Jump to content
Dogomania

Erni - kochany psi staruszek za TM ...


Paula03

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuję równiez za taki dar; Erni napewno podje sobie dobrej karmy ;
Okazuje się, że bez udziału osoby "współpracującej" Erni też może liczyć na coś lepszego...od wielu osób, którzy nie mylą słowa "współpracy" od zwykłej ludzkiej przyzwoitości wobec losu psa potrzebującego pomocy.

Brawo Uczniu..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Romka']Zwrócę się do moderatora forum z prośbą o zgodę na upublicznienie PW Sylwiaso do mnie, z którego wynika, że Sylwiaso przejmuje pełną odpowiedzialność za Erniego z dniem 16.03.br. zgodnie z umową podpisaną z gminą. Może prościej byłoby umieścić skan umowy z gminą na tym wątku, aby wszyscy mogli zapoznać się z zasadami opieki nad Ernim, które sama przejęłaś.

[B]Pieniądze ze skarbonki łowickich psiaków są nadal przekazywane przez Donatę na konto Sylwiaso.[/B]

Jeśli Sylwiaso potrzebuje pomocy finansowej na Erniego, może warto utworzyć skarbonkę na Erniego, tak jak się to praktykuje w takich przypadkach(Laska, Rafik), a nie przekazywać pieniądze przeznaczone dla innych psów, ponieważ Sylwiaso sama objęła opieką Erniego.[/QUOTE]
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ecfcf46d276db18f1137d40de9af1fdb,10,19,0.jpg[/IMG]

Podobno pieniądze nie śmierdzą!

Link to comment
Share on other sites

Bazarek dla Erniego - zapraszamy[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226843-Dzie%C5%84-Dziecka-za-pasem-zapraszamy-do-23-05-20-00-na-ERNIEGO%21"]

http://www.dogomania.pl/forum/threads/226843-Dzie%C5%84-Dziecka-za-pasem-zapraszamy-do-23-05-20-00-na-ERNIEGO%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ecfcf46d276db18f1137d40de9af1fdb,10,19,0.jpg[/IMG]

Podobno pieniądze nie śmierdzą![/QUOTE]

A cóz to za umowa Romko , którą skanujesz, nie ma w niej daty do której obowiazywała, czy świadomie skanujesz starą umowę? i co ona miałaby udawadniać ? Poza tym co ma piernik do wiatraka, przeciez wyrażnie widać że to umowa z gminą a nie z Tobą.
Wypadało by pokazac zatem skan pisemnej umowy o wspólpracy pomiędzy Wami a więc Sylwią i Tobą , czy taka umowa istniała i kiedy została zerwana. to wyjaśniło by sprawę do końca..nic mi nie wiadomo żebyś była stroną umowy i reprezentowała gminę.
Tak więc nic się nie zmieniło we współpracy i pomocy w leczeniu chorego Erniego ze strony wolontariuszy; oczywiście bez Ciebie, bo udowodniłaś walcząc jak lwica o to żeby chory Erni nie otrzymał dodatkowej pomocy na leki dlatego tylko że urwała się więź koleżeńska z Tobą.

[COLOR=#000000][SIZE=3][I][B]Bardzo klarownie wystawiasz sobie wizytówkę niezykle ofiarnej i kochającej wolontariuszki.[/B]
[/I][/SIZE][/COLOR]
Też wiem o tym , że niektórym osobom pieniądze nie śmierdzą...

Edited by Donata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata']A cóz to za umowa Romko , którą skanujesz, nie ma w niej daty do której obowiazywała, czy świadomie skanujesz starą umowę? i co ona miałaby udawadniać ? Poza tym co ma piernik do wiatraka, przeciez wyrażnie widać że to umowa z gminą a nie z Tobą.
Wypadało by pokazac zatem skan pisemnej umowy o wspólpracy pomiędzy Wami a więc Sylwią i Tobą , czy taka umowa istniała i kiedy została zerwana. to wyjaśniło by sprawę do końca..nic mi nie wiadomo żebyś była stroną umowy i reprezentowała gminę.
Tak więc nic się nie zmieniło we współpracy i pomocy w leczeniu chorego Erniego ze strony wolontariuszy; oczywiście bez Ciebie, bo udowodniłaś walcząc jak lwica o to żeby chory Erni nie otrzymał dodatkowej pomocy na leki dlatego tylko że urwała się więź koleżeńska z Tobą.

[COLOR=#000000][SIZE=3][I][B]Bardzo klarownie wystawiasz sobie wizytówkę niezykle ofiarnej i kochającej wolontariuszki.[/B]
[/I][/SIZE][/COLOR]
Też wiem o tym , że niektórym osobom pieniądze nie śmierdzą...[/QUOTE]

Żałuję bardzo,że PW Sylwiaso do mnie,dot,naszej współpracy, nie zostało upublicznione...dyskusja,jak sądzę wyjaśniłaby wiele.Być może dowiedzielibyśmy się:

-dlaczego trzeba zapowiedzieć się do hoteliku przed wizytami u psiaków za które[B] płacimy pieniądze.Wszak hotelik to nie schronisko...[/B]tylko świadczenie usługi za pieniądze.

-czy przyjazd bez zapowiedzi,do psiaka,którym się opiekujemy, to brak lojalności koleżeńskiej i dlaczego,

-dlaczego współpraca z lokalną organizacją prozwierzęcą (kolejny(4?) pies umieszczony przez tę organizację w hoteliku) zbiegła się z pozbyciem się mnie i Olivin z hoteliku pod pretekstem zamęczania spacerami Erniego.

