Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

niestety mam ogranicozna dobe.jedyna mozliwosc to zpaisanie sie na zajecia ooddzielnie albo np.skrzykniecie grupy na jeden termin i wtedy nie ma sprawy.natomiast ja niestety poza prowadzeniem szkolenia mam inne sprawy.np.treningi wlasnych psow i dziecko.
macie tak jak pisze 2 mozliwosci.pierwsza-zapisywanie sie ind na terminy "korkowe" lub skrzyknijcie sie i zaklepcie jedna godzine np w poniedizalek po moim powrocie.
przypominam ze wtorek i srode o 9.30 zajela inka.reszta terminow jest wolna[na razie].chyba ze cos mi wylecialo z glowy.:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']to nie ta grupa skarrrbie.:eviltong: :diabloti:[/quote]


jak to nie ta !!!!! :-o przeciez szira tez mowila ze we wtorki nie moze wiec miala byc srodowo/piatkowa :cool3: hihi to bylyby juz 2 osoby na poniedzialek na 19 :loveu: "kto da wiecej" ? :cool3: czyli jak tam inni sie deklaruja ? :)

Link to comment
Share on other sites

niestety przykro mi ale szirka bedize musiala cos pokombinowac bo bede coraz bardizej upierdliwie przestrzegala podizalu.czyli szira ma spokojnie mozliwosc umowienia sie ind.
zwlaszcza ze do grupy nr.2 dobija jeszcze dwa psy.czisapik i gronek.nie ma po prostu mozliwosci zwiekszenia obsady psow.poza trym szira robi co innego i nie bedize brala udizalu w zajeciach drugiej grupy.bajzlu nie bedize.:angryy:
szira jest w grupie pierwszej i nic mi nie wiadomo o przeniesieniu jej do grupy drugiej chyba ze gosia zroobi krok w tyl o 300 lat swietlnych i zacznei cwiczyc...chywty na wypuszczeniu.olewajac schematy,egzamin ipo i reszte.

Link to comment
Share on other sites

heh to nas z whoo juz tak docelowo wywalono ze nie dorastamy do reszty :-( niom nie udalo sie przechytrzyc tresera i poudawac dluzej ze border jest dzielny i "killer" :diabloti:

nic bedziemy twarde i staniemy na glowie i kiedys, kiedys zdamy :lol:to IPO :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ok czyli grupa moze jeszcze klepac 20 lub 18.
znacyz sie zapomnialam o pyrosach tikowych.cos mi bzyczalo w glowie ale takie umawianie sie w biegu to wlasnie ise tym konczy.
:cool3: .
na przyszly tydzien znaczy sie
poniedizalek-19-pyros/tika
wtorek/czwartek 9.30-inka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ok czyli grupa moze jeszcze klepac 20 lub 18.
znacyz sie zapomnialam o pyrosach tikowych.cos mi bzyczalo w glowie ale takie umawianie sie w biegu to wlasnie ise tym konczy.
:cool3: .
na przyszly tydzien znaczy sie
poniedizalek-19-pyros/tika
wtorek/czwartek 9.30-inka.[/quote]
Ekhem, niesmialo przypominam, ze jestem z Maxiem zaklepana na 20 w poniedzialek :cool1:

Link to comment
Share on other sites

hehehehehe:evil_lol: ..czyli diupa....:evil_lol: .powtarzam-tak wlasnei ywgladaja zapisy na zajeciach jak ja mam mozg wyprany po prowadzeniu.
dobra.zapisuje..
poniedizlaek 19-pyros/tika
20-max
wtorek/czwartek-9.30-inka
zostala 18 w poniedizalek8).
sroda i piatek 9.30.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']hehehehehe:evil_lol: ..czyli diupa....:evil_lol: .powtarzam-tak wlasnei ywgladaja zapisy na zajeciach jak ja mam mozg wyprany po prowadzeniu.
dobra.zapisuje..
poniedizlaek 19-pyros/tika
20-max
wtorek/czwartek-9.30-inka
zostala 18 w poniedizalek8).
sroda i piatek 9.30.[/quote]
to ja proszem o piataska :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]dobra.lista na przyszly tydzien.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]poniedizalek:18-nadal wolna,19-pyros/tika,20-max.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]wtorek-9.30-inka[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]sroda-9.30-kelt[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]czwartek-9.30-inka[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]piatek-9.30-norasek.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][COLOR=blue]dobra.lista na przyszly tydzien.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]poniedizalek:18-nadal wolna,19-pyros/tika,20-max.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]wtorek-9.30-inka[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]sroda-9.30-kelt[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]czwartek-9.30-inka[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]piatek-9.30-norasek.[/COLOR][/quote]
dobrze że dodałas że na przyszły bo jak doopa przyszłabym w ten piątek...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...