Jump to content
Dogomania

Amstaff Bruno za TM :( w nowym domu był tylko 5 m-cy


Czaruś

Recommended Posts

  • Replies 914
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, poszło, ale pół godziny szukałam karty kodów (bo ją schowałam tak, żeby zawsze była pod ręką...) O ludzie, ja nie powinnam mieć dostępu do bankowości internetowej :D

Mam nadzieję, że kasa się przyda, niestety nie mogę na stałe zadeklarowac, bo mam remont i nie wiem, czy za miesiąc o tej porze nie będę na minusie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']Tak, poszło, ale pół godziny szukałam karty kodów (bo ją schowałam tak, żeby zawsze była pod ręką...) O ludzie, ja nie powinnam mieć dostępu do bankowości internetowej :D

Mam nadzieję, że kasa się przyda, niestety nie mogę na stałe zadeklarowac, bo mam remont i nie wiem, czy za miesiąc o tej porze nie będę na minusie.[/QUOTE]
ja też tak mam z kodami .cioteczka dziękuję w imieniu brutusa.

Link to comment
Share on other sites

A tu co taka cisza?? :razz:
Wczoraj rozmawiałam z koleżanką i w sobotę da mi troszkę fantów na bazarek :multi: to super, będziemy mieli więcej :)
Co do właściciela, to chyba naprawdę nie warto o nic prosić :( nie znalazłam telefonu, ale mam adres w razie czego, ale to nie wszystko....... Wypytywałam wczoraj ludzi z siłowni o niego i powiem to tak: (bo na forum nie chcę oficjalnie pisać)
Właściciel Bruna zamieszany jest w "lewe" interesy, wziął coś, nie rozliczył się i niestety jego "koledzy" się z nim rozliczyli :mad: w zeszłym tygodniu. Tak to w tym "świecie" bywa......... A ja się nie chcę mieszać i pokazywać, że go jakoś tam znam.
Ja naprawdę wole, prosić Was o pomoc, niż do niego się zwrócić. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']cioteczka już pewnie wyspacerowana z Moną.Ja wczoraj po udanej akcji z Gracją i Brutusem dostałam takiego pauera,że posprzątałam 2 pokoje na galant z myciem okien.[/QUOTE]

Monka rano spaceruje tylko ze swoim Krzysiem ... ktos musi pracować na darmozjadów ;) więc niestety spacerki z Monisią dopiero wieczorkiem.

Powiem Ci że jak zaczęłam pisać i myśleć kto moze pomóc Gracji ... i dostałam kubełkiem zimnej wody, że niestety ale nie ... myślałam że się nie uda ... ale jednak ..

Bruno, Szantusia, Gracja ... wraca sens tego co się robi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']cześć dziewczyny ... cześć Sandra ... wpadłam zobaczyć co słychać :diabloti::eviltong:[/QUOTE]

Dobrze, dobrze :p Kontrola musi być :cool3:


Dobranoc Bruncio, wysłałam 20 PW z prośbą, może jutro ktoś zajrzy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hop do góry Bruncio!!!
Dostałam kilka fantów na bazarek, dorzuciłam trochę swoich, takich bardziej wartościowych, żeby uzbierać kaskę, żebyś na Święta był bezpieczny.

EDIT: nowe allegro dla Bruna [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1268787038[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...