Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

nooo taaaak juz pamietam.
jfn-sorka z poniedzialku nici.zapomnialam o chilli.mowila mi chyba w czwartek.:roll:
ludzie-klepcie osbie tutaj terminy bo ja na zajeciach to niewiele PO nich pamietam chociaz dzisiejszy schemat ipo-v zapamietam sobie do konca zywota zapewne.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monisieczka']bardzo prosze o skrótowo opis co mam jeszcze robić żeby moja franca uznała mnie za boginie. oprócz znaczy siem plucia miensem. taki instruktaz w punkcikach dla debila pliz[/QUOTE]
Ja tera jeste bogini dla tinuchy,bom jem czipsy:razz:

Link to comment
Share on other sites

No wienc teraz bedzie oficjalnie do tresserunia. Opierniczyłam dziecko że płyta nie ta. Dziecko zrobiło oczy jak 5 zeta i pyta czy cała obejrzałam, bo sobie nagrał muzę a na końcu jest film dla tresserunia. No to ja ogon pod siebie i dawaj płyte odpalać i co? I jest film jak w morde strzelił na samym końcu! W poniedziałek przyniesę i liczę na całuski przeprosinowe

Link to comment
Share on other sites

monisieczka dzieki bo kolega kurt co wczorajszego dzionka najechal jednak umowil sie ze mna na trening jutro i mialabym problem z wyrobieniem jutrzejszego grafiku jakbym liczyla na komunikacje miejska.
bede mila.za film i moja niemotowatosc no i za podwozke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monisieczka dzieki bo kolega kurt co wczorajszego dzionka najechal jednak umowil sie ze mna na trening jutro i mialabym problem z wyrobieniem jutrzejszego grafiku jakbym liczyla na komunikacje miejska.
bede mila.za film i moja niemotowatosc no i za podwozke.[/quote]
tia... juz kolorek autka pasuje :diabloti::mad::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam se dziś z taką fajną babka z Wrocławia.maliniaki ma.Była z jednym na mistrzostwach we francji OB.Poradziła mi co mi bardzo pomogło,dodała otuchy i w ogóle.:p
Zobaczyłam kilka rzeczy na żywo,cały obraz pracy z psem na łupie .:cool3:
Kupiłam nowy gryzak(tamten został potajemnie wykradziony i zabity:mad:),nową piłkie i dziś cwiczylysmy na zmiane raz na gryzak,potem na piłki.:cool3:
I jestem bardzo dumna z siebie,bo Aicha ładnie cwiczy:loveu:,duzo szybciej.Myśle,że to kwestia motywacji psa.Te nagrody sa dla niej bardziej motywujące.Złapałam większy kontakt z psem.:multi:
To mały krok naprzód,ale myślę,że w końcu udało mi sie dobrze komunikowac z moim psem i teraz już bedzie tylko lepiej.:roll:
Może za rok tez se wystartujemy?:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Rozmawiałam se dziś z taką fajną babka z Wrocławia.maliniaki ma.Była z jednym na mistrzostwach we francji OB.Poradziła mi co mi bardzo pomogło,dodała otuchy i w ogóle.:p[/QUOTE]
Moze chodzi ci o Marie Kuncewicz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]prosze osobe podejrzewana o bycie ania skala o nie molestowanie moich przyjaciol na GG,meilowo itd.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Nie mozna dostac sie na skzolenie poniewaz tyo nie sa szkolenia organizowane dla osob z zewnatrz.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]radze udac sie np.na seminarium Manhart'a,napewno na Fuchsie bylas "aneto"nie raz-dwa.:diabloti:.choc byc moze Herr Fuchs prezentuje zbyt marny poziom dla niektorych szkoleniowcow w naszym piesknym kraju.nie mowiac juz o Manharcie oczywiscie.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]pracujemy w gronie przyjaciol ze swoimi psami.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]daruj sobie bo to zalosne.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]"aneto":cool3:-przyjmij do wiadomosci iz mozna pracowac z psami dla czystej przyjemnosci pracy z nimi oraz dla czystej przyjemnosci przebywania z ludzmi ktorych sie lubi.[/COLOR][/B]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']Moze chodzi ci o Marie Kuncewicz? :cool3:[/QUOTE]

Jeesooooooooooo nie wiem!!!!!Nie zapytałam:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
Ma strasza sucz maliniaka i młodego.mam zdięcia.Bosszsz jaka durna jeste.
W każdym razie bardzo miła,doświadczona osoba.Bardzo mi pomogła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Jeesooooooooooo nie wiem!!!!!Nie zapytałam:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
Ma strasza sucz maliniaka i młodego.mam zdięcia.Bosszsz jaka durna jeste.
W każdym razie bardzo miła,doświadczona osoba.Bardzo mi pomogła.[/quote]

Marysia Kuncewicz z maliniakiem???? :crazyeye: Nieeee... no chyba mi nie pasuje, hovek, serdel tak ale nie maliniak. Ale kto wie... moze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Marysia Kuncewicz z maliniakiem???? :crazyeye: Nieeee... no chyba mi nie pasuje, hovek, serdel tak ale nie maliniak. Ale kto wie... moze :lol:[/QUOTE]

No właśnie.Na PP ma chyba Hova w avatarze.To z kim ja w końcu rozmawiałam?:-?:icon_roc::hmmmm:
Hova z malina nie pomyliłam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']No właśnie.Na PP ma chyba Hova w avatarze.To z kim ja w końcu rozmawiałam?:-?:icon_roc::hmmmm:
Hova z malina nie pomyliłam:evil_lol:[/quote]

Jak hova to mozliwe, ze mkuncewicz - taki ma nick na pp. Z ta Francja tez by sie zgadzalo! :hmmmm: niezle sledztwo.

Mam pytanie czy ktos z Was byl moze na seminarium u mistrza Knuta? Moze juz gadaliscie o tym na watku, ale ja jak zwykle nie nadazam za Wami i jestem w tyle :oops: Jestem ciekawa opinii, choc w kilku zdaniach. I moze mi ktos mundry powiedziec co ten pan ma za sukcesy, ze jest taki mistrz? :razz: (oczywiscie pytanie goopie pewnie, ale kto nie pyta.... bla bla... :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...