Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chętnie bym Wam pokazała Dumeczkę,ale nie umiem wklejac zdjęc..no chyba ,ze znów będę prosić Neris o przysługę:oops:
A na stronie Dumeczka jest,jest jak najbardziej...ale pod innym imieniem sie skrywa :cool3: Desdemona tak sie zwie owa dziewczyna .
A Rysiczko, a może i Ty wkleisz zdjęcie Hari i Agenta?chętnie je sobie obejrze jeszcze przed Bydgoszczą.
Ursus a Ty jedziesz do Bydgoszczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brzdąc']Chętnie bym Wam pokazała Dumeczkę,ale nie umiem wklejac zdjęc..no chyba ,ze znów będę prosić Neris o przysługę:oops:
A na stronie Dumeczka jest,jest jak najbardziej...ale pod innym imieniem sie skrywa :cool3: Desdemona tak sie zwie owa dziewczyna .
A Rysiczko, a może i Ty wkleisz zdjęcie Hari i Agenta?chętnie je sobie obejrze jeszcze przed Bydgoszczą.
Ursus a Ty jedziesz do Bydgoszczy?[/quote]
Cześć Aga.
Co słychać?
Jak chcesz to wkleję Ci fotki wyślij mi tylko na pocztę jakie chcesz i jakie podpisy.
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/985/wigilia06zmieniona1cj2.jpg[/IMG]
Znasz nas nie?
Pozdrów mamcię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brzdąc']Chętnie bym Wam pokazała Dumeczkę,ale nie umiem wklejac zdjęc..no chyba ,ze znów będę prosić Neris o przysługę:oops:
A na stronie Dumeczka jest,jest jak najbardziej...ale pod innym imieniem sie skrywa :cool3: Desdemona tak sie zwie owa dziewczyna .
A Rysiczko, a może i Ty wkleisz zdjęcie Hari i Agenta?chętnie je sobie obejrze jeszcze przed Bydgoszczą.
Ursus a Ty jedziesz do Bydgoszczy?[/quote]
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6589/zadyma11gd4.jpg[/IMG]
Chodziło Tobie o Zadymkę?

Link to comment
Share on other sites

Silky Ty łobuzie :-) dzieki za pomoc i nieoczekiwane pojawienie sie na jamniczym forum :razz: zmieniasz rasę?

Rysiczko, masz piękną kobietkę,bardzo mi się podoba i włosek jest całkiem przyjemny dla oka.Niewiem jak Ty ale mnie sie wydaje,że Hari i dumka sa troche podobne.Może mają wspólnych dziadków?
Jestem jeszcze ciekawa jak mała prezentuje się w ruchu .
Bedzie goraco w tej Bydgoszczy !

Link to comment
Share on other sites

Zglosilam do Katowic i Bydgoszczy.Bydgoszcz juz potwierdzila nasze przyjecie na wystawe,Katowice po wypelnieniu formularza nadaly nam numerki-lp.1352 i 1356.Zadzwonilam do Katowic ale oni nie maja pojecia o zgloszeniach przez internet bo tym zajmuje se ktos inny,niestety ta osoba nie odpowiada na moje emaile.Co mam robic nie chce zeby okazalo sie ze nas nie przyjeli dzis jeszcze mozna zglaszac.Czy dostaliscie jakies potwierdzenie z Katowic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rysiczka']Zglosilam do Katowic i Bydgoszczy.Czy dostaliscie jakies potwierdzenie z Katowic?

To tak samo jak u nas :lol: Z Bydgoszczy dostałam potwierdzenie wysłania formularza i potwierdzenie zgłoszenia, a z katowic tylko potwierdzenie wysłania formularza. Z tym, że ja zgłaszałam zaledwie przedwczoraj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rysiczka']Ja zglaszalam wczoraj.Bejko co zglaszalas jezeli moge zapytac?[/quote]

Rysiczko konkurencję dla Twojej suni:lol: ,Bejka ma przecudną Aluzję króliczkę dlugowłosą:lol: ,była 3 w młodzieży na światówce w Poznaniu:lol: .
Rysiczko pokaz swoja piękność :lol: bardzo proszę:lol:
A tu moje ZINKA I SASANKA-poranne przebudzenie:lol:



[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7404/obraz010am6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Zinka fantastyczną minkę ma! :lol: :loveu:

Amiśko, a Ty gdzie się zjawiasz? Dawno Was nie widziałam! :)

Widzę, że w Katowicach będzie "zlot" jamników dogomaniackich. :razz:

caly czas zastanawiam się :eviltong: ,do Katowic daleko,ale może??
Do Bydgoszczy też nie wiem ,jak na razie zgłosilam do Berlina,bo to blisko:lol: .
Ale te Katowice ciągną oj ciągną ,rzeczywiście spotkanie dogomaniackie będzie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[

[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7404/obraz010am6.jpg[/IMG][/quote]

AMIŚKA;2799844]Rysiczko konkurencję dla Twojej suni:lol: ,Bejka ma przecudną Aluzję króliczkę dlugowłosą:lol: ,była 3 w młodzieży na światówce w Poznaniu .

Amiśko, jesteś niezastąpiona :) I kochana :calus:
Tak, pewnie, z Aluzją jadę, bo - póki co przynajmniej - mam tylko ją.
Przyłączam się do dziewczyn: jedź z nami!


Zdjęcie Zinki i Sasanki jest przepiękne. Ależ one tworzą duet doskonały! Aż mnie brzuch boli od śmiechu.

A co do spania jamnisi, to... ja nie mam się czym pochwalić. Ajka śpi na swoim posłaniu (tylko w dzień na moich kolanach).
Moja poprzednia jamniczka, Bejka, spała w łóżku. A pamiętam, jak byłam z Bejką kiedyś u przesympatycznego weterynarza, a on spytał: "Gdzie ona śpi? Bo jak nie w łóżku, to zgłoszę skargę do TOZ" ;)

Link to comment
Share on other sites

Przyłączam się do dziewczyn: jedź z nami!

Już na Berlin zglosilam się dużo wcześniej:cool3: a nie dam rady pojechac tydzień po tygodniu.
Berlin jest tydzień po Katowicach;)
Ale napewno gdzieś się spotkamy:multi: a co myślicie o Łodzi???:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky']Bejka - śliczne te jamole.[/quote]

Prawda? Śliczne są, tylko to Amiśka jest ich właścicielką, nie ja :shake:
Ale za to obie widziałam na żywo w Poznaniu :multi:

Amiśko, jeśli chodzi o nas, Łódź jest prawdopodobna ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...