławia, kto się na tą wystawę wybiera?
A potem do Chorzowa. pierwszy raz będziemy naszego braciszka z Tych wystawiać :-)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]A my poznalysmy sie w zeszlym roku w Czestochowie - na pierwszej wystawie przed Wami, na drugiej za Wami :evil_lol: [/SIZE][/quote]

aaaaaaaaaaaa! Arnold ! Witamy :lol:! Podziwiamy Wasze osiagnięcia na goldenfoto i pełniśmy podziwu :crazyeye:. Rozglądam za Wami i Ambasadorem, ale jakoś nie mamy szczęścia na siebie trafić :shake: . Może Wrocław?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A Arnold to kto? tzn jak sie zwie profesjonalnie?[/QUOTE]

Arnold Golden Eye, ale tylko w papierach :p
Na imie mu Trutus, czyli Trutek, Trunio, Trunek i inne mutacje :evil_lol:

Tolutkowa, to ja Was podziwiam - rzadko bywacie, ale jak juz, to nie przemykacie niezauwazeni :cool3:

W tym roku chyba obie bylysmy na wystawie w Lodzi, ale ja musialam szybko zmykac po ocenie, wiec nawet nie bylo czasu na poszukiwania :(
Na ten rok wykonalismy plan wystawowy, teraz siedzimy w domu i gromadzimy fundusze na rok nastepny :diabloti: Moze jeszcze zaliczymy jakies tropowce, a potem to juz tylko "byle do wiosny" :cool1:

Ale kto wie, moze cos mi odbije i pojawie sie na ktorejs z wystaw poogladac i pokibicowac? (najbardziej prawdopodobne terminy tych odchylow to Czestochowa i Wroclaw wlasnie :evil_lol: ). Na pewno pojade poogladac psy do Poznania - wystawiacie sie tam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']

Dobre! Ale to tylko efekt skutków mojego wypadku. Nie mogę go wystawiać i teraz robi to właścicielka hodowli, z której Tolek pochodzi i WIELKIE DZIęKI jej za to!!!!
Ano w Łodzi byliśmy i .... to nie był dobry dzień na wygrywanie :razz: ! Też zwinęliśmy się zaraz po ocenie.
No to do zobaczenia :lol: ! A do Poznania chyba pojedziemy. Moja hodowczyni mówi, że ominięcie tego wydarzenia to byłby GRZECH :razz: !

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] to nie był dobry dzień na wygrywanie[/QUOTE]

Jak Wam tam w ogole poszlo? Ja Was tam zobaczylam dopiero w domu, przegladajac katalog :oops:
Zreszta katalog odebralam wychodzac z wystawy :evil_lol: Wczesniej nie bylo czasu :roll:

[QUOTE] Ale to tylko efekt skutków mojego wypadku.[/QUOTE]

Ojej, a co sie stalo? :(
Ogladalam na goldenfoto zdjecia z Bedzina i zaczelam sie zastanawiac jak to sie stalo, ze od zeszlego roku tak bardzo sie zmienilas :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Jak Wam tam w ogole poszlo? Ja Was tam zobaczylam dopiero w domu, przegladajac katalog :oops:[/quote]

A nie poszło :angryy: - bez lokaty

[quote name='BabyCakes']Ojej, a co sie stalo? :(
Ogladalam na goldenfoto zdjecia z Bedzina i zaczelam sie zastanawiac jak to sie stalo, ze od zeszlego roku tak bardzo sie zmienilas :evil_lol:[/quote]

A taki sobie droby lifting :evil_lol: . Jakiś czas temu w wypadku złamałam kręg szyjny i teraz mam problemy z nerwem splotu barkowego :-( .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amokk']a kto tam w Łodzi sędziował? [/quote]
Jakiś Włoch, niestety nie pamiętam w tej chwili nazwiska. Śmiesznie było bo psy porównywane był jedynie w postawie, a ruchy tylko solo ;) [/quote]
[quote name='amokk']Tolutkowa ciesz sie ze u dobrych sedziow wygrywasz.. - chwali sie to. :)
Pan Stepinski, pan Firlik.. u kogos jeszcze?:)[/quote]
Ano cieszymy się :multi: ! Tym bardziej, że w życiu byliśmy na kilku wystawach (przebieg kariery na życzenie ;) bo stronka dopiero w planach ). I lokatę i Zw. Młodzieży mieliśmy w Zabrzu 2005 u p. sędziny Szczepkowskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Jakiś Włoch, niestety nie pamiętam w tej chwili nazwiska. Śmiesznie było bo psy porównywane był jedynie w postawie, a ruchy tylko solo ;) [/quote]


No tak tez sie zdarza... a ja chcialam zglaszac tam Figdana :)
Dobrze ze nie bylas w gdyni na wystawie w tym roku hehe to byla dopiero wystawa... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...