Jump to content
Dogomania

Nowy - złoty Nebu


Nebu

Recommended Posts

Witaj Nebu, nasze spotkanie na wspomnianym przez Ciebie topicu nie było zbyt miłe, ale witam Cię na Dogomani.

Pozdrawiam

Ależ... Nie wszystko zawsze musi być miłe. Dzięki temu, że jest różnorodność, możemy się wiele nauczyć. Przyznam, że bardzo się cieszę, że tak zawrzało, bo i ja na tym korzystam. To nie tak, że pisze "co mi ślina na język przyniesie". Spieram się tylko z Wami o to, że uważacie iż to co piszę to są głupoty. Może się kiedyś spotkamy to porozmawiamy o tym bez barier czasowych jakie stwarza pisanie postów. Wtedy się lepiej zrozumiemy :)

Podkreślam jednocześnie, że nie jest moim zamiarem urazić kogokolwiek. Staram się tylko jakoś pogodzić ilość informacji jaką chciałbym z siebie wyrzucić i ograniczający mnie czas.

Pozdrawiam oczywiście serdecznie i życzę milszych doświadczeń ze mną ;)

bartek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"mausa" napisałą:

Gosia jeszcze raz napiszesz, że psiaki są złe, to przełoże przez kolano i piętnaście :wink:

**********************************************************

A co myślałaś o Hektorze, jak pluł jedzeniem uwarzonym przez Ciebie z miłością? :roll:

Gdzie Cię szukać w Poznaniu? Który pawilon?

25- a Ty?

Link to comment
Share on other sites

...kto z Was idzie na Wystawę 9 tego w Poznaniu?

Ja ide 1 raz i nie wiem za bardzo jak się tam odnaleźć.

pzdr

bartek

Jakoś się udało :) Mój Kartofelek nie sprawił mi żadnych problemów. Jedyny problem to pękające balony, które wystraszyły pewnie nie jednego psa (co za głupota z tymi balonami).

Nebu otrzymał ocenę doskonałą i został Młodzieżowym Zwycięzcą Polski.

A ja tak sobie zarozumiale myślę, że był napiękniejszym okazem pośród wszystkich shar-pei jakie były w Poznaniu. Wszyscy go podziwiali. Łącznie z innymi właścicielami shar-pei :)

pzdr

Dumny

Link to comment
Share on other sites

Jakoś się udało :) Mój Kartofelek nie sprawił mi żadnych problemów. Jedyny problem to pękające balony, które wystraszyły pewnie nie jednego psa (co za głupota z tymi balonami).

Nebu otrzymał ocenę doskonałą i został Młodzieżowym Zwycięzcą Polski.

A ja tak sobie zarozumiale myślę, że był napiękniejszym okazem pośród wszystkich shar-pei jakie były w Poznaniu. Wszyscy go podziwiali. Łącznie z innymi właścicielami shar-pei :)

pzdr

Dumny

Duma cie rozpiera prawie w kazdej pisanej przez ciebie wiadomosci, Nebu ! Tak sobie wlasnie czytalam razem z dyskusja na temat wychowania molosow.... Chyba nie musze powtarzac wywodow Korony co do wrazliwosci molosow... No i zgadzam sie w zupelnosci z tym, ze sila niczego ich nie naucze. Duzo cierpliwosci !

Link to comment
Share on other sites

Nebu napisał:

A ja tak sobie zarozumiale myślę, że był napiękniejszym okazem pośród wszystkich shar-pei jakie były w Poznaniu.

Jasne, wszyscy sobie tak zarozumiale myślą a już posiadacze

sharpków w szczególności :wink:

Gratulacje :BIG:

Zarozumiała Guśka z najpiękniejszym szar-pei`em na świecie :D

Link to comment
Share on other sites

Poczekaj, ja jestem nowa może też się rozkręcę hi,hi

BTW mój syn w wieku 3 lat na widok doga naszego kolegi :

"Michaś zobacz co to przyszło? - koń mama" :D

Pozdrawiamy zarozumiale

Guśka i Pedros :D

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej należy. Czyż on nie jest naaaajśliczniejszy shar-pei na świecie a przynajmniej we Wrocławiu ? (Jagoda nie czytaj) hi hi

No dobra limit chwalenia się wyczerpałam, wystarczy mi to że jest

najśliczniejszy w dzielnicy (bo jedyny) :D

Pozdrawiamy

Guśka i Pedros

Link to comment
Share on other sites

Ile było w klasie?

hehehe... Tylko 2 psy i chyba 7 czy 8 suk. W sumie było 28 sharpów. To niewiele.

KORONA: Guśka, ja sądze że choć byś bardzo sie starała to w zarozumielstwie nie przeskoczysz kolegi od shar-pei'ów. I chwała Ci za to

Tak jest! NIKT MNIE NIE PRZESKOCZY, NIIIIIKTT!!! :multi:

KORONA: A wcale, ze się nie znacie :eviltong: bo najpiękniejszy jest Nebu.

Zapomniałaś dodać wykrzyknik!

Iwona: Gratuluję serdecznie. Możesz nam pokazać tego przystojniaka?

Tylko w emblemacie. Nie mam jeszcze swojej strony z 1000 zdjęć swojego psa na sankach, pod drzewem, na huśtawce, z papierosem, w negliżu i tym podobnych. Muszę się w tej kwestii szybko poprawić, bo ktoś jest gotów mnie przeskoczyć w zarozumialstwie :o

Sabina: ...No i zgadzam sie w zupelnosci z tym, ze sila niczego ich nie naucze. Duzo cierpliwosci !

Po raz ostatni: NIE używam siły do wychowania psa. A cierpliwości też mi nie brakuje. Absolutnie. ;)

Guśka: Poczekaj, ja jestem nowa może też się rozkręcę hi,hi

Ja też jestem nowy, a już osiągnąłem mistrzostwo. Musisz się bardziej starać. ;)

A tak na marginesie (całkiem poważnie), to uważam, że Pedros jest przepiękny! Podobnie zresztą jak Gargallo Hyperion.

Link to comment
Share on other sites

Nebu napisał : A tak na marginesie (całkiem poważnie), to uważam, że Pedros jest przepiękny! Podobnie zresztą jak Gargallo Hyperion.

No bo u nas Hyperionów to rodzinne - po prostu jesteśmy piękne i tyle hi, hi ...

Dziękujemy za uznanie :grins:

Guśka i Pedros

Link to comment
Share on other sites

Pedros jest z domu Bantu Hyperion więc krewny (chociaż podobieństwa między nimi żadnego nie ma :D ), mają jednego tatę ,że tak powiem.

Guśka i Pedros

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...