Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='shida']bede bede :) cos moze potrzeba ? :) to prosze o info co brac :cool3: a maty to te super trixie ktore sa duuuze - jedyne 2m maty na rynku :) i co mile w baaardzo fajnej cenie :) to takie na tylne siedzenie auta sa :)
:[/QUOTE]oki dzieki -
1.jezeli bys byla na Jutrzenki to chodzi mi o nagrodki Puriny. Byly takie w 4 smakach w plastikowych torebkach -w czerwonych okrągle .w niebieskich jakis zawijas ,w Zółtych tasmy i w zielonych takie węzyki. one sa po 3,8 cos chyba .Jezeli bys namierzyla to poprosilabym 2 zółte i 2 zielone. One chyba wiszą niedaleko kasy na parterze jak wchodzisz do sklepu to po lewej stronie.
2. czy mozna gdzies zobaczyc ta mate? bo ja kupilam kardifmate z bokami na tylne siedzenie i jakos srednio ona zdaje egzamin.te boki sie zaginaja do srodka i jakos tak srednio.tylko kolor ma ładny wiśniowy ale nic poza tym.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozna zobaczyc w ktoryms z naszych autek bo kilka juz ma. z moim wiercipieta mata sprawdza sie umiarkowanie dobrze. tzn boki sa ok, ale to co ma byc na podlodze (bo to sie zaczepia za przednie zaglowki) moj pies sciaga i jakos wciska w srodek kanapy tam gdzie pasy bezpieczenstwa sa. ale tylko u nas sie tak dzieje z tego co wiem. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']mozna zobaczyc w ktoryms z naszych autek bo kilka juz ma. z moim wiercipieta mata sprawdza sie umiarkowanie dobrze. tzn boki sa ok, ale to co ma byc na podlodze (bo to sie zaczepia za przednie zaglowki) moj pies sciaga i jakos wciska w srodek kanapy tam gdzie pasy bezpieczenstwa sa. ale tylko u nas sie tak dzieje z tego co wiem. :p[/quote]
dlatego dla mnie lepszy jest bagażnik:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']oki dzieki -
1.jezeli bys byla na Jutrzenki to chodzi mi o nagrodki Puriny. Byly takie w 4 smakach w plastikowych torebkach -w czerwonych okrągle .w niebieskich jakis zawijas ,w Zółtych tasmy i w zielonych takie węzyki. one sa po 3,8 cos chyba .Jezeli bys namierzyla to poprosilabym 2 zółte i 2 zielone. One chyba wiszą niedaleko kasy na parterze jak wchodzisz do sklepu to po lewej stronie. [/QUOTE]

postaram sie znalezc :p

[QUOTE] 2. czy mozna gdzies zobaczyc ta mate? bo ja kupilam kardifmate z bokami na tylne siedzenie i jakos srednio ona zdaje egzamin.te boki sie zaginaja do srodka i jakos tak srednio.tylko kolor ma ładny wiśniowy ale nic poza tym.:shake:[/quote]

mata nie ma bokow - jest prostokatem z otworami na pasy i tasmami do umocowania oraz ma takie sztywne cusie do umocowania bokami i gora... u mnie sie nic nie placze i nie przesuwa niezaleznei czy jedzie sama whoo czy moj dwupak czy "ONki sasiadki" uprawiaja galopady - tzn whoo z shado uprawiaja bo one musza biegac jak dojerzdzamyna slady ;) czy tez inne psy ktore jechaly kiedys ze mna ;) ...w sumie to tylko u timona tak sie dzieje... - a mat na grupie jest juz kilka... wiec widac pechowo czasem sie zdaza :diabloti:

glowna roznica np wobec maty kardifa to to ze jest dluzsza wiec nie idzie prosto z fotela w gore do zaglowkow tylko jest luzna i idzie w dol na podloge wiec pies sobie moze lezec na podlodze jak lubi :) no i wiecej miejsca jest a jak jest ostre hamowanie to pies mzoe najwyzej spasc miedzy siedzenia ale nie zerwie maty - przetestowane :)

no i cena inna :eviltong: duuzo inna :eviltong: milsza ;) kolor za to jeden typowy- czarny :) za tomaterial fajny bo sie nie nagrzewa na sloncu - przetestowane w lecie - inne czarne rzeczy byly gorace ta mata nie az tak jak sie spodziewalam :) ot ciepla ale nie goraca :)

