Jump to content
Dogomania

Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='togaa']To prosimy na forum o Liluchnie opowiedzieć. Pewnie wszyscy ciekawi co szkrabek nawywijał...;):evil_lol:[/QUOTE]

Nie da rady, niektórych rzeczy nie da sie opowiedzieć słowem pisanym, zresztą tu nie chodzi o "nawywijanie", jak już pisałam ona jest bardzo grzeczna, już nie wywleka wszystkiego na środek pokoju, a z psami jest tak jak z dziećmi - nie mogą siedzieć tylko na dupce, bo to oznacza, że chyba chore. Ale właśnie te jej wszędobylstwo stwarza wiele smiesznych historii np jak jeszcze co sie dało wywlekała ze swoich miejsc i dostała za to burkę, to potem, żebym tak szybko nie zorientowała się, że coś zniknęło to .... Siedzę sobie na swojej ulubionej ławeczce i patrzę, a coś jest między moimi tujami?! i jak podeszłam to tam było wszystko: but, gazeta, ręcznik kuchenny..., jak to w tej maleńkiej główce sobie wydedukowała, że jak schowie to nikt się nie kapnie :evil_lol:. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to było zobrajające. Albo:
Lilcia poszła do pokoju mojego syna i tak patrzy w niego (czytaj chcę do łóżka), a on udawał, że nie widzi więc wróciła do dużego pokoju i za chwilę przyszła do niego NIKI tak jakby NIKI umówiła się z nią: "czekaj ja to załatwię" ponieważ syn nadal udawał, że nie wie o co chodzi to NIKI wróciła do dużego pokoju po czym za moment przyszły obie i już bez żadnych ceregieli od razu obie władowały się na kołdrę. Jak syn zapytał "a co Wy tu robicie?" - to miały takie miny jakby chciały powiedzieć: [B]no co? przecież pytałyśmy? :lol::lol::lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś mój syn nauczył NIKI, żeby sama ubierała szelki tzn on je trzyma, a piesek sam wkłada łapki w odpowiedznie dziurki, teraz bez problemu to samo nauczył Lilkę - wyobraźcie sobie taki widoczek jak obie stoją w kolejce "do szelek" przed spacerem i robią to [B]praktycznie same[/B].

Link to comment
Share on other sites

Ja wczesniej miałam labradorkę i przez jej pierwsze dwa lata życia "zjedzone były" dywany, tapety, meble, rogówka, stolik o drobnych rzeczach juz nawet nie pamietam, jak pisałam ta NISZCZYCIELSKA SIŁA trwała dwa lata więc to co robi teraz Lilcia, a wcześniej Niki to pesteczka, żarcik.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj do domu pojechała cudna [B]Kreseczka[/B] vel [B]Pig[/B]i .

[B]Pinczerkowata Kropeczka[/B] została sama i jest jej baaardzo smutno.
Bo i jej Mamusia znalazła domek i Ciocia [B]Lilka[/B] i rodzeństwo a jej nikt nie pokochał...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kreseczka[/B] została w Bielsku. Trafiła do b. sympatycznej rodziny z dwoma ułozonymi dziewczynkami.

Irena próbowała włączyć [B]Kropkę[/B] do swojego stada, bo bardzo jej teraz sumutno samej w" szczeniecym" pokoiku, ale nie udało się...:shake:
Mix-Jamnior Bilbo brzydko sie wobec niej zachował...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1769/dsc0402b.jpg[/IMG]

[B]Kropeczka[/B] prosi o ogłoszenia . Blisko pół roku siedzi u Irenki. Były telefony z poprzednich ogłoszeń, ale domki nie wypaliły.
[B]Kropula[/B] jest trochę strachliwa, szczekliwa. To taki pinczerek.

Gdyby ktoś wspomógł Kropke jedzonkiem, byłybysmy ogromnie wdzieczne.:oops:
Wprawdzie taki 6 kg piesek je niewiele, ale je. A my mamy takie doły finansowe ,że najmniejsza złotówka sie liczy.
Aaa...i szczepienie p/wsciekliżnie czeka. Znowu 30 zł. Skad je brać?

Link to comment
Share on other sites

Zrobię Kropce allegro ale muszę mieć trochę informacji na jej temat. W jakim jest wieku i jak duża będzie to najbardziej interesuje ludzi. Czy była szczepiona i czy zachowuje czystość w domu. Ogłoszeinia w NECIE jej już zrobiłam jakiś czas temu i ciągle je aktualizuję ale allegro odwiedza znacznie więcej osób. Zatem poproszę na pw informacje o suni.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz! jak słucham to faktycznie ludzie chcą malutkie pieski i może ludzi nie przekonuje waga (6 kg ) może zróbcie jej zdjęcie przy nogach jakiegoś ludzia, żeby mieli skalę porównawczą. Moja Liluchna w rzeczywistości jest o wiele mniejsza niż wyglądała na zdjęciach. To taki mały szkrabek, zresztą Ty wiesz ona jest drobniejsza od Yorka tyle, że na ciut wyższych łapkach. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...