Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja zawczasu zgłaszam swoją nieobecność 07.09 wieczorem (piątek) i 08.09 (sobota) i proszę o wyznaczenie dni zastępczych :) Pozostałe weekendy września w większości też będą podobnie wyglądać :oops: ale to odpracujemy w każdy inny dzień.

Link to comment
Share on other sites

wtorek i czwartek o 9.30 na polach.
3.wrzesnia czyli w poniedizalek jest jeszcze wolna 18 na ind.
19 zajela gemma,20 zaklepala chilli.
przypominam radosnie ze ja 6,7 i 8 juz odwolalam zajecia:D;) bo jade na zawody.
ps.no fakt ...keltowski na revier dobiega grzecznie siada i robi hau-hau-hau:D:dawaj natychmiast:D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']vegetarian.super.wielkie dizeki.:p

a ja dorzuce o malych onach.dlam nei ideal malego ona to gryzacy i wijacy sie bezczelny goffniarz:D.absolutnie nie obojetny tylko taki maly shark lapiacy za wszystko zebolami,wszedzie wtykajacy nochal,rozgadany,nachalny.taki co to ooo glaszczesz mnie?dziab w reke i dawaj szarpac za ubranie,oooa co ci z twarzy wystaje?i masz ona na nosie,odpychasz a on sie rozkreca tylko,lapiesz za fraki a tu dizki warkot i dawaj na ciebie.chce wszystko i to natychmiast.bierzesz cokolwiek w reke on od razu sie wgryza,budzi cie galopada po wyrku i tobie robiac sobie z ciebie pozoranta za friko.cokolwiek dziwnego zaobaczy-jez od razu i lezie poszczekujac sobie dla kurazu:D.potem taki on sam bedzie olewal ludzi jak przewodnik go nastawi na siebie.glaszczesz-w dooopie cie mam.8).[/quote]

No nie! Podglądasz mnie z Balto? :crazyeye:
Ja go za fraki, a ten atak na rękę, ja mu klapsa w tyłek, a ten radocha jak za pochwałe, no impreza po prostu :mad::evil_lol: Wieczorkiem przysypiam, a tu nagle 4 łapy na klacie a obśliniona obleśna i na wpół zjedzona płaszczka (maskotka) ląduje na twarzy. Z krzykiem obrzydzenia próbuję zrzrucić oba futrzaki z siebie, a balto jak na sprężynie. ja go z wyra, a on jeszcze szybciej wskakuje z powrotem. Rano nie wolno zbyt gwałtownie się obudzić, bo czujny piesio wskakuje natychmiast, żeby przywitać tarmoszeniem włosów i obgryzaniem uszu...
No przyznaj się, podglądasz, he? :evil_lol:
O bosh... właśnie wskoczył mi na kolana i w twarz wetknął piłkę. Nie mam siły... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']informuje ze poniedizalek jest juz zajety-18-szira,19-gemma,20-chilli.

prosze o info jak kto chce w tygodniu rano na polach.wtorek,sroda,czwartek,piatek 9.30.[/quote]

Czy ja mogłabym się zapisać na rano w e wtorek, czy wystarczy jak przyjdziemy wieczorem (w niedzielę wracamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ?

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: ok.we wtorek o 9.30 pokazesz mi co spierniczylas z posluszenstwa:diabloti: .
a wieczorem przywedrujesz na obrone:diabloti: :diabloti: .
boszsz to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe ze wracacie z czubnietym uzytkiem:evil_lol:
uwaga chwale ;):
inke-za ladne wejscia w oszczekanie bez zacinania sie oraz pewne chwyty
edox'a-za ambitna prace na normalnym rekawie,pierwsze podejscia byly naprawde ladne,potem lekko padl ;)
kelta-za ladne wchodzenie w oszczekanie i poczatki osaczania na dystansie
szire za bliskie oszczekanie[blizsze;)]
timona za poczatki wyciszania statycznego po chwycie oraz fajna koncowke zwiekszenia osaczenia
bu za bycie twarda na poczatkach statyki wyciszania
deedee za to ze wchodizla w czyste oszczekanie i osaczenie przy napieraniu bez proby walniecia w rekaw
whoo za bycie na zajeciach[i niech skonczy juz ta cieczke;)].
noraska za to ze mamcia wykazala sie cierpliwa praca nad kontaktm i calkiem fajnie to momentami wychodzilo.
ogolnie wszystkim dziekuje za zapal i zaangazowanei oraz chec do pracy nad roznymi problemami ktore pojawiaja sie na szkoleniu.grupie ipo za zapal ktory warunkuje moj zapal do pracy z wami a monisieczce specjalne podziekowania za skupienie wp racy z psem dzisiaj i osiagniecie widocznego celu w postaci pracy psa bez zwieszonej glowy za to juz na poczatkowym kontakcie z lupem.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego zawsze spierniczyłaś :placz:
No dobra, przecież wiem, że nie jestem orłem... ;)
Trzeba przyznać, że ćwiczenie z przebieganiem psa pomiedzy nogami przewodnika (znikanie bariery ściany przewodnika) dało straszliwe rezultaty - balto uparcie ląduje pomiędzy moimi nogami z nadzieją, że dostanie gryzaczek. A jak nie mam siły już brać od niego gryzaczkam, zeby mu rzucić to też TAM ląduje. Coś mu się pomieszało w tej ślicznej główce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

