Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ada89']o żesz ty! :crazyeye: ja myślałam, że... o matko, zmieniam zdanie na ten temat! kurde ale trzeba mieć zarąbiście zawalisty kontakt z psem, normalnie padam.
mimo to, szukam dalej... polska to taki dziwny kraj nic tu nie ma, a jak jest to daleko i znikoma grupka ludzi się tym zajmuje... to takie... frustrujące...:roll:[/quote]

A u mnie jest cosik takiego:multi::multi::multi:u Laluny jest:multi::multi::multi::ylsuper::ylsuper::cunao::laola::BIG:
Tylko mój diabeł za wielki cobym go między nogi wzięła, chyba że szczudła bym opanowawszy, albo takie cosik co sie na bykach hasa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monisieczka']jakto nie rusza???? a nie wyobrażasz sobie siebie w krynolinie i Shado z muchą w pierwszej parze?i sru do walca:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]

:ylsuper::ylsuper::ylsuper:muchę mogę załatwić:cool3:

Beata, jeżeli będziesz miała jakieś linki na temat campagne, to się podzielisz?:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Dobry!Cos mi tu nie działa.[/quote]

Dobra działa:)Nie mam jeszcze sprzętu.jeste u mamy to sie przywitam chociaz,bom sie stesknilam za Wami bajdzio.Mieszkamy se super.Obok mamy las,łąke i strumyczek.Aicha jest zadowolniona.Kciałam sie pochwalić,że udało mi sie sprawić,że patyczki juz mogą nie istnieć,a najfajniejsza PIŁKA JEST!!!Tylko nie obeszło sie bez problemów.Piłka jest nagrodą.Ale Aicha nie doprowadza komendy do konca,bo juz patrzy gdzie piłka i leci zeby jee nie przegapic.Narazie cwiczy z linka i ja naprowadzam,ale i tak głupie siad jst w zwolnionym tempie (bo jak usiade a piłka wyleci to co?)Poradzcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']14ruda-slonko nie kumam za bardzo..hmmm....jesli ma usiasc a nie siada to nei rozumie kiedy nastepuje wyrzut nagrodowy.moze korekta co?i pilka za korekte?moze nei czekaj az usiadzie?lup ma przyspieszac psa a nie zwalniac:evil_lol:[/quote]

Przykład.Komenda do mnie i do nogi.Do mnie-leci siada przede mna.Do nogi-okrąża i kiedy normalnie powinna usiąść przy nodze ona zawisa tyłkiem w powietrzu i tak powoli opada wpatrzona gdzie piłka,albo co gorsze okrąza mnie i strzela do przodu patrzac na mnie gdzie piłka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']korekta linka.jesli pies jest zmotywowany to wprowadz korekty.wymagaj precyzji.rowneiz praca z pomocnikiem i linka na dooopsku/kolcach.[/quote]

No tera właśnie używam linki.Koryguje ją i zawsze za poprawne wykonanie komendy nagradzam piłką.Za niepoprawne nie nagradzam,ignoruję.Z pomocnikiem to kiepsko,bo nie mam nikogo takiego.

Link to comment
Share on other sites

To ja się pochwalę publicznie: Tisia przynosi w pysiu wszystko co jej zostawię do przyniesienia, tzn dziś np.czapkę, klucze, papierosy, zapalniczkę :ylsuper: A 4 miesiące temu piłki nie chciała brać w zęby. Przećwiczyłam przynoszenie różnych rzeczy i rezultat jest taki, że przynosi wszystko z takim samym zapałem i próbuje mi to wsadzić do buzi :bigcool: Mój świrusek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']To ja się pochwalę publicznie: Tisia przynosi w pysiu wszystko co jej zostawię do przyniesienia, tzn dziś np.czapkę, klucze, papierosy, zapalniczkę :ylsuper: A 4 miesiące temu piłki nie chciała brać w zęby. Przećwiczyłam przynoszenie różnych rzeczy i rezultat jest taki, że przynosi wszystko z takim samym zapałem i próbuje mi to wsadzić do buzi :bigcool: Mój świrusek :loveu:[/quote]

A umie juz odpalać CI papieroska?hihi:)

Link to comment
Share on other sites

Kciałam tylko napisać,że zainteresowanie piłka wzięło sie od tego,że gdzies ja dorwała i sie kreciła w kółko trzymajać piłke za sznurek i nagle puściła.piłka wystrzeliła przez otwarty balkon na podwórko.Na szczescie nikt nie oberwał.Piłka jest schowana i zabierana tylko na pacerki.Dobra spadam.Zakładam na plecy 3 litrowy słoik z ogórkowa i dreptam na drugi koniec miasta.Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']To ja się pochwalę publicznie: Tisia przynosi w pysiu wszystko co jej zostawię do przyniesienia, tzn dziś np.czapkę, klucze, papierosy, zapalniczkę :ylsuper: A 4 miesiące temu piłki nie chciała brać w zęby. Przećwiczyłam przynoszenie różnych rzeczy i rezultat jest taki, że przynosi wszystko z takim samym zapałem i próbuje mi to wsadzić do buzi :bigcool: Mój świrusek :loveu:[/quote]
:klacz: brawo Tisia. Aga moze nauczysz mi Timonka takiego cuda :placz:

