Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']no co?zgodzilam sie pisac ksiazke.nawet mam tytul: owczarek niemiecki moimi slowami:evil_lol:.
tak siem cieszylam jak gooopia...:-(.no ale trudno.nie zobaczylam amakor...ale to trudno;)...ale kusego nei zobaczylam a to juz gorzej:mad::diabloti:.
.[/quote]

NARESZCIE :multi::multi::multi:

Ayshe zobaczysz nas na pewno :evil_lol: Mogem nawet robić za przystawkę do Kusego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']a doopska miec nei bede wogole i jak wyjade do reichu to sie tam okopie.:roll:.ale co mi tam nie?:placz:
nie bedize cie monisieczka dizsiaj?szlag nadal tego kupca:diabloti::eviltong::evil_lol:[/quote]
nie wiem czy nie zdąże, kupiec jest na 19 wezme Norke ze soba , najwyżej sie spaźnię

Link to comment
Share on other sites

[B]rozpiska zajec indywidualnych na przyszly tydzien[/B]
[B][COLOR=red]poniedzialek:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-aria[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-wolne[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]18.00-wolne[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]19.00-timon[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]20.00-heki[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]aaaaalbo odwrotnie:roll:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]wtorek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-baba[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-zora[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]10.30-lara[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]sroda[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-aria[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-wolne[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]10.30-wolne[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]czwartek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-baba[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-zora[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]10.30-wolne[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]piatek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-aria[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-lara[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]10.30-wolne[/COLOR][/B]

[COLOR=black]jak zauwazyliscie ruszylam godzine 10.30:cool3:.zeby zadowolic wasz glod treningowy:evil_lol:.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie to koniecznie!! :evil_lol: Nie tylko Onki sa schutzhundami :evil_lol:
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=rTN5kTkdvME[/URL]

Przygotowac chusteczki jesli ktos placze ze smiechu ;)

Ktos pytal o kolczatke? mam jedna duza Sprengera na zbyciu, nówka oczywiscie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][B]rozpiska zajec indywidualnych na przyszly tydzien[/B]
[B][COLOR=red]poniedzialek:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-aria[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-inka+whoopie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]18.00[/COLOR][COLOR=red]-nora[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]19.00-timon[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]20.00-heki+chilli[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]aaaaalbo odwrotnie:roll:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]wtorek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-baba+josh[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-zora+inka[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]10.30-lara[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]sroda[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-aria[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-edox[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]10.30-wolne[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]czwartek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-baba+josh[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-zora+inka[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]10.30-wolne[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]piatek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]8.30-aria[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]9.30-lara[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]10.30-wolne[/COLOR][/B]

[COLOR=black]jak zauwazyliscie ruszylam godzine 10.30:cool3:.zeby zadowolic wasz glod treningowy:evil_lol:.[/COLOR][/quote]podnosze zeby nie zaginelo w akcji:cool1::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ruda-chociaz zakladaj razem z kolcami glowna oborze,zwykla albo lancuszkowa.kolce na krotkiej lapce do korekty a pies na glownej innej.:cool1:
[/QUOTE]
Siem rozumie.Linka do skórzanej,kolczatka w łapce.mam za mało łapek wynika z moich obliczeń.Albo kieszeni na piłki i smakole...:)

Link to comment
Share on other sites

shida w poniedzialek i wtorek rano juz jest wszystko zaklepane.moge cie odpisac na poniedizalek na 9.30 do inki .
zapisalam cie na poniedizlaek na 9.30 do inki.
wolny jest jeszcze:sroda 9.30,10.30 i piatek 10.30.
nastepny poniedzialek to o ile sobie przypominam zaklepala tika i pyros,ania z deedee..i reszty nie pamietam.mowie o poniedzialku wieczorem takze wolna jest jeszcze 18sta.

Link to comment
Share on other sites

wrócilim ze cwiczaka:cool1:.wczora poogladałm filmiki jutuboskie(bo tera mam sprzeta odpowiedniego co puszcza normalnie a nie po klatce:cool3:).I duzo siem dowiedzialam.:p
Dzieki filmikowi Nanami:loveu: (nakrecanie Kazy na pilkie) zobaczylam jak to powinno wygladac i ze wczesniej nie robilam z siebie czubka wymiatajac z psia pilka(a to trzeba powariowac:evil_lol:).Dzis zrobilam to jak bym sie szaleju najadla,wydawalam dziwne odglosy,a Aicha zaczela polowac na pilke jak nigdy.:multi:
po drugiej stronie łączki stała kobieta z psem i sie dziwnie patrzała:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jfn']Czy jest szansa na dopisanie swinkokelta na poniedzialek na 18?:modla:[/quote]o 18 odpada jfn bo nora cwiczy posluszenstwo i jak zobaczy klin to skonczy je cwiczyc a mooonisieczka mnie zzamorduje.gadaj z heki na 20.heki spokojnie przetrzyma klin na zajeciach.jutro sie jej spytam i dam znac.chyba ze ci 20 nie pasi no to ja nic juz nie poradze. do timona cie nie wrzuce tyz neistety.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']o 18 odpada jfn bo nora cwiczy posluszenstwo i jak zobaczy klin to skonczy je cwiczyc a mooonisieczka mnie zzamorduje.gadaj z heki na 20.heki spokojnie przetrzyma klin na zajeciach.jutro sie jej spytam i dam znac.chyba ze ci 20 nie pasi no to ja nic juz nie poradze. do timona cie nie wrzuce tyz neistety.:cool1:[/quote]
nio... co racja to racja....ćwiczenie na karmę chyba jednak nie ma sensu. czy mogę na surowe miensko? działa równiez jak mam piłeczkę w kieszeni to za mna lata ale wtedy nie mam jej jak nagrodzić w miare szybko i dalej zabrać do kieszeni.... boszzzzz a może zamienię Norasa na dupelka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']nio... co racja to racja....ćwiczenie na karmę chyba jednak nie ma sensu. czy mogę na surowe miensko? działa równiez jak mam piłeczkę w kieszeni to za mna lata ale wtedy nie mam jej jak nagrodzić w miare szybko i dalej zabrać do kieszeni.... boszzzzz a może zamienię Norasa na dupelka?[/quote]mozesz na miensko,mozesz na pasztecikowe ciasteczka[albo watrobkowe].dwie pilki monisieczka...dwie pilki:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']o 18 odpada jfn bo nora cwiczy posluszenstwo i jak zobaczy klin to skonczy je cwiczyc a mooonisieczka mnie zzamorduje.gadaj z heki na 20.heki spokojnie przetrzyma klin na zajeciach.jutro sie jej spytam i dam znac.chyba ze ci 20 nie pasi no to ja nic juz nie poradze. do timona cie nie wrzuce tyz neistety.:cool1:[/quote]


NA 20 do Heki to my się miałyśmy wepchnąć, pamiętasz :cool3: ??
To jak, możemy ?????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...