Jump to content
Dogomania

14 maja 2006r. - VI Zlot Buldogów Francuskich!!


anutka

Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rzeczywiście do zlotu już tylko tydzień.
Oj chyba zaczynam się denerwowac tym wszystkim.
Napisze jeszcze, że firma Animalia.pl zorganizuje konkursy z nagrodami - paczkami niespodziankami.
Na razie wiem, że będzie 10 konkurencji, może jeszcze coś wymyślą - będą śmieszne, nie kojarzące się z wystawą. Z resztą same zobaczycie ;)
Oprócz tego Animalia.pl będzie miała swoje stoisko.
Mam tylko nadzieje, że pogoda dopisze!

Link to comment
Share on other sites

Jak się spotkamy to pogawędzimy pewnie się rozpoznamy i wogóle odnajdziemy. Może jakąś książkę do wpisu gości warto zrobić? Już miałam z pomysłami nie wyskakiwać a tu znowu. Może to zbyteczne bo co wpisać jak się pies wabi i imię właściciela teraz ochrona danych jest. jeśli dużo ludzi będzie to nie ma sensu bo wymyśliłam jeszcze coś takiego, że kto ma ochotę może na temat swego psa krótko się wypowiedzieć i przedstawić swego podopiecznego. Atrakcji będzie sporo ale może ktoś będzie chciał.
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

Mamo Wioli - na razie nie mamy megafonu. A raczej w wiekszym gronie nie bedzie mialo sensu to wypowiadanie sie, bo nikt nie uslyszy po prostu.


Anutko - czy cos w sprawie probek ktore zalatwilam wreszcie sie ruszylo? Bo zaczynam sie niepokoic zeby nie bylo za pozno.

Link to comment
Share on other sites

Viris, przecież rozmawiałyśmy, że dzisiaj dopiero ta pani wraca w urlopu i prosiła jeszcze o telefon dzisiaj. Ona ma te próbki i nie ma żadnego problemu.
A co w końcu z tym megafonem?? Uda Ci się załatwić??

Link to comment
Share on other sites

a ja sobie tak pomyślałam, że można by przy tej okazji zrobić coś pożytecznego - co myślicie o tym, aby każda osoba/rodzina/grupa, która będzie na Zlocie. podarowała 1 zł na rzecz potrzebujących buldożków ?? Złotówka to nie jest dużo, na tej samej zasadzie działa na dogo Fundusz Alarmowy, który pomógł juz wielu pieskom. Oczywiście ta złotówka to wpłata dobrowolna, nie przymusowa - jeśli ktoś nie ma ochoty, to po prostu nie wpłaca i tyle.

Kiedy ratowałam Ptysia, dostałam z przeznaczeniem wystawienia na aukcję olbrzymią skarbonkę - glinianego psa. Nie zdążyłam go wystawić na allegro, więc mogę go podarować na Zlot. Można go postawić na jakimś stoliku i napisać karteczkę, że uzyskane w ten sposób pieniążki będą spożytkowane na bulwy potrzebujące pomocy. Nawet jeśli uzbiera się 100 zł, to też jest coś.

proponuję by tę kasę przkazać wraz ze skarbonką np Anutce ( oczywiście jeśli wyrazi na to zgodę ), a póżniej w razie potrzeby decydować wspólnie któremu piesiowi można pomóc. A skarbonka może zostać na póżniej, albo można ją wystawić na allegro - jest olbrzymia i pewnie sie komuś przyda.

co wy na to ????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Viris, przecież rozmawiałyśmy, że dzisiaj dopiero ta pani wraca w urlopu i prosiła jeszcze o telefon dzisiaj. Ona ma te próbki i nie ma żadnego problemu.
A co w końcu z tym megafonem?? Uda Ci się załatwić??[/quote]

Wybacz. Pamiec mam dobra, ale krotka.

Z megafonem sie staram. Moze uda mi sie nie wywalac 40-50 zl na rzecz o ktorej nie marze, tylko uda sie go porzyczyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']a ja sobie tak pomyślałam, że można by przy tej okazji zrobić coś pożytecznego - co myślicie o tym, aby każda osoba/rodzina/grupa, która będzie na Zlocie. podarowała 1 zł na rzecz potrzebujących buldożków ?? Złotówka to nie jest dużo, na tej samej zasadzie działa na dogo Fundusz Alarmowy, który pomógł juz wielu pieskom. Oczywiście ta złotówka to wpłata dobrowolna, nie przymusowa - jeśli ktoś nie ma ochoty, to po prostu nie wpłaca i tyle.