zbierasz owoce swojej pracy z donoszeniem czego sie da to teraz sie ciesz a nie jojczysz.
opierniczam was na zywca za wszystko i czepiam sie [zwlaszcza ostatnio:diabloti: ]to bede was chwalic witrualneie.
dodam jeszcze jedno chwalenie:glonka za to ze mnei na posluszenstwie nei zamordowal za czepianie sie wszystkiego.baaardzo dobry objaw.:diabloti: .no coz nei da sie ukryc ze pranie mozgu przez szwabow na warsztatach mi zdecydowanie pomoglo:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
dodam jeszcze jedno chwalenie:glonka za to ze mnei na posluszenstwie nei zamordowal za czepianie sie wszystkiego.baaardzo dobry objaw.:diabloti: .no coz nei da sie ukryc ze pranie mozgu przez szwabow na warsztatach mi zdecydowanie pomoglo:diabloti:[/quote]
:loveu::loveu::loveu:Normalnie KOCHAM CIEBIE :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nooo maczety nei wyciagnales w kazdym razie:roll: :evil_lol: .

aktualizacja zajec indywidualnych:
poniedzialek:18-szira,19-gemma,20-chilli.
wtorek:9.30-balto
prosze o klepanie sobie terminow dzisiaj bo musze zamknac dzis grafik na przyszly tydzien.

Link to comment
Share on other sites

no to pieeeknie...dobra....baltowski w takim razie bedzie w srode.baltowski slyszy?
najwyrazniej nie zarejestrowalam info o kelcie we wtorek:roll: .
balto we wtorek przychodzi na obrone na 19 a w srode o 9.30 na posluszenstwo.
wolny jest jeszcze czwartek i piatek o 9.30.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no to pieeeknie...dobra....baltowski w takim razie bedzie w srode.baltowski slyszy?
najwyrazniej nie zarejestrowalam info o kelcie we wtorek:roll: .
balto we wtorek przychodzi na obrone na 19 a w srode o 9.30 na posluszenstwo.
wolny jest jeszcze czwartek i piatek o 9.30.[/quote]

Przestudiowałaś tą rozpiskę, którą Ci wczoraj dałem?
Ja będę musiał odrobić 2x obronę, czyli z chęcią zająłbym czwartek i piątek. Co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

ok.grafik zamkniety na przyszly tydzien!
poniedzialek:18-szira,19-gemma,20-chilli.zajecia o 9.30:wtorek-kelt,sroda-balto,czwartek-edox.
w piatek odpada niestety zupelnie.otoz mamy lot do tallina w piatek o 11.10 a wracamy w poniedzialek o 15.20.czyli na szkoleniu bede w piatek tylko u ary.i to od razu z pol bede jechala na lotnisko.
takze ewent.prosze klepac sobie pn nastepny.

Link to comment
Share on other sites

wolny jest poniedzialek[18,19,20]sroda i piatek 9.30.czyli odpowiednio 10,12,15 wrzesnia.:p jak bedizecie tak sie gorliwie zapisywac na zajecia indywidualne to grafik na wrzesien zamkne na dniach:evil_lol: .masochisci czy co?
chwale dzisiaj:
whoo-za ostatni porzadny chwyt na manzecie.
heki za pierwszy i drugi chwyt na manzecie,oszczekanie i radosny poscig szalonego laba,bardzo ladne rownania na kontakcie z duza dynamika,koncowke do mnie lacznei z wypuszczeniem
zore za zlapanie z szalenczym warknieciem manzete na posicigu,ladne wykonanie do mnei z wypuszczenia[no udalo jej sie ostatnie podejscie],dzielna isoldas niezrazona problemami logistycnzymi[pilka,linka...]
edox'a za prace na kontakcie w rownaj i pierwsze korekty
pyrosa za bycie pyrosem
tike za ostatnie chwyty na nakladce przy moim oporze

Link to comment
Share on other sites

To ja zamawiam następny poniedziałek, o 19 jeśli jeszcze wolne miejsce jest :p Tika tak się zmęczyła zajęciami, ze usnęła w samochodzie i nie chciała wstać :loveu: A Pyros się mocno zdziwił czemu jego własna pupa coś chce mu przekazać :crazyeye: i mówi że za daleko siada i odstawia tyłek:cool3: znaczy się- linka na pupie śmieszna rzecz :evil_lol:Mina Pyrosa przy szarpnięciu linki- bezcenna :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no to pieeeknie...dobra....baltowski w takim razie bedzie w srode.baltowski slyszy?
najwyrazniej nie zarejestrowalam info o kelcie we wtorek:roll: .
balto we wtorek przychodzi na obrone na 19 a w srode o 9.30 na posluszenstwo.
wolny jest jeszcze czwartek i piatek o 9.30.[/quote]

:shithappens: Bardzo mi przykro, ale z przyczyn calkowicie ode mnie niezaleznych z ogromnym zalem zawiadamiam, ze przyjazd do warszawy sie oddalil w czasie. :placz:
W zwiazku z tym zwalniam miejsce w srode rano. Ide sie nachlac z frustracji :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada89'][URL]http://youtube.com/watch?v=DzQe-LtBGS4&mode=related&search[/URL]=
czy ktoś mi może powiedzieć co to jest i czemu taka praca na pozorancie? :-o[/quote]
To któryś ze sportów ringowych. Nie wiem który, bo ich nie rozróżniam ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...