Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no co?:cool3:
[B]rada do wszystkich mloteczkow:przypomnijcie sobie laskawie regulamin ipo1 na dzisiejsze zajecia.balto-lesera nie odtyczy bo on zostal z tylu za dinozaurami i teraz bedziemy nadraaaaabiaaaaac:mad: .[/B]

[B][COLOR=teal]17.09.pn.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008080]19-timon[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008080]20-heki[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
shida-jesli ci nei przeszkadza[bo mi nie ;)]to zapraszam na czwartek na 8.30[jest wtedy tez baba z justyna].jesli nie-klep sobie termin na zas.[/quote]

podjechac po ciebie w czwartek na 8:00 ?? :cool3:


a wlasnie jak jutro? byc po ciebie? bo i tak pewnie tamtedy bede musiala jechac bo podobno inne trasy kolo mnie rozkopali :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monisieczka-przytaszcz.zajecia w takim deszczu sa najfajniejsze.jestes tak przemoczona ze juz ci nic nie przeszkadza.:evil_lol:[/quote]
do chwili jak dojdziesz do domu i zdzierasz z siebie mokre ciuchy i starasz sie rozgrzać przemoczone i zamarźnięte stopy. jeszcze mam je ciągle zimne a zaraz wychodze na następny spacer. Beata jutro melduje się razem z Babą . Jezeli będzie padać to i tak przyjde -widmo tego domu przy tresurce / wiesz ten za płotem/ skłania mnie do największych poświęceń. Jakbyś miała jutro odpuscić ranny wypad na pola to daj znać. Mimoza dzięki za towar -frolici są superackie -Joshua da się za nie pokroić na plasterki -szkoda ze tak mało zamówiłam -piłki tez paszą. Powiedz ile ci wisze -nagrałam sie na komorke ale nie odpowiadasz. Dalam Beacie stówe ,powiedz ile jeszcze mam dopłacic to jutro doniose.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ayshe, [/B]pytanko mam :cool3: . Jak zajmować się miotem,żeby wyrośli mali sportowcy? Czy szczenięta powinny mieć stały dostęp do zabawek,czy wręcz przeciwnie-hodowca dozuje zabawę piłeczkami i innymi bajerami? :cool3:
Dzisiaj/jutro Wojenka powinna rodzić i chciałabym nie sknocić sprawy wychowania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']shida-a coz ty malujesz z takim zapalem?:cool3:[/quote]

jak to co ? chatke :eviltong:a dokaldniej tym razem cale nasze meiszkanko (rodzicow juz wymalowalam wczesniej:razz:) - jest juz wygipsowane wiec maluje :roll:

a powod lezy obok i wzdycha zaspany:diabloti: no coz jak pogryzla sciany to teraz skoro juz udalo mi sie dojsc z suplementowaniem to moge w koncu jej dzielo zlikwidowac i zmienic pobojowisko w normalne meiszkanko :cool3:
ale trzeba przyznac ze pogryzla sciany koszmarnie w kilku miejscach :mad: kilku centymetrowe wyrwy... na glebokosc :angryy:


no i wlasnie mnie przeroslo - nie wyrobilam sie do hurtowni ani nic.. dopiero teraz mam chwilke by odpoczac i jakos nie mam sily sie zebrac w ten deszcz by jechac na cypel...bo jak pomysle ze sa teraz te koszmarne korki (przebudowuja linie tramwajowa) to padam i robie bunt...


moze jakos jutro rano usmiechnelabym sie o pokazanie mi kilku rzeczy to bym mogla popracowac do przyszlej srody szczegolnie ze no baaardzo chcialabym sie troche nauczyc pracy na uwiazaniu z psem... i wogole do tego pazdziernika zobacyzc co trzebaby u tej mojej psakudy przepracowac najwiecej...


[COLOR=RoyalBlue]aa wlasnie moze ktos pamieta czy w ktorymkolwiek regulaminie pt/obidience/ipo itd... jest przywolanie od razu do nogi ? czy jest tak ze wola sie do mnie i dopiero do nogi ?????? dobrze pamietam ze jest tylko ta druga wersja ????? prawda ???[/COLOR] pliz powiedzcie ze tak :cool3: bo to byloby duuuzo latwiejsze z whoo ;)




ps... po weekendzie bede w [I]"zwiazku[/I]" po rodowod whoo (juz jest !!! wiec spelnilam ostatni warunek mowy kupna i hodowca nie ma sie co czepiac :eviltong: no dobra wystawic jeszcze powinnam :roll: ale to moze w przyszlym roku:oops:) [B][I]sa tam ponoc regulaminy - wziasc komus?[/I][/B] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mysle ze ksiazeczki startowe bo chyba poza nielicznymi to nikt nie ma:cool1: [/QUOTE]

czyli jak bede to mam "cos" kupic ? jesli tak to co i komu :cool3:


.[QUOTE]shida-nadal robisz pelna wersje[hier,fuss].nie kombinuj.:diabloti:[/quote]


alez ja nic nie kombinuje - mi wlasnie chodzilo o to ze ja bym wlasnie wolala [B]ZAWSZE[/B] robic to na 2 komendy czyli [hier,fuss] :loveu: a nie chce robic na jedna - od razu fuss:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

nie mozesz na treningach robic zawsze obu-wiesz przeciez[bo jezyk sobie zestrzepilam]ze je rozdziela sie.zeby zachowac jakos hier.
animacja-ja mam twoja smycz:cool3: :evil_lol: .zostawilas ja przy drzewie.troszku jej sie zmokla w moim plecaczku dzisiaj bo dzisiaj glownie bylo...mokro:diabloti:.
shida-no ja chyba mysle[nowina:D]ze trzeba to jakos usystematyzowac.wqekszosc pozdawala pt,czesc starowala w obi a czesc zacznie starty...no i norrrmalnie trzeba jakis porzadek wprowadzic[ze nie powiem ordnung;)].
ale to pogadamy o tym....hmmm...jutro?

Link to comment
Share on other sites

chwale::cool3:
edox'a za prace na klinie-dynamiczne poscigi ,ladne chwyty i bardzo ladna praca na posluszenstwie-pies na kontakcie,dynamiczny.udany trening.
balto-za piekne,pelne chywty,dynamizm,wyciszenie na chwytach[z czym roznie bylo;)].duzo pracy z posluszenstwem nas czeka -pies jest troszke chaotyczny-baardzo napalony ale kompletnie zlecial z precyzji.
josh-wielki brawa dla asi za prace na kontakcie i ukladanie psu w glowie zeby nie knul:diabloti: .ogromne asiu dzieki za chec do wyrwania go z tego swiata w ktorym sie zaszyl.
babe-za piekny chwyt
inke-za ogromny[i bolesny dla mnie:evil_lol: ]dunamizm na poscigu godny maliny,piekne oszczekanie,super wyciszenie,ladna prace w parterze,stabilna prace na posluszenstwie
whoo-za oszczekanie,po pierwszym nieudanym chwycie reszta poszla calkiem fajnie.do posluszenstwa czepnac sie nie moge-bylo jak to u whoo-bardzo dynamiczne,kontakt staly.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...