Jump to content
Dogomania

Bokser to czy traktor? - 8 latek juz w DT - zbieramy $$$ na diagnostyke i leczenie


ageralion

Recommended Posts

[quote name='ms_arwi']Poznań-Wawa i z powrotem to jakies 600 km (dobrze mowie?), czyli jakies 280-300 zl.
Chyba, ze jest ktos kto sie wybiera do wawy i przy okazji boksia zawiezie?[/QUOTE]
Super!!!!! Dzięki Ms-arwi :multi::multi::multi::multi:
Martuś, a jechałaby jeszcze ta sunia? wtedy koszty by sie podzieliły :roll: Może zróbmy zbiórkę co o tym myślisz Martuś? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ageralion']To zalezy ile pali auto jesli ok 7l/100km to bedzie 250zl, jesli ok 10l/100km wtedy wyjdzie 300zl... wiec trzeba by raczej wziac ta gorna granice pod uwage...[/QUOTE]

Moje niestety wiecej niz mniej - mam automat (sierota ze mnie i umiem tylko takim jezdzic), mojego brata chyba nieco mniej, ale po wawie jak sie doliczy to wyjdzie niestety gorna granica.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Moje niestety wiecej niz mniej - mam automat (sierota ze mnie i umiem tylko takim jezdzic), mojego brata chyba nieco mniej, ale po wawie jak sie doliczy to wyjdzie niestety gorna granica.[/QUOTE]
Ja tepa nie zrozumialam propozycji transportu :splat: Jasne ze skozystamy, do ms_arwi mam 100% zaufanie :multi: Dziekuje baaaaaaaaaaaaaardzo :iloveyou:

No to oficjalnie zaczynam zebry o kaske na transport dla naszego Dwokropka Traktorka :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']ja nic nie obiecuje ale pogadam z Tztem bo jesli ktoś by do Łodzi dziadka przytransportował to my go do Wawy zawieziemy. Ale to zalezy od tzta i od mojej pracy w piatek.[/QUOTE]

Do Lodzi tez moze byc. Jestesmy dyspozycyjni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']50 zł leci od Kapselka na zachętę dla Kochanych cioteczek z prośbą o datki nawet te najmniejsze :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Kapselku dziekuje bardzo :loveu:

[quote name='itaka']Witam,
Ja w niedziele jadę na trasie Poznań-Lublin i kolo Łodzi będę też jechala wiec może się przydam ??[/QUOTE]
Dziekuje, zapisuje jako plan B :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']ja nic nie obiecuje ale pogadam z Tztem bo jesli ktoś by do Łodzi dziadka przytransportował to my go do Wawy zawieziemy. Ale to zalezy od tzta i od mojej pracy w piatek.[/QUOTE]
A ewentualnie w niedziele, gdyby cos sie porabalo i itaka by go wiozla do Lodzi?

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co Kochani, ja myślę, że pierwsza myśl zawsze najlepsza :lol: Cioteczki ja już muszę śmigać spać, ale jutro Wam nie odpuszczę i pieknie będziemy prosić na trasporcik dla Traktorka, przeciez musi do stolicy dojechać, choćby się waliło i paliło! Przecież kot tam na niego czeka! :cool3::cool3::cool3: :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']W niedziele Tzt ma szkołe. wiec chyba raczej nie damy rady w niedziele. to wtedy sie dołożymy do transportu.[/QUOTE]
Rozumiem i dziekuje :)

[quote name='ms_arwi']Widze, ze jest wiecej opcji transportu :) Jak cos ustalicie to napiszcie do mnie (mail, tel., gg, pw - obojetnie) :)[/QUOTE]
Narazie trzymamy sie wersji, ze w piatek brat odwiedzi stolice ;)

[quote name='IVV']to ile potrzeba na ten transport?[/QUOTE]
Na transport potrzeba 300zl, mamy juz 50 od kapselka, wiec wciaz brakuje 250zl :(

Link to comment
Share on other sites

mam propozycje :D

poszukujemy transportu dla szczeniaka z warszawy do poznania jesli ms_arwi sie zgodzi zabrac naszego psiuta w drodze powrotnej to wtedy podzielilybysmy sie kosztami podrozy

co Wy na to?

do jakiego hoteliku wieziecie boksia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...