acha - probowalam sie dobic do ciebie w sprawie tej maty ale nie mam telefoniku :cool1: wiec wstepnei zamowilam:oops:... jak nie chcesz to j[B]est jedna mata wolna - szukam chetnego[/B] :cool3: bo one na specjalne zamowienie sa :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']mozna zobaczyc w ktoryms z naszych autek bo kilka juz ma. z moim wiercipieta mata sprawdza sie umiarkowanie dobrze. tzn boki sa ok, ale to co ma byc na podlodze (bo to sie zaczepia za przednie zaglowki) moj pies sciaga i jakos wciska w srodek kanapy tam gdzie pasy bezpieczenstwa sa. ale tylko u nas sie tak dzieje z tego co wiem. :p[/QUOTE]

znalazlam w trixie ale to tez nie to. Joshua ma

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4728/kardimatapluszzeo4.jpg[/IMG]
ale nie ma zaczepow na boki do okien pomimo ze na zdjeciu byly i te boki zapadaja sie do srodka a Marus jeczy bo obicia w samochodziku sa z weluru czy czegos tam wiec Joshua zostawia niestety slady . No i w efekcie czesto wykreca sie od wozenia muchomorka. Monisia ma taki sam samochodzik i nie jęczy ale nas i tak nie wozi bo jej na Mokotów nie po drodze:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']postaram sie znalezc :p



mata nie ma bokow - jest prostokatem z otworami na pasy i tasmami do umocowania oraz ma takie sztywne cusie do umocowania bokami i gora... u mnie sie nic nie placze i nie przesuwa niezaleznei czy jedzie sama whoo czy moj dwupak czy "ONki sasiadki" uprawiaja galopady - tzn whoo z shado uprawiaja bo one musza biegac jak dojerzdzamyna slady ;) czy tez inne psy ktore jechaly kiedys ze mna ;) ...w sumie to tylko u timona tak sie dzieje... - a mat na grupie jest juz kilka... wiec widac pechowo czasem sie zdaza :diabloti:

glowna roznica np wobec maty kardifa to to ze jest dluzsza wiec nie idzie prosto z fotela w gore do zaglowkow tylko jest luzna i idzie w dol na podloge wiec pies sobie moze lezec na podlodze jak lubi :) no i wiecej miejsca jest a jak jest ostre hamowanie to pies mzoe najwyzej spasc miedzy siedzenia ale nie zerwie maty - przetestowane :)

no i cena inna :eviltong: duuzo inna :eviltong: milsza ;) kolor za to jeden typowy- czarny :) za tomaterial fajny bo sie nie nagrzewa na sloncu - przetestowane w lecie - inne czarne rzeczy byly gorace ta mata nie az tak jak sie spodziewalam :) ot ciepla ale nie goraca :)

acha - probowalam sie dobic do ciebie w sprawie tej maty ale nie mam telefoniku :cool1: wiec wstepnei zamowilam:oops:... jak nie chcesz to j[B]est jedna mata wolna - szukam chetnego[/B] :cool3: bo one na specjalne zamowienie sa :razz:[/QUOTE]
Sorki za kłopot . Szukam czegoś z bokami jak kardif ale lepiej wykonanego. Taką jak wy macie to mieliśmy w poprzednim samochodziku i zdawało egzamin/ jak Marek zmienił samochód to oddalam tesciowej/ ale tu sa boki samochodu aksamitne i slady śliny zostaja wiec mamy z Joshem przechlapane. MAruś wywija sie jak wąż od wozenia dziecka. Już 3 miesiace jedziemy do Monisi na Białołękę i dojechać nie mozemy. Niestety na punkcie tego samochodziku Maruś ma lekkiego fioła . Moze mu za jakiś rok przejdzie ale do tego czasu jesteśmy z Joshem biedni.

Link to comment
Share on other sites

wszelakie problemiki prosze zglaszac na treningu albo poczekac do wieczora bo przybyl moj malzonek:placz: i w zwiazku z tym juz jest dym:mad::cool1:.miedzy innymi popylam na czternasta na trening :placz::placz:.paaa
ps.na wszystkie pw i meile odpowiem ...wieczorem 8).chyba ze szwab da mi swiety spokoj przed 18 sta to wtedy usiade i odpisze.sorry.