-dlaczego "więź koleżeńska"o której pisze Donata ma być priorytetem w prowadzonej przez Sylwię działalności hotelikowej
Osobiście, większa więź łączyła mnie z każdym ze znanych mi tam psiaków.

- co ma wspólnego ofiarność lub brak ofiarności, kochającej wolontariuszki,kim by ona nie była, z płaceniem za usługę zgodnie z obowiązującą umową.
I tak dalej,i tak dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='willma']Bazarek dla Erniego - zapraszamy[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226843-Dzie%C5%84-Dziecka-za-pasem-zapraszamy-do-23-05-20-00-na-ERNIEGO%21"]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226843-Dzień-Dziecka-za-pasem-zapraszamy-do-23-05-20-00-na-ERNIEGO[/url]![/URL][/QUOTE]

To już kolejny "pluszakowy"bazarek,który ma problemy.Bazarek organizowany przeze mnie miał je także...osobiście uważałam wtedy i także teraz,że maskotki powinny być po 10zł a nie po 15zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']To już kolejny "pluszakowy"bazarek,który ma problemy.Bazarek organizowany przeze mnie miał je także...osobiście uważałam wtedy i także teraz,że maskotki powinny być po 10zł a nie po 15zł.[/QUOTE]
Uważam że cena maskotek jest w sam raz.
To prywatna sprawa robiącego bazarek jakie da ceny.

Edited by wielebny
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata']Proszę się nie zamartwiać o bazarek, to nasz problem , [SIZE=4][B]moje zabawki [/B][/SIZE], doradców i nadzorców nie potrzebujemy, a bazarek pluszakowy to nie instytucja publiczna gdzie dozwolona jest krytyka społeczna.[/QUOTE]

O tak to wiele wyjaśnia...;)

Link to comment
Share on other sites

Na konto Erniego w m-cu maju odnotowałam wpływ kwoty 95,41 zł:

1) z podziału Skarbonki łowickiej - kwota 60,41 zł ( przeks. z podziału w dniu 21.05.2012 roku),
2) dochód z bazarku - kwota 35,- zł ; ( rozliczenie w dniu 31.05.2012r.)

Obydwie kwoty są dopisane do Skarbonki prowadzonej przeze mnie na innym forum.

Link to comment
Share on other sites

Przygotowałam opis i charakterystykę naszego Erniego:


[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Times New Roman]Erni – pomóż mi spędzić resztę mego życia w bezpiecznym domu.. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][U][COLOR=#3e3e3e][FONT=Times New Roman][/FONT][/COLOR][/U]

[FONT=Tahoma][B][SIZE=2][COLOR=#000000]Opis:[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Erni to 8-9 letni pies w typie owczarka niemieckiego , przywieziony do schroniska z interwencji, znaleziony przy trasie Poznań-Warszawa w bardzo złym stanie, słaby i niedożywiony. Nie miał już siły, by znaleźć coś do jedzenia, leżał przy drodze, umierał. Schronisko natomiast nie okazało się tym azylem gdzie Erni poczułby się bezpieczny , przerażony psiak siedział cały czas w budzie, zastraszany przez inne psy, które wyczuły jego łagodny charakter. Pewnego dnia pogryzły go , raniąc dotkliwie . Po tym incydencie dzięki miejscowym wolontariuszkom Erni został przeniesiony do płatnego hoteliku, w którym odzyskał siły i chęć do życia. Erni okazał się być łagodnym psem i zrównoważonym psem, dogaduje się świetnie z suczkami i niektórymi psami, lubi dzieci. Spokojnie i z rozmysłem dawkuje sobie przyjemność buszowania po podwórku ( Erni ma chore stawy). Brakuje mu tylko miłości człowieka, który zechciałby być jego dozgonnym opiekunem[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Jakby było mało tych przeciwności losu dla Erniego, w ostatnim okresie w obliczu dziwnych nieporozumień groził Erniemu powrót do schroniska.[/COLOR][/FONT]
[CENTER][CENTER][I][COLOR=red][FONT=Tahoma]W obliczu tych zagrożeń szukamy domu dla tego doświadczonego losem psiaka, na jego godną psią starość[/FONT][/COLOR][/I][COLOR=red][FONT=Tahoma].
[/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER][FONT=Tahoma][COLOR=#000000] Erni może mieszkać w budzie na podwórku jednak potrzebuje bliskiego kontaktu z opiekunem. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.[/COLOR][/FONT]
[U][FONT=Tahoma][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/U]
[U][FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Kontakt w sprawie adopcji: [/COLOR][/FONT][/U]
[U][FONT=Tahoma][COLOR=#000000]email: [/COLOR][/FONT][/U][EMAIL="[email protected]"][FONT=Tahoma][email protected][/FONT][/EMAIL][COLOR=#000000][U][FONT=Tahoma] [/FONT][/U][FONT=Tahoma]tel. 796 7012 12 lub 602 175 684 [U][/U][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[U][COLOR=#3e3e3e][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][/U]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]

[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Jakby było mało tych przeciwności losu dla Erniego, w ostatnim okresie w obliczu dziwnych nieporozumień[B] groził Erniemu powrót do schroniska.[/B][/COLOR][/FONT][B][/QUOTE][/B]

Czy Wy naprawdę to planowałyście? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Z jakiego powodu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...