Jump to content
Dogomania

Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!


as_ko

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='as_ko']Pieszczochy :)

[URL="http://img38.imageshack.us/i/dscn2419k.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5670/dscn2419k.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
No normalnie ten z lewej to mój Gucio :loveu: :loveu: :loveu:
Negrowatej takiej nie mam ;) ale jest cudownaaaaaaaaaaaaaaa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Popełniłam taki bazar dla nowodworskich.Całkiem możliwe, że Negra bardzo będzie potrzebować kaskę na DT lub hotelik.Dlatego proszę podnosić, rozsyłać.Wolno również coś samemu kupić.:razz:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/187678-Bzdety-na-nowodworskie.Przele%C4%87-przez-sklep-do-25-czerwca[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Zu też ma futerko na kapturku :diabloti: Zrobię kiedyś fotę i pokażę, oczywiście pies robi miny jak niedorozwinięty muminek, bo bardzo cierpi w tym kaleczącym jego godność ubranku :roflt:[/QUOTE]

To wklej tutaj Zuzinkę w okryciu kalającym godność :) Koniecznie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłyśmy z Negrą na szczepieniu, na razie tylko wirusówki, a wścieklizna za minimum tydzień, bo byłoby za dużo. Zaszczepili jej Nobivac DHP. Oprócz tego pani wet zbadała Negrę, nie jest jeszcze super zdrowa ale mamy się tym nie martwić. Ten popękany nochal będę smarować witaminą A. Zapłaciłam 44zł. Nie wiem czy to dużo czy mało. :roll:

Po za tym Negra chciała zaatakować dzisiaj Haskiego :lol: który wąchał się z Atosem i nagle zaczął się na Atosa wydzierać, to Negra obrońca rzuciła się to ataku :D Myślałam że się posikam ze śmiechu. Pierwszy raz słyszałam jak ona szczeka :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam plakaty i ulotki od Matrioszki i chętnie się nimi podzielę :D Można je u mnie odbierać od niedzieli po południu/wieczora. Jedna rzecz mnie tylko w nich razi, że Negra jest w typie teriera a nie sznaucera.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, jak już ludzie spojrzą na zdjęcie, to sobie ustalą, czy sznaucera, czy teriera.Przecież to widać , że jamnik długowłosy z elementami wyżła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Myślę, że ladySwallow weźmie część ogłoszeń... no i evl pomoże ... Może zbanowana E-S ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko'] Jedna rzecz mnie tylko w nich razi, że Negra jest w typie teriera a nie sznaucera.[/QUOTE]

As-ko jako średnio-przeciętny znawca psich ras też powiedziałabym, że Negra jest bardziej sznaucerem :p A tak naprawdę myślę, że jak komuś się dziewczynka spodoba i będzie chciał jej zapewnić domek, to nie będzie na to zwracał uwagi.

Link to comment
Share on other sites

A może ja trochę plakatów porozklejam, co ?
Moja rodzina też mówi, że Negra jest w typie sznaucera ....
Mieliśmy teriery rodowodowe w przeszłości - ale akurat z terierem się ona nikomu nie kojarzy.
Sznaucera nie mieliśmy nigdy. To może dlatego nam się kojarzy ... nie wiem ...
W każdym bądź razie jest śliczna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...