Jump to content
Dogomania

14 maja 2006r. - VI Zlot Buldogów Francuskich!!


anutka

Recommended Posts

[LEFT][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4724/majowkazgulgotemrgb19kc.jpg[/IMG][/LEFT]

[LEFT][B]14 maja 2006 roku w samo południe na Fortach Bema w Warszawie (wjazd od ulicy Powązkowskiej przy kościele św. Jozafata) odbędzie się VI Ogólnopolski Zlot Buldogów Francuskich - Majówka z Buldogiem[/B]
[B]Serdecznie zapraszam wszystkich właścicieli z psami, a także miłośników rasy. [/B][/LEFT]

[LEFT]W tym roku będą pamiątkowe bandamki z logo zlotu. [/LEFT]

[LEFT]Dojazd autobusami linii:
- 122, 170, 307, 406, 186, 197, 345 - Gen. Maczka [/LEFT]

[LEFT]Osoby chętne do pomocy w organizacji proszę o kontakt na pw.
Prosiłabym również o przesłanie tej wiadomości dalej. Chciałabym aby jak najwięcej osób dowiedziało się o zlocie.[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][B]Przyjmuje zamówienia na bandamki. Do 5 maja!![/B][/SIZE]
[SIZE=3]Cena - 8zł. Do odbioru będą na zlocie albo wyśle pocztą(+koszt przesyłki)
Osoby zainteresowane proszę o pw albo maila - podam numer konta, na które proszę o wpłacenie podanej kwoty.[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[B]Potrzebna mi jest jeszcze osoba, która załatwi megafon. Jest pilnie potrzebny!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Przyjmuje zamówienia na bandamki. Do 5 maja!![/B][/SIZE]
[SIZE=3]Cena - 8zł. Do odbioru będą na zlocie albo wyśle pocztą(+koszt przesyłki)
Osoby zainteresowane proszę o pw albo maila - podam numer konta, na które proszę o wpłacenie podanej kwoty.[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[B]Potrzebna mi jest jeszcze osoba, która załatwi megafon. Jest pilnie potrzebny!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Anutko a jak z tym megafonem? Jesli trzeba bedzie kupic to daj znac do 5 maja. Bo mam mozliwosc zakupu za niecale 40 zlotych w Warszawie, wiec odpadna koszty transportu. Zasilany na baterie, nowy , zasieg 150 metrow w terenie. Nadaje sie idealnie na rajdy i tego typu imprezy.
Jesli nie pojedziemy w gory to ja nawet bede mogla go kupic i po prostu udostepnic na zlot buldozkow i kolejne zloty tez. Daj znac czy udalo sie komus innemu zalatwic, bo megafon to nie jest pierwsza pozycja na liscie niezbednych mi rzeczy :eviltong:;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie bede do 5 maja w Warszawie, ale tak sobie pomyslalam (chyba ze ktos pomyslal tak samo juz wczesniej) ze mozna by sie przejsc po sklepach zoo i powiedziec o imprezie buldozkowej. Sklepy maja ogrom probek karm ktore mogliby dac za wspomnienie przez megafon nazwy sklepu (drobna reklama) itp.
Czy w tym roku sa jakies plakaty? Jesli sa to ja moge troche wydrukowac. Papier A4 druk czarno bialy i dostarczy do wawy na tydzien przed zlotem.

Link to comment
Share on other sites

Viris, cały czas nie mamy megafonu, więc jeżeli mogłąbyś to świetnie.
Ja już myślałąm o sklepach i nawet rozsyłałąm maile, ale nikt nie odpisuje. Jeszcze mam kilka pomysłów co do tego, ale to już dam znać jak będe wiedzieć czy coś sie udało.
Plakaty będą, ale musze je zrobić i tu pojawia się pierwszy problem, ale jakoś to zorganizuje.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny sklepy nie maja gratisow w hurtowniach ciezko doprosic sie o reklamowke towaru :placz: jesli nie pomoze WAM P PAZUREK z MAXA to nikt nie zareaguje-nie znacie tej branzy:crazyeye: -tylko bezposrednia wizyta w MAXIE moze cos zdzialac:crazyeye: ja jestem po udarze i moge tylko pomoc koncepcyjnie:placz: przykro mi

Link to comment
Share on other sites

a ja będę z Dodą i z PTYSIEM !!!!!

Anutko, co jeszcze można zrobić ???

czy wiesz coś już o jedzeniu i piciu ?? czy bedzie ktoś takie rzeczy sprzedawał, jak to widzisz ????

a może jeśli robimy piknik, to niech każdy coś przyniesie, ciastka czy chipsy czy jakieś napoje, cokolwiek i wtedy może by te wszystkie "fanty" zebrać razem i zrobić poczęstunek dla wszystkich ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...