Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki mamy jeszcze jedną stałą deklaracje cyt. maila od Kachul
"jasne nie ma problemu dycha miesiecznie zawsze sie znajdzie[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ( jesli bede miec kase napewnoi wysle wiecej)
prosilabym tylko o przypominanie o wplaceniu kasy i numer konta
pozdrawiam Kaśka"
"kiedy beda Panie wysylalay numer konta prosilabym razem z adresem, kodem i miastem -przelew bede robic od taty a bez wszystkich danych kasa nie pojdzie.pozdrawiam "
:multi::multi::multi: bradzo dziekujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
cioteczki wyślijcie nr konta

Link to comment
Share on other sites

No to nawet jest mikro zapasik! Rzecz bezcenna!! SUPER. Jutro zadzwonię do mojego banku zapytać czy mi dadzą jeszcze jakieś subkonto - chyba że jest ktoś chętny do księgowania??? Tak czy siak - jutro konto zostanie wysłane. No i zacznę naciskać różne bliskie mi osoby na przejażdżkę samochodową...

Link to comment
Share on other sites

Wow:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Poszlam na spacerek z moim psinkiem, wrocilam a tu taka niespodzianka:multi::multi::multi::multi:

Daska ,jestes niesamowita :loveu::loveu::loveu:

Jak wiadomo wiekszosci cioteczek ze Slaska moj brat moze wziac Agdana do Wroclawia.
A z Wroclawia moze kogos znajdziemy .

:cunao::cunao::cunao::popcorn::drink1::cunao::drink1::drink1:

Link to comment
Share on other sites

poproszę nr konta na PW,muszę ludiom porozsyłać i wogóle muszę sie doczytać co gdzie i kto i ile:-)
wczoraj przeleciałam numerami cały telefon...masakra!!
Agdanku słodziutki całuję Twoj pyszczek...pakuj sie chłopaku jedziesz po lepsze zycie:-)

Link to comment
Share on other sites

super ciotki, Agdanek jedzie do hoteliku - jak super, w końcu i jego życie się zmieni na lepsze :)

A czy Agdanek już wie, że zaświeciło dla niego słoneczko?że cudowna ciotka daśka tak o niego walczyła?

Bjutka, a może ktoś inny by zbierał kaskę Agdankową, bo Ty to już chyba masz na jakieś psiaki, Agdanek to kolejny obowiązek...
A może daśka byś chciała zostać księgową Agdanka??

Link to comment
Share on other sites

hehehe to nie jest dobry pomysł,ponieważ ja od każdej osoby,która deklaruje chciałabym nr tel...........i w razie braku wpłat sypałabym wiązankami przez tel
ale jeżeli wszyscy podadzą mi swój tel to nie ma problemu:-)
do większości nr mam,ponieważ to ludzie z mojego otoczenia:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']tak...ale z tymi numerami tel ja nie żartuję..jeżeli wszyscy deklarujący podadzą mi swoje nr to nie ma problemu....
wiecie nie zawsze ktos jest na Dogomani,a ja musze mieć kontakt,żeby przypominać:-)[/QUOTE]
Daśko kochana, sponsorów Agdana chcesz wystarszyć :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']A co zrobimy,jeżeli ktoś zapomni,nie bedzie go na dogomani....wtedy smsek z przypomnieniem na Agdanka ,nr konta i gotowe.Przecież nie bede wydzwaniała(chyba;-))[/QUOTE]
Myślę, że to bardzo dobry pomysł - już wysyłam mój numer na pw :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maevel']Myślę, że to bardzo dobry pomysł - już wysyłam mój numer na pw :)[/QUOTE]

ja również tak uważam wystarczy przeciez jeden sms z przypomnieniem i po problemie:-)
Maevel gdyby nie Ty nie poszłabym wczoraj spać:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']
Maevel gdyby nie Ty nie poszłabym wczoraj spać:-)[/QUOTE]
no powiem szczerze, że ja też nie mogłabym zasnąc spokojnie wiedząc, ze w zasadzie tak niewiele potrzeba, żeby pomóc Agdanowi - te jego oczy... ;( No ale teraz będzie już tylko lepiej!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale to na prawdę bardzo dobry pomysł, ostatni właśnie podsuwałam go każdej osobie, która zbiera deklaracje, ponieważ ostatnio często się zdarza na wątkach, że niby deklaracje były, ale jakieś ciotki nie płacą, potem wysyła się pw, na które nie odpowiadają, bo nie pojawiają się na dogo, nie do każdego jest mail, a tak - przynajmniej można albo sms wysłać, w ostateczności zadzwonić i opieprzyć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...