Jump to content
Dogomania

Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']Kapselku w pracy zrobię przelew na transport....[/QUOTE]
[U][B]Ninuś Kochana,[/B][/U] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ty tak dużo pomagasz, że słów normalnie brakuje, aby dziękować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Cioteczki , na kogo mam przelać pieniądze?[/QUOTE]
Myszeczko konto jest w pierwszym poście i musisz podać swój nick i z dopiskiem na "Transport Diego"

[quote name='ageralion']Cioteczki moze poporoscie boksiowa skarpete o pomoc

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/142386-Boksiowa-Skarpeta-niech-po%C5%82%C4%85czy-nas-mi%C5%82o%C5%9Bc-do-boksi%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/142386-Boksiowa-Skarpeta-niech-po%C5%82%C4%85czy-nas-mi%C5%82o%C5%9Bc-do-boksi%C3%B3w[/URL][/QUOTE]

Ja myślę, że trzeba poprosić boksiową skarpetkę aby dołożyła do transportu, jak drugi etap podróży nastąpi, czyli Warszawa-Kraków :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Przelew poszedł.... ale ja przypominam, że w zasadzie pomagam goldenom w potrzebie.... Mam to w podpisie :eviltong::evil_lol:. Jesteście wstrętne baby-naciągaczki:lol:.

A gdzie to machanie ogona? Przecież boksie ogonka nie mają :).[/QUOTE]
Zgadzam się Goldenku. Okropne naciągaczki. Ja też nie pomagam bokserom tylko najczęściej takim biedom, które do żadnej rasy nawet nie mogą się przyznać. :):):)
Pieniążki poszły

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Przelew poszedł.... ale ja przypominam, że w zasadzie pomagam goldenom w potrzebie.... Mam to w podpisie :eviltong::evil_lol:. Jesteście wstrętne baby-naciągaczki:lol:.

A gdzie to machanie ogona? Przecież boksie ogonka nie mają :).[/QUOTE]

Zobacz u mnie na zdjęciu jest też Goldenek. To chyba jakiś ukłon w Twoją stronę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Przelew poszedł.... ale ja przypominam, że w zasadzie pomagam goldenom w potrzebie.... Mam to w podpisie :eviltong::evil_lol:. Jesteście wstrętne baby-naciągaczki:lol:.

A gdzie to machanie ogona? Przecież boksie ogonka nie mają :).[/QUOTE]

Sobie wypraszam:lol: mają najpiękniejsze ogonki, nikt takich nie ma, bo już nie obcinają:lol::cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Myszeczko konto jest w pierwszym poście i musisz podać swój nick i z dopiskiem na "Transport Diego"



Ja myślę, że trzeba poprosić boksiową skarpetkę aby dołożyła do transportu, jak drugi etap podróży nastąpi, czyli Warszawa-Kraków :roll:[/QUOTE]


Kapsel tam gdzie Ty tam pogodnie i ciepło. Jak to robisz?:multi:Właśnie wróciłam z watku pieska tragedia , ból.... i kłótnia.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Kapsel tam gdzie Ty tam pogodnie i ciepło. Jak to robisz?:multi:Właśnie wróciłam z watku pieska tragedia , ból.... i kłótnia.:shake:[/QUOTE]
piszesz o tym biedaku z urwaną łapką? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-co-z-nim-zrobi%C4%87-PRZY-PRZEPE%C5%81NIENIU/page7?p=14768286#post14768286[/url]
No właśnie. Już nawet nie chcę tam dopisywać żeby dać spokój kłótniom bo to tylko wydłuży całą niepotrzebną dyskusję.
Przepraszam za tego offa, ale cały czas myślę co z biedakiem dalej zrobić. Przepraszam że na Diegowym wątku, ale tu Cioteczek tak sympatycznie jest:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']piszesz o tym biedaku z urwaną łapką? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-co-z-nim-zrobi%C4%87-PRZY-PRZEPE%C5%81NIENIU/page7?p=14768286#post14768286[/url]
No właśnie. Już nawet nie chcę tam dopisywać żeby dać spokój kłótniom bo to tylko wydłuży całą niepotrzebną dyskusję.
Przepraszam za tego offa, ale cały czas myślę co z biedakiem dalej zrobić. Przepraszam że na Diegowym wątku, ale tu Cioteczek tak sympatycznie jest:):)[/QUOTE]

No właśnie, zajrzyjcie proszę, Wasza obecność ozdrowi atmosferę i pomoże pieskowi .....[url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-co-z-nim-zrobi%C4%87-PRZY-PRZEPE%C5%81NIENIU/page7?p=14768286#post14768286[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Zgadzam się Goldenku. Okropne naciągaczki. Ja też nie pomagam bokserom tylko najczęściej takim biedom, które do żadnej rasy nawet nie mogą się przyznać. :):):)
Pieniążki poszły[/QUOTE]

Oooooo przepraszam bardzo Myszeńko, ale ja pomagam nie tylko bokserom, ale i również zwykłym kundelkom.:obrazic:
Jak chcesz dowodów to zwołam ciotki, które to potwierdzą!!!:roll::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...