Jump to content
Dogomania

Staruszka Ruda za TM... ale Pojawił się Maksymilian. Co z niego wyrosnie?!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W niedzielne przedpołudnie wysyłam wszystkim robalkom, cioteczkom i pieseczkom pozdrowionka (mam nadzieję , że mnie trochę pamiętają, w wakacje się częściej przypomnę). Sendi, ale ty masz czar i urok tak długo mieszkasz w domku a wątek nie milknie...Masz dar przyciągania do siebie ludzi, tak trzymaj!!!

Link to comment
Share on other sites

Lizka,ja Cie pamietam :) fajnie,ze znowu jestes!:multi:

Ciotki,zrobilam błąd.Wybaczcie.Jest kolejny moj ulubieniec-czarny Koks.Instynkt mi podpowiedzial,ze ten pies bedzie sie doskonale bawił piłeczka i wsiakłam.Z pyska widac dobermana w rodzinie.Z inteligencji tez.
Mam znowu za duzo ulubiencow.Połowa to duze,aktywne psy,ktore musza wiecej pochodzic,w tym dwa zwariowane aportery.Ktorys z nich musi znalezc dom.Najlepiej,zeby to byla Mika.

Link to comment
Share on other sites

No i na czym ten błąd polega??? :hmmmm: za dużo ulubieńców???!
pewnie spacery dają w kość :evil_lol:
A Koksa gdzie zobaczyć można?

Kasiu, fotki piękne, aparacik się sprawdził :lol: Tylko dlaczego ich tak mało???

Witaj Iza :lol:

Link to comment
Share on other sites

Im wiecej ulubiencow,tym krotsze chwile,jakie moge im poswiecic.Kontakt z nimi,to nie tylko podanie jedzonka,ale chwila spedzona poza schronem-zabawa i czesanie.No i nie moge wtedy dobrac zadnego nowego psa.
Teraz jest:Hop,Gromit,Wigor,Sułek (na wyglaskiwaniu)
Zgaga,Mars,Mika,Rudzia,Fuks,Zibi,Power,Czartek,Karmelek;wezme Koksa i juz koniec.
A te male staruszki,ktore przyszły-no porazka,ledwo je znam.

Koks nie ma jeszcze watku.

Link to comment
Share on other sites

Lizka, pamiętamy wierszyki:lol: i czekamy na więcej!

Kurcze, Brazowa jedna to za mało na to towarzycho, bo nam Ciotka zmarnieje.
Najgorsze, że wakacje tuż tuż..............:-( i zamiast ubywać, to wiadomo.



Taa, Akucha pocieszycielka jak zawsze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images4.fotosik.pl/272/dbd72880862fec9emed.jpg[/IMG]

wiec bylam wczoraj go odwiedzic.Otworzyla pani z lekkim fochem ;)Obłedny ogrod,obłedny dom,obłedna buda-zjawisko,ale pies w niej nie mieszka. Pani byla z leksza oburzona,ze smiem watpic,ze dbaja o psa i ich "sprawdzam".W trakcie rozmowy udalo mi sie wprowadzic ja w lepszy nastroj.Ona sama twierdzila,ze ona psa nie za bardzo chce miec,bo to obowiazek,ale maz jest zachwycony,lazi ciagle z psem na spacery,a psu nawet ona nie moze nic zarzucic,bo wyjatkowo grzeczny i posłuszny i przymilny.Niestety,Dzekusia nie zobaczylam na wlasne oczy,bo pojechal z panem nad jezioro.A ja sobie pomyslałam-o rany,o czyms to swiadczy,ze facet woli zabrac nad jezioro psa niz swoja zone ;)

konkluzja-Dzeki ma tam cholernie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']:lol: :evil_lol: Masz tę robotkę, nie zazdroszczę... A Pan młody jeszcze?
Cholera nie babsztyl, tak trochę, co nie?[/quote]
Ludzie juz troche starsi.Najwazniejsze,ze pies ma dobrze.
Właśnie dlatego, Akucha,potrzeba nam młodych wolontariuszy do TOZu,ktorym sie bedzie chcialo jezdzic i sprawdzac.Teraz jestem praktycznie sama.Psow ze schronu w miesiacu wychodzi od 10 do 20.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...