Kiedy ratowałam Ptysia, dostałam z przeznaczeniem wystawienia na aukcję olbrzymią skarbonkę - glinianego psa. Nie zdążyłam go wystawić na allegro, więc mogę go podarować na Zlot. Można go postawić na jakimś stoliku i napisać karteczkę, że uzyskane w ten sposób pieniążki będą spożytkowane na bulwy potrzebujące pomocy. Nawet jeśli uzbiera się 100 zł, to też jest coś.

proponuję by tę kasę przkazać wraz ze skarbonką np Anutce ( oczywiście jeśli wyrazi na to zgodę ), a póżniej w razie potrzeby decydować wspólnie któremu piesiowi można pomóc. A skarbonka może zostać na póżniej, albo można ją wystawić na allegro - jest olbrzymia i pewnie sie komuś przyda.

co wy na to ????????[/quote]

Ja tak 50/50 jestem z tym pomyslem. Znaczy pomysl ogolnie ok, ale ja jestem taka ze zawsze wolalabym sie porozliczac itp. To byloby ciezkie w takim przypadku.
Co do anutki to kiedys byla propozycja zalozenia konta na takie pieniazki, z tego co pamietam nie za bardzo chciala.
Nie dziwie sie w sumie temu.
W sprawie dzesi pieniadze wplywaly do mnie na konto, bo razem z Joss jechalysmy tam do Gdanska bo bidule. Teraz zostalo na koncie 190 zl na buldozki.
Poczekajmy jak inni sie wypowiedza.
Moze to w sumie zdac egzamin, bo przeciez gdy wrzucasz zlotowke na ulicy do kubka jakiegos zebraka, to nie oczekujesz tego ze zadzwoni i powie na co przekazal pieniadze.

Lavinio - widzialam ze wystawiasz na allegro bardzo fajne aukcje. Ja robie bizuterie, moglabym kilka par kolczykow tez przekazac na cele "charytatywne". Jesli bys chciala wystawic moje "wypocinki" to pare groszy by moze wplynelo na buldozki.


Z pomyslem jestem bardziej na tak, niz na nie. Ale zawsze sa niepewnosci :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nom to by moglo dac rade. Kazdy w domu ma cos czego w zasadzie nie potrzebuje za bardzo, np przeczytana kilkakrotnie ksiazka czy cos. Ja bym mogla przekazac troche tej bizuterii. Moze by komus sie spodobala. Swoje ksiazki zostawiam, chyba ze mam klopoty finansowe to wtedy sprzedaje. :>

Pomysl Lavinni ze skarbonka podoba mi sie coraz bardziej. Tylko musimy to wszystko przemyslec.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za. Myślałam kiedyś żeby zbierać na zlocie na jakieś schronisko, ale pomysł upadł - prawde móiąc zupełnie o ni mzapomniałam.
Myśle, że pieniadze, które zbierzamy powinnyśmy przekazać na nowo powstałę konto - dla buldożków w potrzebie.
Lawinio, jeżeli przyniesiesz skarbonke to mogę się tym zająć :)

Link to comment
Share on other sites

Anutko, strasznie się cieszę, bo bardzo chciałam, żeby skarbonka posłużyła jednak w jakiejś dobrej sprawie - Ptysiowi nie zdążyła pomóc, ale może innym pomoże. Oczywiście, że ją przywiozę !!!!

bardzo chętnię wystawię jakieś ciekawe rzeczy z biżuterii na allegro, mam dużo stałych klientek ze świata mody, one zawsze szukają czegoś oryginalnego, czekam na propozycje....

Link to comment
Share on other sites

co do megafonu to nadal czekam na odpowiedz ale kolega znalazl poki co aukcje na allegro a zmegafonami do odbioru osobistego w warszawie wiec ja sie pisze na to jakby co a teraz mozemy jeszcze dzien poczekac czy cos da rade zalatwić

co do skarbonki to jestem za:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Viris, wydaje mi się, że jednak nic się nie zmieniło
Konto buldożkowe powstało, ale przecież nie ja je zakładałam - zajęła się tym Hebulka.[/quote]

Nie o tym akurat to bylo. A o tym koncie nawet nie mialam pojecia do teraz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...