Jump to content
Dogomania

Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !


_bubu_

Recommended Posts

[B]Figu,[/B] zważę Czarnulkę Vel Kropkę jutro.
Jak ich Mamusia Halszka wazyła 4,5 kg to nie może z Kropy urosnac doberman..;)?!

Ach, żeby te domki już sie znalazły.:placz:

Czy mógłby ktoś zasponsorowac szczeniulom zakup karmy? Bardzo, bardzo prosimy....:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='togaa'][B]Figu,[/B] zważę Czarnulkę Vel Kropkę jutro.
Jak ich Mamusia Halszka wazyła 4,5 kg to nie może z Kropy urosnac doberman..;)?!

Ach, żeby te domki już sie znalazły.:placz:

Czy mógłby ktoś zasponsorowac szczeniulom zakup karmy? Bardzo, bardzo prosimy....:oops:[/QUOTE]

togaa, to one są u Ciebie?
ok, wyczytałam- u Irenki- dalej tak jest?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam za nieobecnośc, ale miałam ponad tygodniowe problemy techniczne z netem.

Wczoraj byłam u maluszków jak własnie szalały w ogrodzie.

[B]Kropa[/B] zostanie dokładnie zważona, ale tak na oko Irenki to waży ze 3 kg. Jest ślicznie, proporcjonalnie zbudowana.Baaardzo pinczerkowata.
Przeciwieństwo podłużanej,cudnej blond- szczoty . Blondynka ma chyba w sobie geny norowca , bo wszędzie gdzie sie da kopie dołki.

Są telefony chętnych do adopcji ale potem bywa różnie. Też nie wszystkie wizyty przedadopcyjne sa satysfakcjonujące.
No cóz, czekamy...

Link to comment
Share on other sites

Witam Was! Lilcia nie wczasuje się za to weekenduje, bo my na każdy weekend wyjeżdżamy na wieś. To jest mała wariatka, co ona wyprawia !!!!!! Biega jak szalona, zajada już powolutku coraz więcej rzeczy oczywiście wszystko gotowane. Jest bardzo posłuszna na pierwsze zawołanie od razu przychodzi. Jak w nocy była burza to i tak z maleńkiego pieska zrobiła się pod kołderką taka maleńka kuleczka. Ona jest jak malutkie dziecko. Ostatnio pod stołem znalazłam moje dokumenty z samochodu na szczęście nie zdążyła ich posmakowac, ale to znaczy, że "sznupała" w mojej torebce. Bez przerwy prowokuje do zabawy tą moją drugą sunię. Generalnie jest bardzo fajna i wesolutka i NIE MA JUŻ ŻADNYCH OZNAK CHOROBY. Oby tak dalej !!!! Acha jak dziewczyny są same w domu to Lilci się nudzi i bardzo szybko nauczyła nas porządku - wszystko pochowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona71']Witam Was! Lilcia nie wczasuje się za to weekenduje, bo my na każdy weekend wyjeżdżamy na wieś. To jest mała wariatka, co ona wyprawia !!!!!! Biega jak szalona, zajada już powolutku coraz więcej rzeczy oczywiście wszystko gotowane. Jest bardzo posłuszna na pierwsze zawołanie od razu przychodzi. Jak w nocy była burza to i tak z maleńkiego pieska zrobiła się pod kołderką taka maleńka kuleczka. Ona jest jak malutkie dziecko. Ostatnio pod stołem znalazłam moje dokumenty z samochodu na szczęście nie zdążyła ich posmakowac, ale to znaczy, że "sznupała" w mojej torebce. Bez przerwy prowokuje do zabawy tą moją drugą sunię. Generalnie jest bardzo fajna i wesolutka i NIE MA JUŻ ŻADNYCH OZNAK CHOROBY. Oby tak dalej !!!! Acha jak dziewczyny są same w domu to Lilci się nudzi i bardzo szybko nauczyła nas porządku - wszystko pochowane.[/QUOTE]

Sama słodycz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']No to miałaś Iwona szczęście adoptując takie cudeńko jak Lilunia:-)[/QUOTE]

Od razu kiedy zobaczyłam na allegro cegiełki wiedziałam, że to świetny piesek, a kiedy po raz pierwszy pojechałam do Bielska to okazało się,że to miłośc od pierwszego wejrzenia. :loveu:
Mam nadzieję, że już do końca życia będzie zdrowa, a jak będzie musiała odejśc to ze starości.
Zresztą obie moje dziewczyny są THE BEST, chociaż z NIKI było dużo, dużo, dużo więcej pracy.
Pozdrawiam Was wszystkich !!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zaspaliśmy rano do pracy więc nie zdążylismy pochować gratków. Jak wróciliśmy zastaliśmy dzieło terminatora :evil_lol: ( na 100% Lilci, bo na tym były odciski ząbków igiełek)
Bałam się czy czegoś nie połknęła, ale chyba nie, bo do wieczora czuła się OK!

[IMG]http://i37.tinypic.com/n3qa9s.jpg[/IMG]

[B]Zobaczcie w kątku na kanapie jaka zdziwiona ?!?! Dlaczego to Pańcia niezadowolona? Przecież tak się natrudziłam żeby wszystko zanieść w jedno miejsce? :evil_lol:[/B]

[IMG]http://i33.tinypic.com/2j4yl9v.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No cudnie.....!:lol: Kto by sie tego po kruszynce spodziewał?

Bedziecie musieli dom urządzic jak szatnię na kopalni. Wiekszość rzeczy na łańcuchach pod sufitem....:evil_lol:

[B]E-S[/B]ku, wlazłam na watek Twojej Kropki, a Ty zajrzyj do Teodora z mojego podpisu. Ten,to dopiero jest cudny.
Też jest u Irenki gdzie była Lilka. Na szczeście zdrowy,młody..tylko kochać!

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że mało ludzików tu już zagląda, bo zajmujecie się psiakami chorymi lub bez domków, ale nie umiałam się powstrzymac- ostatnie zdjęcie,które ukazuje stosunki panujące między moimi dziewczynami:

[IMG]http://i37.tinypic.com/2q3sp4l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

I[B]wonko [/B]! pisz, rób foty ....toż to miód na nasze serca.:loveu::lol:! Nie możesz nam odebrać takiej przyjemności!
Myślę że Ciotki zaglądają,zagladają ....;)

Szczeniaki dalej bez domków. Sa pytania, ale potem cisza.
Szkoda, bo najwyższa na nie pora. Sliczne, zdrowe, zaszczepione. Tylko bezdomne....

Link to comment
Share on other sites

Wiedząc co te psiaki przeżyły, jak były o krok od śmierci, jak się modliłyśmy by miały szansę na życie,
towarzysząc im z daleka w ich nieszczęściu, pamiętając niedaleki czas,
gdy widzę i czytam, w jakim raju żyją, tak jak Lilunia teraz,
łzy się ogromne cisną z radości, że los jej dał Iwonkę:-)
Oby więcej takich Iwonek było....Boże prosimy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...