Jump to content
Dogomania

14 maja 2006r. - VI Zlot Buldogów Francuskich!!


anutka

Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ola - jamal- ice']Witam wszystkich, nam rowniez bardzo sie dzies podobalo pomomo ze przyszlismy dosyc pozno.
Postaram sie wstawic zdjecia[/quote]

Witamy witamy na forum :multi:. Moze nastepnym razem uda sie byc od poczatku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga05']A ja tez bardzo sie ciesze, ze Was widzialam, choc przez chwilke. I bardzo przepraszam wszystkich, komu pstryknelam zdjecie i obiecalam, ze przesle, szczegolnie zas Wioli z Mama, Joss, Viris i Anutce, ale nie moge - zepsul sie moj aparat staruszek. Wybaczcie. Jestem niepocieszona. Sciskam wszyskie kwadratowe mordki i tarmosze stojace uszka.[/quote]


Ja wybaczam :> Bardzo bylo milo poznac. I mam nadzieje ze niedlugo znowu bedzie okazja :)

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze calkiem niedlugo zrobimy sobie mini zlocik bulwek tutaj z forum.
Moja Klara nie mogla byc na zlocie (cieczka) i Joss suczki tez nie mogly przyjechac. Tak wiec pewnie jakos w czerwcu mozna sie spodziewac. Ale to juz taki jakis mini zlocik po prostu, bez zadnej organizacji itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Mysle ze calkiem niedlugo zrobimy sobie mini zlocik bulwek tutaj z forum.
Moja Klara nie mogla byc na zlocie (cieczka) i Joss suczki tez nie mogly przyjechac. Tak wiec pewnie jakos w czerwcu mozna sie spodziewac. Ale to juz taki jakis mini zlocik po prostu, bez zadnej organizacji itp.[/quote]Viris, bardzo mi ulzylo.
Chetnie sie spotkamy z nieobecnymi bulwinkami. Trzymam kciuki za przyszla randke.

Link to comment
Share on other sites

Witam Ole i jej Sunka i Suńke- fajowe dzieciaki:)))) Gaga, nic sie nie przjejmuj, my z Viris mamy sporo fot, jak wrzucimy kazdy pownien siebie znalezc:) Za kameralnym spotkaniem w Wawie jestem jak najbardziej za zwłaszcza że moje suńki o zlocie wiedzą tylko z opowiadań:) Jak się tylko cieczki pokończą, u mnie to bedzie za 2 tygodnie. Pozdrawaim wszystkich których poznałam i których nie poznałam takze pozdrawiam:) Mamo Wioli pisz co z Gackiem bo sie martwimy:(

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://trahdius.republika.pl/zlot/Page.html"]http://trahdius.republika.pl/zlot/Page.html[/URL]


Prosze. To zdjecia robione przezemnie. Sa trzy podstrony. Wybaczcie za ten "profesjonalizm" ale nie mam teraz jak myslec nad ladna stronka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...