Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']aaaaaaa ludzie......gdzie ja mam swoja komorke?:mad: .kurna...znowu gdzies posialam i nie pamietam gdzie:watpliwy: .:niewiem: :help1:[/quote]
To moze zadzwonic do Ciebie? :evil_lol: Od razu sie znajdzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']ja nie wiem czy zatrujesz :roll: czy powaznie :roll:
sa pola to fakt, fajne, dosc duze, jak nas nikt nie przegoni to bedzie ok. :cool1:[/quote]
zartuje?ale w jakim sensie?:diabloti:
NIE ZARTUJE.:mad: :evil_lol: .jak nas ktos bedzie ganial to zrzucimy na ciebie i po sprawie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']To moze zadzwonic do Ciebie? :evil_lol: Od razu sie znajdzie :evil_lol:[/quote]obawiam sie ze NAPEWNO ktos juz do mnie dzwonil dzisiaj .chyba ze mnie nikt nie lubi.:evil_lol: .nie wiem...no chyba ja zostawilam na zelaznej-oby ,bo normalnie sie wnerwie:angryy: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']zartuje?ale w jakim sensie?:diabloti:
NIE ZARTUJE.:mad: :evil_lol: .jak nas ktos bedzie ganial to zrzucimy na ciebie i po sprawie.:lol:[/quote]

a czy ja mowilam ze sie jutro wybieram na slady :roll: :evil_lol: :eviltong:

[quote name='ayshe']a co ty skarbie pod most jedziesz?biedactwo:evil_lol:[/quote]

trzeba sobie zycie urozmaicac :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']moze podjechac dzisiaj na przyklad po szkoleniu?tak kole 21.30?fajnie ze kupilas.kaske dam ci w przyszlym tygodniu ok?:oops:[/quote]

Jeśli masz dzisiaj transport ze szkolenia, to ja Ci go mogę na szkolenie podrzucić - on ciężki nie jest, lżejszy niż tamte 2, tylko boję się, że go nie upilnuję przezd Wermutem. Nie wiem, gdzie masz komórkę, dzwoniłam kilka razy. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']fajnie.
eddiii-ok to slady jutro beda u glonkow.mnie tam glanc pomada.tyle ze musze podjac decyzje do jutra do 8 rano zeby ludziska wiedzieli gdzie jada.[/quote]

no co ty zgubilas komorke i humor cie opuscil :niewiem:
jesli chcecie to zapraszam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']Lara-pisz.:mad: co masz kobieto i gdzie sie przenosisz.jak ja juz wszystkim rozdalam wizytowki to ta sie przenosi:roll:[/quote]

o matko to i mnie sie dostalo :cool1: przenosze sie na mokotow do mieszkania mego starego bo na czyns nie moge zarobic w lokalu, kolo pol mokotowskich :p telefon i strona sklepu mi sie nie zmienia :p znaczy jej adres sie nie zmienia bo zmieni sie zawartosc, moze w koncu znajde czas aby wklepac produkty jakie mam.
Z takich dupereli co Was moga zainteresowac to: [B]gryzaki [/B]gappaya i z polytanu sk (produkty znane w niemczech pod nazwa: hundesport) rozne, rozniste, podłużne i kuliste ;) z juty, z materialu ringowego[B] kliny[/B], [B]szmatki[/B] dla maluchow do szarpania, [B]pileczki, aporty, przedmioty na slad[/B], [B]szelki skorzane i materialowe[/B]. Mam fajne [B]choragiewki na slad[/B] :multi: po 15 zeta. [B]Kagance[/B] czeskie onkowe i nie tylko, po 30 zl. Mam jeszcze kilka [B]lancuszkow[/B] i jedna [B]duza kolczatke[/B] sprengera - cen nie pamietam, ale chyba sa stronie. I mam fajne [B]szelki ManMata na rower[/B] :p i [B]smycze z amortyzatorem[/B] do tego.
Generalnie duzo produktow juz na stronie, ceny pomniejszam na tzw. ładne oczy wiec mozna sie targowac :lol: Rekawik Wam sprzedalam za tyle ile sama kupilam ... i jak ja mam zarobic na ten czynsz :razz: ;)