Link to comment
Share on other sites

tzn rozumiem ze to drzwi auta sa obite i "siem brudzom"? ;) na to tylko moge poradzic posiadaie maty typu ta trixie ktora ma takie wkladki ktore wlaza za siedzenie ze samo siedzenie niezle jest zabezpieczone oraz...dorobic sobie 2 kawalki materialu obszyte rzepem i doczepiac we wlasnym zakresie - jak szeroki rzep to pies nie powinien zerwac :)

innych pomyslow brak:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']tzn rozumiem ze to drzwi auta sa obite i "siem brudzom"? ;) na to tylko moge poradzic posiadaie maty typu ta trixie ktora ma takie wkladki ktore wlaza za siedzenie ze samo siedzenie niezle jest zabezpieczone oraz...dorobic sobie 2 kawalki materialu obszyte rzepem i doczepiac we wlasnym zakresie - jak szeroki rzep to pies nie powinien zerwac :)

innych pomyslow brak:)[/quote]
mnie tam slinka na welurku nie przeszkadza a jesli mam wozic rodzine to mokra szmatka schodzi bosko. poza tym mój samochód jest dla mnie i psicy:cool3::loveu: i ew pudelsków sasiadki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wszelakie problemiki prosze zglaszac na treningu albo poczekac do wieczora bo przybyl moj malzonek:placz: i w zwiazku z tym juz jest dym:mad::cool1:.miedzy innymi popylam na czternasta na trening :placz::placz:.paaa
ps.na wszystkie pw i meile odpowiem ...wieczorem 8).chyba ze szwab da mi swiety spokoj przed 18 sta to wtedy usiade i odpisze.sorry.[/quote]
ja własnie że nie mam problemiku bo Noras donosi piłke do moich obdartych ze skóry rąsi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Sorki za kłopot . Szukam czegoś z bokami jak kardif ale lepiej wykonanego. Taką jak wy macie to mieliśmy w poprzednim samochodziku i zdawało egzamin/ jak Marek zmienił samochód to oddalam tesciowej/ ale tu sa boki samochodu aksamitne i slady śliny zostaja wiec mamy z Joshem przechlapane. MAruś wywija sie jak wąż od wozenia dziecka. Już 3 miesiace jedziemy do Monisi na Białołękę i dojechać nie mozemy. Niestety na punkcie tego samochodziku Maruś ma lekkiego fioła . Moze mu za jakiś rok przejdzie ale do tego czasu jesteśmy z Joshem biedni.[/quote]
NO TO W KOńCU DOJEDź DO MNIE. uffff , nie ma żadnych kleszczy wienc muchomorkowi nic nie grozi no chyba że jadowity Rysio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']mnie tam slinka na welurku nie przeszkadza a jesli mam wozic rodzine to mokra szmatka schodzi bosko. poza tym mój samochód jest dla mnie i psicy:cool3::loveu: i ew pudelsków sasiadki[/QUOTE]
a podobno był i dla zięcia - no ale ta teściowa zakłamana:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

ja nie wiem, ten dział jakoś dziwnie działa na człowieka, jakos mnie ludzie z psami denerwują i zastanawiam się, dlaczego 9 na 10 psów które widze na ulicy nie potrafia poprawnie wykonać nawet siadu :crazyeye:
albo strasznie mnie denerwuje przekonanie, że szkolenie trzeba po prostu odbębnić i to tylko jak ma sie wiekszego psa - zazwyczaj to wilczury sie tylko szkoli, no nie? :roll:
i co to w ogóle za pytanie, czemu trenuje z psem?! bo lubie... :oops: aaaa dziwna jesteś!
a najbardziej wkurzył mnie tekst mojego kumpla "ja uważam że pies to zwierze i przyjaciel człowieka a nie jego służący"... ehhh pozostawiłam to bez komentarza, bo nie mam siły na dyskusje...
sorry ale po prostu musiałam to gdzieś napisać... nikt inny mnie nie zrozumie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ja takze uwazam, ze mój boorek to taki kłaczek, co ledwo liznał szkolenie... Ale porównując do innych psów to ona jest genialna :diabloti: Najbardziej jednak wkurzają mnie ludzie mówiący "ale ona mądra... owczarki takie som... a mój to nic nie umie" :lol: Szkoda tylko, ze nie wiedzą ile włozyłam w nią czasu. A dzisiaj sąsiad do mnie czy ona zawsze tak sama z siebie mi przy nodze chodzi. No to ja, ze tak bo dobrze wychowany pies musi byc dobrze wychowany :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nie jestem odosobniona w swoich poglądach:lol: Mnie drażnią ludzie co to idą z małym szczekającym i przekrzykują go by mi krzyknąć, ze Neg ładnie siedzi (pomińmy fakt, że byle mój niepotrzebny ruch uzna za pozwolenie do doskoczenia do psa, by powąchać, by przywitać, a gdy ten się rzuci nań to docisnąć do chodnika:roll:), wkurza mnie zachwyt nad Neg, że ona jak ja powiem siad to siada a jak waruj to waruje, a Ci co się zachwycają wyzywają swoje psiaki od najgłupszych, bo on mówi a pies patrzy jeno:roll:, wkur*iają mnie sąsiedzi co maja goldenkę tak rozpuszczoną i ogłupiałą przez ich dziwne zachowanie, co to gdy widzą, że ćwiczę na boisku lejzą wprost na nas z spuszczoną, rozwydrzona goldenką i stoją, i patrzą a goldenka skacze na mnie, przez co mnie wkurza, bo mój pies brudzić mnie może, psy które lubię brudzić mnie mogę, ale jej nie lubię i nie może mnie brudzić:angryy: Najgorsze jednak jest to, że Neg kocha konflikty o piłkę/patysia/węzeł/frisbee, kocha te konflikty tylko w przypadku tej goldenki, tyż jej nie lubi:diabloti: Wszytko to to pikuś przy tym, że gdy goldenka zauważy, że ja mam w łapsku piłkę/patysia/węzeł/frisbee to wywala się brzuchem do góry na ziemi, a gdy Neg podejdzie spr. co ta wiariatka robi, to owa wariatka robi hałas i gryzie:roll: I jest haja:roll: Ja rozumiem "dzień bez zadymy..." i te sprawy, ale ile razy można podchodzić z psem do drugiego skoro zawsze kończy się tak samo:angryy: Tak smao czyli goldenka leży i kwili a Neg ślicznie uśmiechnięta trzyma ją łapskami i szepta jej coś do ucha:roll:

Jednak najbardziej wkurza mnie sąsiadka z psem zza ściany:roll: Wychodzę z domu sama/z Zoranem/Z Neg/z śmieciami/z czymkolwiek to ta ma drzwi wyważyć (tzn. ta suka, tzn. prawie tollerka), szczeka drapie i drze się niemiłosernie. Ja rozumiem, że ją dwa lata temu odebrali złym ludziom, cieszę się, ale żeby pies wył cały dzień, szczekał cały dzień i drapał w drzwi? No gdyby to był mój pies to bym zabiła, jak te drzwi muszą wyglądać? A ja się tylko z Neg uszarpię, bo mała cholera tej suce nie odpuści i koniec (na dworze suka ucieka przed nami, tzn właścicielka z tą suką ucieka:roll:) musi sobie poszczekać i tyż walnąć w te drzwi. No i przez nią nasze powroty do domu po super spacerku sa do dupy bardzo nerwowe:angryy:


O tyż się musiałam wygadać, bo ogólnie rozdrażniona jestem od wczoraj wieczora, po "dyskusji" na owczarku... Od załamania przez rozdrażnienie do względnego spokoju... Spokój będzie dopiero jutro:roll:

Link to comment
Share on other sites

dooobra.przezylam:roll:.
rrrany ..na cholere on przypelzl z tego reichu?:placz:.juz oberwalam za caloksztalt i w sumie wszystko zle:roll:.no po prostu co za typ:angryy:.
wyjatek co ty masz za problemy?kobieto rrany...mowilam ci napisz na pw jak chcesz...co ty z ta kasa tak naokraglo?nie mozesz po prostu przyjsc i wziasc sie do roboty?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Lojezu ayshe nie krzycz już!!! bo siem popłacze i co będzie??:diabloti::cool3::evil_lol: zatem obiecujem wszem i wobec że jutro dostajesz ode mnie priv z godzinką. i dniem. bedzie to na pewno czwartek albo piatek. tylko co do godzinki to jeszcze z narzeczonym pogadam i dam znac :) moge tylko znac miejsce? bo nie wiem czy mam walczyc o samochod czy wystarczy mi komunikacja miejska ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']Lojezu ayshe nie krzycz już!!! bo siem popłacze i co będzie??:diabloti::cool3::evil_lol: zatem obiecujem wszem i wobec że jutro dostajesz ode mnie priv z godzinką. i dniem. bedzie to na pewno czwartek albo piatek. tylko co do godzinki to jeszcze z narzeczonym pogadam i dam znac :) moge tylko znac miejsce? bo nie wiem czy mam walczyc o samochod czy wystarczy mi komunikacja miejska ? :razz:[/QUOTE]
Jak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują rano Pola Mokotowskie ,wieczorem czerniakowskie łaki ,dołki ,oraz mosty:evil_lol:.choć moze znajac kofanego tresserka :eviltong:lepiej nie być pewnym bo jak jej odbije przeniesie to do Hondurasu lub gdzie indziej.:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Boszsz co za internet.Od 1,5 godziny próbowałam sie tu dostac.Tera jak chodzi cza isc spac.:angryy:
Pozdrowienia macie od TZa.On tyz kce na forum.Ale go nie wpuszcze.:diabloti:
A to kto???:p
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/100/6bed10d0d25cc42b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...