Ayshe - podaj mi link do tego terminatora :evil_lol: - bo cos slepa jestem:roll: albo nie link tylko jak to sie na sewing nazywa:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dla laba
vachtminator
[URL]http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,421892,0.html[/URL]
i furminator suzhou dqt
[URL]http://sewing.pl/index.php?id=akcesoria/trymery[/URL][/quote]

a to tylkopodszerstek wyczesuje (czy lab ma pdszerstek:roll: ) czy okrywowy tez:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']:klacz: brawo Tisia. Aga moze nauczysz mi Timonka takiego cuda :placz:[/QUOTE]

Hmmm... chętnie, ale ja Tisi tak nie uczyłam:oops: sama z siebie tak robi...bo to Tisia jest :loveu: grzeczny plasticzek;) Na próbę jej te wszystkie rzeczy rzdałam do przyniesienia i nie spodziewałam się takiego efektu...Tyle, że to nieregulaminowe jest, ale za to śliczne :evil_lol: :cool3:

A papieroska jeszcze nie podpala, ale to nasępny punkt nauki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']Ayshe - dzieki:lol:

Mimoza - kiedy Ty wrocisz (z juz spoznionym) prezentem urodzinowym dla mego synka :placz: A tak wogole to po co nam te pilki skoro mamy sie nie bawic :roll: A tak powaznie co z autkiem - masz:razz:[/quote]

Ediii, ja już mam dosyć bycia w Szwabii i chcę do domku :placz:
Samochód, hmmm... No więc tak: kupiliśmy po długich trudach i znojach auto. Ceną poszliśmy niestety w górę, bo tańsze wywieźli Estończyce i kazacy (Kazachstan). Podobno. No i przewiozłam auto 400km z północy do berlina. No i postawiłam na parkingu. następnego dnia Torben postanowił tak na wszelki wypadek oddać auto do DEKRA (oficjalny przegląd). A dodam, że auto kupione zostało w autoryzowanym salonie z gwarancją na rok.
No wrócił mój TZ z autkiem z przeglądu i w oczach miał sztylety. Okazało się bowiem, że sk...syny sfałszowali serwisy i nie było nigdzie o tym, ze miałlakierowane nieudolnie drzwi z oby stron, cieknący olej silnikowy w dwóch miejscach, przejechanych 300 tys. km, a nie 100 tzs jak na papierze. Ale najgorsze dopiero będzie. Plastikowymi rurkami poprzedni właścicel pociągnął benzynkę jakoś, żeby podgrzewała siedzenia. W DEKRA powiedzieli, że samochód może... wybuchnąć. Nieźle, co? No więc we wtorek wspomniane wyżej sk...syny mają przyjechać i odebrać samochód i oddać kasę. A żeby nie to, że u Turka - to jest ogromny salon AUDI w Lubece. No i znowu doopa. Po prost się załamać można :shake:

Bardzo mi przykro, że nie dowożę Wam tych piłek i żarcia tak długo :oops:
Naprawdę bardzo chcę już wrócić, ale jak nie załatwimy tego samochody teraz, to już nie wiem kiedy... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Beata, jeżeli będziesz miała jakieś linki na temat campagne, to się podzielisz?:modla:[/quote]
Ja nei Beata, ale się podzielę :cool1:
[URL]http://www.youtube.com/results?search_query=%22FINAL+CAMPAGNE%22[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=UCWaLTISPKI[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=k9jugmibFfc[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]grafik zajec na przyszly tydzien:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=sienna]poniedizalek-korki:diabloti: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]18-szira[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]19-gemma[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]20-chilli[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#a0522d]wtorek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]9.30-kelt[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]19-grupa ipo nr 1.[C][/COLOR][/B]

[COLOR=sienna][B]sroda[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#a0522d]8-aria[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]9.30-edox[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]19-grupa ipo nr.2[C][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]20-zajecia z posluszenstwa.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#a0522d]czwartek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]9.30-edox[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]19-grupa nr 1.[C][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#a0522d]piatek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]8-aria[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]w piatek wieczorem nie ma zajec.w sobote i w niedziele nie ma zajec.w poniedzialek zajecia sa wieczorem jeno.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]w piatek wieczorem nie ma zajec.w sobote i w niedziele nie ma zajec.w poniedzialek zajecia sa wieczorem jeno.[/COLOR][/B][/quote]



czy "piatkowi" moga przyjsc w jakis inny dzionek dodatkowo? pliz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...