Mam nadzieje, ze rekaw sie sprawdzi, jakby co to nakladki jeszcze mam. Milego gryzienia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ooo Beata mnie lubi..dzwonila do mnie:multi: :oops: .ostatnio ciagle gdzies ja klade a potem szukaj se sklerozo:oops: :roll: .
BeataG-no mam podwozke[chyba ze mi ucieknie]to moge go zabrac ze szkolonka.przy okazji zobaczysz schemat ktory teraz cwiczymy:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A co do kasy, to spoko, przecież pisałam Ci, że jestem gotowa zafundować. Jak chcesz się dołożyć, to OK, ale nic mi nie musisz oddawać, tylko ja Ci po prostu w przyszłym miesiącu mniej zapłacę za szkolenie i luz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Chodzi o te dwa gryzaki:

[URL]http://gappay.pl/product_info.php?cPath=95&products_id=275[/URL]

[URL]http://gappay.pl/product_info.php?cPath=95&products_id=271[/URL][/quote]

nie mam :shake: te gryzaczki juz zeszly :shake: mam tylko z juty i ringowe, skorki nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']no co ty zgubilas komorke i humor cie opuscil :niewiem:
jesli chcecie to zapraszam :lol:[/quote]mam dzisiaj kiepski humor ogolnie.a komorke wlasnie znalazlam.:oops: lezala w samochodzie uwe na podlodze.:oops: :oops: .nie martw sie Eddiii-zostawimy samochody i od razu pojdziemy na slady.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']A co do kasy, to spoko, przecież pisałam Ci, że jestem gotowa zafundować. Jak chcesz się dołożyć, to OK, ale nic mi nie musisz oddawać, tylko ja Ci po prostu w przyszłym miesiącu mniej zapłacę za szkolenie i luz.[/quote]
ooooo wietrze okazje-wiesz co?to zrobimy tak ze nie zaplacisz za 2 miechy a ja wplace na fundacje i bedzie ok.:multi:
jesooo jestem genialna:razz: :lol: .zgadzasz sie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ooooo wietrze okazje-wiesz co?to zrobimy tak ze nie zaplacisz za 2 miechy a ja wplace na fundacje i bedzie ok.:multi:
jesooo jestem genialna:razz: :lol: .zgadzasz sie?[/quote]

No co Ty chora jesteś? Podobno jesteś astrofizyk, to arytmetyka też nie powinna Ci być obca. :razz: Za jakie 2 miechy Kobieto? Przecież Ci wyraźnie napisałam, ile ten rękaw kosztował i to ja za niego płacę, a nie Ty, Ty się możesz najwyżej trochę dołożyć. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']eddiii-ok to slady jutro beda u glonkow.mnie tam glanc pomada.tyle ze musze podjac decyzje do jutra do 8 rano zeby ludziska wiedzieli gdzie jada.:evil_lol:[/quote]

Tak, tak - podejmij decyzję, bo ludziska będą z końca świata jechali i chcą wiedzieć :diabloti: No więc? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

BeataG-ja ci mowie ze za 2 miechy.i ja cie prosze ty sie zgodz.pamietaj ze pracujemy na uniwersalnym i na klinie ktore sa twoje.moim zdaniem tak bedzie bardzo ok.:loveu: .
szira-jedziemy do timona.gdzie?nie mam pojecia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Tak, tak - podejmij decyzję, bo ludziska będą z końca świata jechali i chcą wiedzieć :diabloti: No więc? :cool1:[/quote]no do timona.jakbym cos zmienila to na miejsce wszystkim znane i do 8 rano jutro.ludzie...ja moze jestem nierozgarnieta ale ordnung ponad wszystko:diabloti:.tak sie drocze z eddiii..ja ja rozumiem...w sumie...dlatego zapewniam o nie zaatakowaniu jej domu przez moja chamowata osobe...bo chyba tego sie troche obawia..nie martw sie eddiii ja potrafie byc nienapastliwa aczkolwiek to nudne:).

Link to comment
Share on other sites

Beata, klin kosztował grosze i zakładam, że kiedyś do mnie wróci, uniwersalny to była moja fanaberia. A ten rękaw był moim pomysłem, no bo była okazja, że Kinga sprzedaje tanio. Przecież powiedziałam, że zafunduję, a teraz wychodzi na to, że zmusiłam Cię do zakupu rękawa. Tak to ja nie chcę. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...